loader

Objet30 OrthoDesk

3D spaudiniai skaitmeninėje stomatologijoje

Objet30 OrthoDesk – specialiai skirtas mažoms ar vidutinio dydžio stomatologijos laboratorijoms ar klinikoms. Jis yra kompaktiškas, prieinamas ir lengvai valdomas. Su patentuota, pramonėje pirmaujančia PolyJet 3D Spausdinimo technologija jums specialiai skirtame pakete jis užtikrina visus 3D spausdintuvo teikiamus privalumus.

Augant stomatologijos laboratorijų savininkui skaičiui, į rinką įžengia ir skaitmeninė stomatologija. Kai 3D spaudiniai tampa jų verslo strategija, stomatologinės laboratorijos gali paspartinti ir patobulinti protezų gamybą, gerinti kokybę bei tikslumą.

3D Spausdintuvo charakteristikos

Objet30 OrthoDesk pagrindinės savybės

Objet30 OrthoDesk medžiagos

Objet30 OrthoDesk specifikacija

Keiskite skaitmenine forma gamybos srautą nuo CAD failo iki modelio.

Atsisakykite fizinių matricų ir saugokite modelius skaitmeniniu formatu – nebeliko reikmės kaupti gremėzdiškas fizines dalis.

Greičiau kurkite dalis

Tiksliai ir greitai gaminkite karūnėles, tiltus, akmenų modelius, breketus, fragmentus ir protezus, kurie leidžia išlyginti ir pritvirtinti viršutinį sluoksnį.

Didinkite darbo našumą

Sumažinkite gamybos laiką ir pirmaukite rinkoje, pasitelkę pirmaujančią technologiją.

design-series-example14

Stomatologinės ir ortodontinės medžiagos

Stratasys stomatologinės medžiagos yra natūraliai atrodančios persikinės ar ryškios spalvos tvirtos, matinės medžiagos. Sukurtos specialiai stomatologijos ir ortodontiniais tikslais, tarp jų kaip akmenų modeliai ir chirurgijos kreipiančios dalys, jos suderina tikslią smulkią vizualizaciją ir didelį matavimo tikslumą. Tarp medžiagų rasite:

VeroDent (MED670), kuri užtikrina stulbinančią 16 mikronų storio dangą, tiksliai atkuriančią smulkiausius bruožus ir suteikiančią ypatingą tvirtumą ir patvarumą.
VeroDentPlus (MED690) taip pat leidžia dėti ploną 16 mikronų sluoksnį ir užtikrina geriausią tvirtumą ir patvarumą.
Bio-compatible (MED610) yra gryna mediciniškai patvirtinta medžiaga, skirta laikinam naudojimui burnoje.

Stomotologinės medžiagos yra spausdinamos 3D formatu su gelio pavidalo atrama (palaikančiąja medžiaga), kurią lengvai pašalinsite vandens srove, o paviršius liks švarus ir glotnus.

Savybė
Specifikacija
Tinkamos medžiagos
VeroDentPlus Bio-compatible
Spalvos
Persiko, permatoma
Palaikančiosios medžiagos
FullCure®705 Support, Netoksiška gelio tipo, išplaunama vandeniu
Maksimalus detalės dydis
300 x 200 x 100 mm
Sluoksnio storis
16μ (mikronai) 0.016 mm
Spausdintuvo dydis
82.5 × 62 × 59 cm
Spausdintuvo svoris
93 kg
Sertifikatai
CE/TUV/KCC/RoHS/WEEE
Reikalavimai darbo patalpoms
Jokių

Medžiagos spalvos

PolyJet medžiagos Persiko spalvos ir Permatoma

Spausdinimo failų formatai

STL formatas, jį palaiko daugelis šiuolaikiškų 3D CAD sistemų

Naugoja PolyJet technologiją

Nėra specialių reikalavimų spausdinimui, draugiškas aplinkai


Kaip tai veikia

3D spausdinimas yra labai paprastas su Objet30 OrthoDesk Spausdintuvu.

1 Subrandinkite idėją.

Subrandinkite idėją. Perkelkite idėją į 3D CAD programinę įrangą ir tada spustelėkite „spausdinti“. Objet Studio™ Print Wizard programinė įranga apdoroja CAD programos STL failą, suderina 3D modelį su automatinio pakavimo, automatinio mastelio ir 3D spausdinimo nustatymais. Pateikia spausdinimo vizualizacijos animaciją realiu laiku. Paleidžia spausdinimo procesą 3D Spausdintuve.

2 Atspausdinkite 3D modelį.

Objet24 Desktop spausdinimo galvutė greitai ir tyliai juda virš liejimo kameros pagal PolyJet technologiją ir sluoksnis po sluoksnio išlieja 3D prototipą kartu su pagalbine medžiaga nuo apačios iki nuimamo modelio pagrindo.

3 Pašalinkite pagalbinę medžiagą.

Išėmus atspausdintą modelį iš spausdintuvo kameros išplaunama pagalbinė medžiaga tirpalu su vandeniu. Ir viskas – prieš save turite projekto prototipą.

Kodėl šis spausdintuvas

3d-printed_dental-quadrant

Ortodontijos ateitis

Objet30 OrthoDesk – tai pirmoji tokio pobūdžio sistema, suderinanti beveik meninę 3D spausdinimo technologiją su smulkiomis detalėmis. Ją nesudėtinga naudoti ir ji pateikiama su specialiomis stomatologinėmis spausdinimo medžiagomis patogiose sandariose spausdinimo medžiagų kasetėse. Dabar galite pasigaminti akmenų modelius, ortodonto reikmenis, protezus ir breketus, dantų geometrijos protezus ir laikiklius ant savo darbastalio.

anti-grinding-appliances

Keiskite gamybos srautą į skaitmeninį formatą

Su Objet30 OrthoDesk 3D spausdintuvu, paverčiančiu modelių gamyba automatiniu, jus dramatiškai sutrumpinsite gamybos laiką ir padidinsite techniko darbo našumą. Pereidami prie pilnai skaitmeninio proceso, jūs taip pat pašalinsite fizinio įspūdžio diskomfortą ir nepatogumą bei sustiprinsite kliento pasitenkinimą. Kai procesas taps visai skaitmeninis, neliks reikmės kaupti stambias fizines detales. Visi atvejai bus kaupiami skaitmeniniu formatu, kiek jums tai bus būtina.

anti-snoring-appliances

Fast ROI bet kokio dydžio laboratorijoms ir klinikoms

Objet30 OrthoDesk yra specialiai sukurtas, kad patenkintų mažesnių laboratorijų ir klinikų reikmes. Jame dera greitis su tikslumu, nesudėtingu naudojimu, kompaktiškumu ir specialiomis stomatologinėmis medžiagomis – visa tai už kainą, kuri užtikrina greitą investicijos atgavimą.

Tinkamos medžiagos