loader

Seminarai

Pirmieji sužinokite naujoves

bulbalpha

Jau daugiau nei trylika metų organizuojame seminarus visoje Lietuvoje. Jų metu šimtai inžinierių, projektuotojų, įmonių vadovų, studentų ir visų kitų besidominčių šiuolaikinėmis inžinerinėmis technologijomis supažindinami su naujausiomis inžinerinio projektavimo, skaičiavimų, dokumentacijos ruošimo ir valdymo technologijomis.

Renginių metu žiniomis dalinasi bei praktiškai su efektyviausiais programinės įrangos naudojimo būdais supažindina patyrę, sertifikuoti programinės įrangos profesionalai iš Lietuvos ir užsienio.

Artimiausiu metu vyksiančių seminarų tvarkaraštis

Šiuolaikinių gaminių projektavimui, testavimui ir gamybai nepakanka klasikinių 3D modeliavimo įrankių. Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. siūlo integruotą „Industry 4.0“ kartos projektavimo ekosistemą, susidedančią iš sprendimų, skirtų mechanikams, technologams, elektrotechnikos ir elektronikos inžinieriams, paremtą SOLIDWORKS 3DCAD, SOLIDWOKS CAM SOLIDWORKS Electrical, SOLIDWORKS PCB powered by Altium platformomis ir jų priedais.

SOLIDWORKS PDM Professional ir SOLIDWORKS Manage sukuria bendrą skaitmeninę informacinę erdvę, apimančią visus su gaminio kūrimu ir gamyba susijusius padalinius ir procesus.

Seminarai vyks: spalio 24 d. Šiauliuose, 25 d. Klaipėdoje, 27 d. Vilniuje, lapkričio 10 d. Panevėžyje, 14 d. Kaune ir 15 d. Alytuje

DAUGIAU

 

Seminarų medžiaga

icon

SOLIDWORKS ECAD sprendimai elektrotechnikams ir elektronikams

icon

SOLIDWORKS 2017 NERIBOTOS GALIMYBĖS JŪSŲ INOVACIJOMS

icon

Įkvėpk „gyvybę“ į kuriamus gaminius – SOLIDWORKS EDA sprendimaiicon

SOLIDWORKS 2015 – Įkvėptas inovacijų
icon

Seminarų ciklas "SOLIDWORKS 2014 - Išplėsk Galimybes"


icon

Seminarų ciklas "SOLIDWORKS Electrical 2013"


http://inre.lt/solidworks/seminarai/#s09

icon

Seminarų ciklas "SOLIDWORKS 2013 – Projektuoti 3D Paprasta"


http://inre.lt/solidworks/seminarai/#s08icon

Seminarų ciklas "Dassault Systèmes SOLIDWORKS 2012"


http://inre.lt/solidworks/seminarai/#s05