loader

SOLIDWORKS elektronikos ir elektrotechnikos sprendimų specialistas. Produkto vadovas/programinės įrangos inžinierius.

SW electrical_2

UAB “IN RE”- informacinių technologijų kompanija, stabiliai veikianti bendrovė, sukaupusi daugiau, kaip 20 metų  patirtį, teikianti profesionalius ir inovatyvius informacinių technologijų  sprendimus ir paslaugas, atstovaujanti pasaulinio lygio kompaniją Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. kviečia motyvuotus darbuotojus  prisijungti prie SOLIDWORKS komandos Vilniuje.

POZICIJA: SOLIDWORKS elektronikos ir elektrotechnikos sprendimų specialistas. Produkto vadovas/programinės įrangos inžinierius.

DARBO POBŪDIS: Aktyvus bendravimas su busimais ir esamais vartotojais, techninis palaikymas, dalyvavimas pardavimo procesuose, demonstracijų rengimas, dalyvavimas seminaruose/konferencijose, mokymų vedimas. Atstovaujamus produktus ir sprendimus: pristatyti, platinti, diegti, aptarnauti ir skatinti jų naudojimą. Pritraukti naujus vartotojus atstovaujant siūlomus sprendimus ir paslaugas.

PAGRINDINĖS PAREIGOS: Išmanyti elektronikos, spausdintu plokščių (PCB), elektrotechnikos, automatikos projektavimo ir gamybos sritis. Profesionaliai žinoti priskirtus produktus ir sprendimus (SOLIDWORKS PCB ir SOLIDWORKS Electrical). Nuolatos tobulinti savo kvalifikaciją.

REIKALAVIMAI:

  • Inžinerijos arba technologijų srities bakalauro ar magistro laipsnis;
  • Gali būti paskutinio kurso magistro laipsnio studentas;
  • Reikalinga spausdintų plokščių (PCB) projektavimo ir gamybos srities patirtis arba analogiškas išsilavinimas;
  • Reikalinga elektros ir automatikos inžinerijos technologijų srities patirtis arba analogiškas išsilavinimas;
  • Elektros ir automatikos inžinerijos, programuojamųjų loginių valdiklių, spausdintinių plokščių ir kitų sričių išmanymas;
  • Pageidaujama darbo patirtis su spausdintinių plokščių (PCB) projektavimo ir schemų braižymo sprendimais, tokiais kaip: Altium Designer, P-CAD, Eagle, OrCAD arba pan.;
  • Pageidaujama darbo patirtis su elektrotechnikos ir automatikos projektavimo sprendimais, tokiais kaip: SOLIDWORKS Electrical, ePLAN, AutoCAD Electrical arba pan.;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios, rusų kalba – privalumas;
  • Geri klausymosi, bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžiai;
  • Būtinas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

ĮMONĖ SIŪLO: Darbą aktyvioje SOLIDWORKS komandoje. Puikų atlyginimą su premijavimo sistema. Komandiruotes Lietuvoje ir užsienyje, nuolatinį profesinį tobulėjimą ir papildomus mokymus užsienyje, neterminuotą darbo sutartį, galimybes saviraiškai ir kūrybingumui.

KONTAKTAI: gyvenimo aprašymą siųsti: cv@inre.lt;  Telefonas pasiteiravimui:+37061678350. Pokalbiui pakviesime atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.