loader

Dimension 1200es

Greičiau įgyvendinkite savo idėjas

Dimension 1200es užtikrina pilną 3D modelio kūrimo proceso kontrolę, įskaitant pasirenkamą spausdinimo sluoksnio storį, skirtą greitam ar smulkiam 3D spausdinimui, taip pat suteikia galimybę rinktis iš devynių spalvų ABS plus modeliuose. Su galingu Dimension 1200es jūs ir jūsų projektavimo grupė niekada nepradels nustatytų terminų, tobulins gaminius ir kels kūrybiškumą.

Stratasys Dimension 1200es naudoja FDM termoplastiko technologiją

3D Spausdintuvo charakteristikos

Dimension 1200es pagrindinės savybės

Dimension 1200es medžiagos

Dimension 1200es specifikacija

Greito ir smulkaus 3D spausdinimo režimai

Dimension 1200es gali spausdinti dviem skirtingo storio sluoksniais – 0,254 mm ir 0,330 mm, leidžiančiu dirbti sparčiau, kai reikia perteikti mažiau detalių.

Devynios medžiagos spalvos

Su Dimension 1200es galėsite spausdinti devynių spalvų ABS Plus modelius.

Didelis liejimo pajėgumas

Dimension 1200es galėsite spausdinti pageidaujamo dydžio detales, kurios neviršija 254 x 254 x 305 mm. Bet tai ne riba, detalės gali būti klijuojamos.

idea-series-example2ABSplus™ Termoplastiko medžiaga

Dimension 1200es spausdina tikslius, stabilius 3D modelius iš ABS plus termoplastiko. Jie yra idealūs nustatant gaminio formos ypatumus, funkcionalumą ar pritaikomumą, viskas nuo ergonomikos iki gamybos proceso palengvinimo. Tuo pačiu modeliai nėra trapūs, jie tinkami ir fizikinėms prototipų savybėms tirti. ABS plus termoplastikas yra stipresnis nei analogiškų 3D spausdinimo sprendimų dažniausiai naudojamos medžiagos.

Stratasys ABS plus medžiaga yra apie 40 procentų stipresnė nei standartinė Stratasys ABS medžiaga. Ji puikiai tinkama koncepciniam modeliavimuifunkciniui prototipavimuigaminant surinkimo įrangą ir net galutinio naudojimo produktus.

Savybė
Specifikacija
Tinkamos medžiagos
P430 ABSplus
Spalvos
dramblio kaulo, baltos, mėlynos, fluorescencinės geltonos, juodos, raudonos, persikinės, gelsvai žalios, pilkos
Palaikančiosios medžiagos
SR-30 tirpstanti / Mechaniškai šalinama
Maksimalus detalės dydis
254 x 254 x 305 mm
Sluoksnio storis
0.254 mm / 0.330 mm
Spausdintuvo dydis
83.5 x 73.5 x 114.5 cm
Spausdintuvo svoris
148 kg
Sertifikatai
CE/TUV/KCC/RoHS/WEEE
Reikalavimai darbo patalpoms
Jokių

Medžiagos spalvos

P430 ABS Plus Dramblio kaulo Baltos Mėlynos Fluorescentinės geltonos Juodos Raudonos Oranžinės Žalios Pilkos

Spausdinimo failų rūšys

Tinkama 3D CAD programine įranga galinti sukurti STL formato failus.

Darbas tinkle

Lengvai integruojasi į lokalų kompiuterių tinklą (LAN).


Kaip tai veikia

3D spausdinimas yra labai paprastas su Dimension 1200es Spausdintuvu.

1 Sukurk Idėją

Sugalvok įdėją. Sumodeliuok prototipą su 3D CAD programa ir tiesiog spustelk „print“. Spausdinimo programa pati apdoros tavo CAD programos sugeneruotą STL failą, pati orientuos spausdinimui objektą, pavaizduos spausdinimo procesą ir pavyzdinius galutinio prototipo vaizdus.

2 Spausdink savo 3D modelį

Mojo spausdinimo galvutė spausdinimo kameroje juda labai tyliai ir vikriai. Naujodama FDM technologija sluoksnis po sluoksnio užaugina norimą 3D modelį, tam papildomai naudojamos palaikančiosios medžiagos. Mojo valdymo skydelis rodo spausdinamo darbo būklę ir laiką, kurį dar truks spausdintuvas pabaigti darbą.

3 Pašalinti palaikančiąsias medžiagas

Kuomet modelis yra atspausdintas, jis yra padedamas ant Ecoworks Tablet padėklo ir patalpinamas į kompaktišką WaveWash 55 palaikančiųjų medžiagų plovimo sistemą. Ši sistema vandens pagalba tyliai ir greitai ištirpina palaikančiąsias medžiagas, atspausdintas modelis jau po kelių akimirkų įgauna savo galutinę išvaizdą.

Kodėl šis spausdintuvas

idea-series-example11

Bendradarbiaukite su kolegomis

Kas padaro didesnį įspūdį: virtualiai rodomas 3D modelis ar fizinė detalė, kurią galima paimti į rankas? Kiekvienas projektavimo bandymas, naudojant Dimension 1200es, paverčia jūsų idėją tvirtu, funkciniu modeliu, tinkamu darbui ir bandymui. Dimension serijos Performance spausdintuvai sukurs tikslias, tvirtas 3D detales iš ABS plus plastiko. Jie idealiai tinka perteikti formą, pritaikymą ir funkciją nuo ergonomikos iki gamybos procesų.


idea-series-example12

Gaminio funkcinis bandymas

Kai ateina laikas išbandyti jūsų koncepcijas, atliksime ABSplus modelių funkcinius bandymus. Jūs gausite daugiau informacijos apie kokybę ir sukursite geresnį gaminį. Dimension 1200es 3D spausdintuvu greitai atkuriami nebrangūs modeliai, kuriais efektyviai galėsite patikrinti įvairias koncepcijas tiesiog savo ofise.

idea-series-example13

Liejiniai namų sąlygomis mažina išlaidas

Tik Dimension 1200es paverčia 3D spausdinimą nebrangiu ir nekeliančiu rūpesčių. Prototipų gamyba pas užsakovą gali trukti dienų dienas ir kainuos daug pinigų. Dimension Elite 3D spausdintuvas sukurs tokį pat prototipą per keletą valandų – ir tik už dalį pramoninio gaminio kainos.

Tinkamos medžiagos