loader

Vectorworks

Projektavimas nuo eskizo iki pilnaverčio BIM projekto

Multifunkcionali projektų rengimo platforma atskleidžianti BIM pranašumus

  • Sklandūs duomenų mainai tarp projekto rengimo dalyvių
  • Automatizuoti brėžiniai ir žiniaraščiai

d17e118d60fcbe4608f139a7c1cc513a74d8ec79BIM Kuris dirba Jums

VektorWorks programinės įrangos pagalba, galima kurti pilnaverčius BIM statinių 3D modelius, kardinaliai nepakeičiant įsisavintos esamos 2D projektavimo metodikos. Nesvarbu ar Jūsų tikslas yra išsiaiškinti statybai reikiamų medžiagų kiekius, racionalizuoti statybos išlaidas, nustatyti statinio energetinį efektyvumą ar tiesiog sukurti realistiškas vizualizacijas Vectorworks Architect visapusiškai universali programinė įranga padedanti atskleisti BIM pranašumus ir galimybes. Nuo pat Vectorworks naudojimo pradžios pajusite koks yra lengvas ir sklandus projektavimas naudojant sumanius ir funkcionalius programos įrankius, aiški ir išsami produkto dokumentacija, ypatingai patogi vartotojo sąsaja.

a69a1ebe767b77fbe4a25de9775b401f7a21f382Aiškus, Universalus 3D

Išmanūs Vectorworks įrankiai skirti manipuliuoti Parasolid®-based tipo tūriais ir NURBS tipo paviršiais leis sukurti betkokios formos elementus. Jų geometrijos ir formos keitimas yra ypatingai paprastas, visiškai nesunku šiuos elementus karpyti, jungti, lenkti, sukti, deformuoti, kirpti skyles, ištempti plokštumas ir t.t. Patogi vartotojo sąsaja leidžia visuomet vizualiai aiškiai matyti modifikuojamus elementus, gauti visą reikiamą informaciją. Vectorworks itin sklandus valdymas yra suprantamas kiekvienam.

117ae468eefc56f09cc43b013162952c5777ee7cPlatus suderinamumas

Siekiant kurti inovatyvų ir šiuolaikišką dizainą suprantama yra naudojama daugelis šaltiniu, tai verčia programinę įrangą būti komunikabilia kitų informacinių šaltinių atžvilgiu. Vectorworks leidžia Importuoti ir Eksportuoti didelį spektrą skaitmeninių vaizdų formatų, kurie vėliau gali būti naudojami interneto puslapiuose ar informacinėje medžiagoje. Vectorvokrs įdiegta pažangiausia duomenų apsikeitimo metodika, leidžianti sukurtus projektus lengvai pateikti kitoms BIM / CAD multi-platform sistemoms, kitų disciplinų įrankiams, CNC gamybai ar net 3D spausdinimui.

a06f13ca0293ad9e360d211b125358ee61282c54Efektyvi ir Lanksti darbo eiga

Šios multifunkcionalios programinės įrangos pagalba savo projektuojamą statinį kursite itin sklandžiai, Vectorvorks Architect leidžia sukūrus koncepcines idėjas jas lengvai paversti techniniu projektu. Tai galimybė greitai ir išvengiant daug netikslumų paruošti visus reikiamus projekto brėžinius, žiniaraščius ir techninę dokumentaciją automatiškai. Nesvarbu ar esate subkontraktuojamas individualus projektuotojas ar didelė kompanija kur vieną projektą vysto keli projektuotojai Vectorvorks BIM lankstus darbo eigos pasiskirstymas leidžia projektą vystyti nepatiriant duomenų mainų sunkumų.

ce9a08c2a68cb0c418096d029f9263982eda2e0cPatogiausias 2D įrankis

Vectorworks 2D projektavimo funkcionalumas padeda sukurti gražius, aukštos kokybės brėžinius. Šių galimybių pagalba itin sklandžiai susikursite ruošinius brėžiniams, techninei dokumentacijai, ar netgi pataisysite automatiškai sukurtus, pjūvius, aukštų planus ar fasadų išklotines. Ir tai nėra tik linijų pataisymas, bet kuriame vaizde galėsite nuspalvinti ar užštrichuoti norimus plotus, pakeisti linijų storius, spalvas, tekstus, įterpti vaizdus ar net pdf failų iškarpas. Vizualizacijos šių instrumentų pagalba taps dar konseptualesnės ir patrauklesnės, tai itin lengvas būdas pasiekti užsibrėžtą norimą projekto vizualikos lygį.

1cbb92825870068ef4a2cb354044cfa6f2379b5eLyderis teritorijų planavime

Vektorworks Designer turi galingą įrankį teritorijų sutvarkymo projektams rengti, tai galimybė pasinaudoti Site Information Modeling (SIM) galimybėmis. Šis įrankis padės Jums analizuoti esamą teritorijos būklę, gaunant labai įvairius duomenis: sklypų ribas, plotą, tūrius, nuolydžius, vandens tėkmės greičius, insoliaciją ir pan. Tai greitas būdas dokumentuoti teritorijoje esančius ir planuojamus augalus, medžius, mažosios architektūros elementus. Yra galimybė nesunkiai importuoti 2D brėžinius su visa GIS medžiaga, taip pat kaip sluoksnį naudoti geografiškai pririštą ortofoto (satelite photo).

a32cc4280613ddf40d0480c044c306e55e145505Geriausia 3D vizualizavimo aplinka

Integruotas lyderiaujančio industrijoje produkto CINEMA 4D vizualizavimo variklis, išplečia projektuojamo modelio vizualizavimo galimybes iki neregėtų galimybių, tuo pačiu išlaikant vizualizavimo charakteristikų nustatymų paprastumą. Tai daug pažangesnis ir aukštesnio lygio sprendimas už bet kokios stand-alone tipo vizualizavimo programinės įrangos naudojimą medžiagą jai pateikus po eksportavimo. Vizualizavimo aplinka yra visiškai integruota į programą, taigi vizualizavimas gali vykti bet kuriuo projekto vystymo etapo metu, taip projektuotojui parodant daug detalesnį projektuojamo statinio vaizdą.

BreziniaiBIM apčiuopiama nauda

Vectorworks programinės įrangos sprendimai, leidžia pasinaudoti visomis BIM projektavimo metodikos suteikiamomis privilegijomis. Didesnė projekto techninės dokumentacijos dalis yra paruošiama automatiškai. Aukštų / stogo  planų, pjūvių, fasadų išklotinių, detalių brėžiniai yra generuojami automatiškai, įterpiami į jau paruoštus brėžinių lapų ruošinius, paliekant dar galimybę reikalui esant viską pakoreguoti 2D vaizde. Tuo pačiu iš projektuojamo modelio sugeneruojamos ir visos, medžiagų kiekių, fasado / stogo dangų, ir kitos žiniaraščių lentelės. Tai likviduoja neatitikimų skirtinguose projekto brėžiniuose tikimybę. BIM – daug pastangų nereikalaujantis pranašumas leidžiantis peršokti nuo konseptualaus statinio eskizo iki galutinio techninio projekto per labai trumpą laiką.

Sprendimai kurie yra lengvai įgyvendinami šio produkto pagalba