loader

Seminarai

Pirmieji sužinokite naujoves

bulbalpha

Jau daugiau nei trylika metų organizuojame seminarus visoje Lietuvoje. Jų metu šimtai inžinierių, projektuotojų, įmonių vadovų, studentų ir visų kitų besidominčių šiuolaikinėmis inžinerinėmis technologijomis supažindinami su naujausiomis inžinerinio projektavimo, skaičiavimų, dokumentacijos ruošimo ir valdymo technologijomis.

Renginių metu žiniomis dalinasi bei praktiškai su efektyviausiais programinės įrangos naudojimo būdais supažindina patyrę, sertifikuoti programinės įrangos profesionalai iš Lietuvos ir užsienio.

Artimiausias seminaras

SOLIDWORKS sprendimai projektavimui ir gamybai

2018 gegužės m. 23 d. Trečiadienis Šiaulių arena, konferencijų salė
Jono Jablonskio g. 16, Šiauliai http://www.siauliuarena.lt/
 Registruotis
2018 gegužės m. 24 d. Ketvirtadienis Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda, http://www.kmtp.lt/
 Registruotis
2018 gegužės m. 29 d. Antradienis KTU „Santakos“ slėnis, 1-a salė, 2 a.
K. Baršausko g. 59, Kaunas, http://www.santakosslenis.lt/
Registruotis
2018 gegužės m. 30 d. Trečiadienis Vilnius, Konferencijų centras „Litexpo‟, Konferencijų salė 1.3
Laisvės pr. 5, Vilnius, http://www.litexpo.lt/ 
Registruotis

PARSISIŲSTI SEMINARO DIENOTVARKĘ

Apie seminarą

SOLIDWORKS sprendimai leidžia transformuoti projektavimo ir gamybos paruošimo procesus, pagreitinti skirtingų projektavimo grupių komunikavimą, sumažinti projektavimo klaidų skaičių, sutrumpinti projektavimo ir gamybos ciklą, padidinti produktų kokybę bei sumažinti produkto savikainą.

Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. sprendimai kuria integruotus projektavimo ir gamybos sprendimus, leidžiančius taupyti įmonių resursus, laiką ir lėšas. Seminaro metu Lietuvos inžinieriams ir technologams pristatysime šios sprendimus:

  • SOLIDWORKS CAM powered by CAMWorks ir CAMWorks – SOLIDWORKS modeliavimo aplinkoje veikiantis CAM sprendimas, leidžiantis greitai ir patogiai kurti detalių apdirbimo procesus naudojant pažangias „Tolerance-Based Machining“, „VoluMill“ ir „High-Speed Machining“ technologijas.
  • NESTINGWorks – SOLIDWORKS aplinkoje veikiantis lakštinių detalių grupavimo įrankis, leidžiantis racionaliai išnaudoti medžiagas sumažinant atliekų kiekį bei sutrumpinantis gaminių paruošimo pjovimui laiką.
  • 3DXpert for SOLIDWORKS – Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. kartu su 3D Systems sukurtas sprendimas, išplečiantis SOLIDWORKS galimybes projektuoti gaminius skirtus gamybai 3D spausdintuvais.
  • SOLIDWORKS Inspection – gaminių kokybės kontrolės dokumentacijos ruošimo įrankis, leidžiantis greitai paruošti matavimo planuos ir juos užpildyti.

 

Prašome registruotis į seminarus užpildant registracijos formą internete, arba pranešti apie savo norą dalyvauti el. paštu konferencijos@inre.lt. Daugiau informacijos telefonu: (8~5) 212 4660.

Dalyvavimas seminaruose yra NEMOKAMAS

 

SOLIDWORKS CAM powered by CAMWorks – taisyklių taikymu paremtas CAM sprendimas vienoje aplinkoje integruojantis projektavimo ir gamybos procesus. Taikant šį sprendimą, tarp detalių apdirbimo programų ir 3D modelių užtikinamas ryšys, todėl projektuotojams atlikus pakeitimus detalėse, apdirbimo strategija ir CNC programa pergeneruojama automatiškai, taip išvengiant klaidų ir sutrumpinant gamybos paruošimo laiką.

 

 

3DXpert for SOLIDWORKS – SOLIDWORKS modeliavimo aplinkoje veikiantis sprendimas, suteikiantis visus reikiamus įrankius gaminio paruošimui, optimizavimui ir gamybai 3D spausdintuvu. Gaminio modelį perkėlus į 3DXpert for SOLIDWORKS aplinką galima greitai ir patogiai  analizuoti trimatį modelį, optimizuoti jį ir  pritaikyti gamybai konkrečiam 3D spausdintuvui. Naudojant 3DXpert for SOLIDWORKS užtikrinama aukšta atspausdintų gaminių kokybė ir optimalus spausdinimo procesas. 

 

 

SOLIDWORKS Inspection leidžia automatizuoti kokybės inžinierių ir kontrolierių darbą, išvengiant ilgo matavimo planų bei kitų patikros dokumentų ruošimo, todėl galima daugiau dėmesio skirti gaminio kokybės užtikrinimui. Nesvarbu kokia 3DCAD arba 2DCAD sistema sukurti brėžiniai –  SOLIDWORKS Inspection padės greitai ir be klaidų paruošti matavimo planus bei apdoroti matavimų rezultatus laikantis gaminių kokybės užtikrinimo reikalavimų (pvz., AS9102, PPAP, ISO 13485 ir t.t.).

 

Praėjusių seminarų medžiaga

icon

SOLIDWORKS ECAD sprendimai elektrotechnikams ir elektronikams

icon

SOLIDWORKS 2017 NERIBOTOS GALIMYBĖS JŪSŲ INOVACIJOMS

icon

Įkvėpk „gyvybę“ į kuriamus gaminius – SOLIDWORKS EDA sprendimaiicon

SOLIDWORKS 2015 – Įkvėptas inovacijų
icon

Seminarų ciklas "SOLIDWORKS 2014 - Išplėsk Galimybes"


icon

Seminarų ciklas "SOLIDWORKS Electrical 2013"


http://inre.lt/solidworks/seminarai/#s09

icon

Seminarų ciklas "SOLIDWORKS 2013 – Projektuoti 3D Paprasta"


http://inre.lt/solidworks/seminarai/#s08icon

Seminarų ciklas "Dassault Systèmes SOLIDWORKS 2012"


http://inre.lt/solidworks/seminarai/#s05