loader

Dimension Elite

Dimension aukščiausios gebos 3D spausdintuvas

Dimension Elite 3D spausdintuvas spausdina sudėtingus, patvarius modelius tokiems projektams kaip medicinos prietaisai ar buitinė elektronika. Jis tiksliai spausdina ABS plus termoplastinius sluoksnius, kurie pakankamai ploni, kad būtų galima atspausdinti plonas funkcines dalis su aiškiai matomomis detalėmis.

Jūsų akis įgudusi vertinant detales ir sugebės įvertinti aukštą kokybę. Štai kodėl Stratasys siūlo Dimension Elite Performance 3D spausdintuvą. Jis skirtas išimtinai tiems, kuriems reikalingi prototipai su smulkiausiomis detalėmis.

Stratasys Dimension Elite naudoja FDM termoplastiko technologiją

3D Spausdintuvo charakteristikos

Dimension Elite pagrindinės savybės

Dimension Elite medžiagos

Dimension Elite specifikacija

Greito ir smulkaus 3D spausdinimo režimai

Dimension Elite gali spausdinti dviem skirtingo storio sluoksniais – 0,254 mm ar 0,1778 mm, taip esant galimybei spausdinti didesnės raiškos smulkesnes detales.

Devynios medžiagos spalvos

Su Dimension Elite galėsite spausdinti devynių spalvų ABS Plus termoplastiko modelius.

Didelis liejimo pajėgumas

Dimension Elite galėsite spausdinti pageidaujamo dydžio vienalytes detales, kurios neviršija 203 x 203 x 305 mm. Bet tai ne riba, detalės gali būti klijuojamos.

idea-series-example2ABSplus™ Termoplastiko medžiaga

Dimension Elite spausdina tikslius, stabilius 3D modelius iš ABS plus termoplastiko. Jie yra idealūs nustatant gaminio formos ypatumus, funkcionalumą ar pritaikomumą, viskas nuo ergonomikos iki gamybos proceso palengvinimo. Tuo pačiu modeliai nėra trapūs, jie tinkami ir fizikinėms prototipų savybėms tirti. ABS plus termoplastikas yra stipresnis nei analogiškų 3D spausdinimo sprendimų dažniausiai naudojamos medžiagos.

Stratasys ABS plus medžiaga yra apie 40 procentų stipresnė nei standartinė Stratasys ABS medžiaga. Ji puikiai tinkama koncepciniam modeliavimuifunkciniui prototipavimuigaminant surinkimo įrangą ir net galutinio naudojimo produktus.

Savybė
Specifikacija
Tinkamos medžiagos
P430 ABSplus
Spalvos
dramblio kaulo, baltos, mėlynos, fluorescencinės geltonos, juodos, raudonos, persikinės, gelsvai žalios, pilkos
Palaikančiosios medžiagos
SR-30 tirpstanti
Maksimalus detalės dydis
203 x 203 x 305 mm
Sluoksnio storis
0.1778 mm / 0.254 mm
Spausdintuvo dydis
68.5 x 91.5 x 104 cm
Spausdintuvo svoris
136 kg
Sertifikatai
CE/TUV/KCC/RoHS/WEEE
Reikalavimai darbo patalpoms
Jokių

Medžiagos spalvos

P430 ABS Plus Dramblio kaulo Baltos Mėlynos Fluorescentinės geltonos Juodos Raudonos Oranžinės Žalios Pilkos

Spausdinimo failų rūšys

Tinkama 3D CAD programine įranga galinti sukurti STL formato failus.

Darbas tinkle

Lengvai integruojasi į lokalų kompiuterių tinklą (LAN).


Kaip tai veikia

3D spausdinimas yra labai paprastas su Dimension Elite Spausdintuvu.

1 Failo išankstinis apdorojimas.

Apdorokite 3D dalį su Insight programine įranga ir siųskite projektą į gamybos sistemą. Insight programinė įranga veikia tinkle, todėl visą informaciją darbo režimus galėsite sekti nuotoliniu būdu, kai tik paleisite programą.

2 Detalės gamyba

Technologija leidžia lieti 3D dalį ir pagalbinę medžiagą – sluoksnis po sluoksnio – nuo apačios iki nuimamo modelio pagrindo.

3 Atramų pašalinimas

Išimkite atspausdintą detalę iš spausdintuvo liejimo kameros ir ranka pašalinkite atramas ar pasinaudokite laisvų rankų šalinimo sistema.

Kodėl šis spausdintuvas

s2

Bendradarbiaukite su kolegomis

Kas padaro didesnį įspūdį: virtualiai rodomas 3D modelis ar fizinė detalė, kurią galima paimti į rankas? Kiekvienas projektavimo bandymas, naudojant Dimension Elite, paverčia jūsų idėją tvirtu, funkciniu modeliu, tinkamu darbui ir bandymui. Dimension serijos Performance 3D spausdintuvai sukurs tikslias, tvirtas 3D detales iš ABSplus plastiko. Jie idealiai tinka perteikti formą, pritaikymą ir funkciją nuo ergonomikos iki gamybos procesų.


design-series-example62

Gaminio funkcinis bandymas

Kai ateina laikas išbandyti jūsų koncepcijas, atliksime ABS plus modelių funkcinius bandymus. Jūs gausite daugiau informacijos apie kokybę ir sukursite geresnį gaminį. Dimension elite 3D spausdintuvu greitai atkuriami nebrangūs modeliai, kuriais efektyviai galėsite patikrinti įvairias koncepcijas tiesiog savo ofise.

shock

Liejiniai namų sąlygomis mažina išlaidas

Tik Dimension Elite paverčia 3D spausdinimą nebrangiu ir nekeliančiu rūpesčių. Prototipų gamyba pas užsakovą gali trukti dienų dienas ir kainuos daug pinigų. Dimension Elite 3D spausdintuvas sukurs tokį pat prototipą per keletą valandų – ir tik už dalį pramoninio gaminio kainos.

Tinkamos medžiagos