loader

Fortus 250mc

Skaitmeninė kompaktiška gamyba

Šis įrenginys – tai jūsų vartai į skaitmeninę gamybą namų sąlygomis. Jis yra tokio pat pajėgumo kaip didžiausios 3D gamybos sistemos naudojančios tą patčią Insight programinę įrangą.

Fortus 250mc spausdina tvirtas ir tikslias detales, netruksite įsitikinti, kad jo galimybės viršija funkcinio bandymo, įrankių  ir formų gamybos reikmes. Tai spausdintuvas gaminantis netgi ABS plus termoplastiko galutinio vartojimo detales. Pamėginkite įsivaizduoti greitesnius, efektyvesnius gaminio bandymus ir tobulinimą, ir visą tai atlieka nesunkiai valdoma, biuro aplinkai draugiška sistema.

3D Spausdintuvo charakteristika

Fortus 250mc pagrindinės savybės

Fortus 250mc medžiagos

Fortus 250mc specifikacija

Pramoninio lygio produkcija

Naudoja ABS Plus P-430 pramoninio lygio termoplastiką, naudojamą realioje gamyboje

Devynios medžiagos spalvos

Fortus 250mc 3D spausdintuvu galima spausdinti net devynių spalvų ABS plus medžiagos modelius

Greiti ir sklandūs 3D spausdinimo rėžimai

Fortus 250mc spausdindamas gaminį gali naudoti du naudojamos medžiagos sluoksnio storio rėžimus:  0.254 mm ar 0.330 mm, tai leidžia paspartinti spausdinimo procesą kuomet nereikia aukšto tikslumo

shock

ABSplus™ termoplastiko medžiaga

Fortus 250mc 3D spausdintuvas spausdina tikslius, tvirtus 3D modelius iš ABS plus termoplastiko. Jie idealiai tinka, siekiant nustatyti formą, pritaikomumą ir funkcionalumą, pradedant ergonomika ir baigiant gamybos procesais. Šie gaminiai tai ne trapūs gražuoliai iš laboratorijos. ABS plus yra tvirtesnis nei medžiagos, įprastai naudojamos panašiuose 3D spausdintuvuose.

Stratasys ABS plus yra iki 40 procentų tvirtesnis nei standartinė Stratasys ABS medžiaga ir yra ideali medžiaga koncepcinių modelių, funkcinių prototipų, gamybos įrankių ir galutinio vartojimo prekių kūrimui. ABS plus medžiaga, skirta Fortus 250mc, siūloma devynių spalvų – dramblio kaulo, baltos, žydros, ryškiai geltonos, juodos, raudonos, oranžinės, rusvai žalios ir pilkos.

Detalės, atspausdintos iš šios medžiagos, ilgą laiką išlieka mechaniškai tvirtos ir stabilios. Kadangi ABS plus naudojama su tirpiomis pagalbinėmis medžiagomis, atramas pašalinsite be didelių pastangų taip pat ir sudėtingoms formoms ir gilioms tuštumoms atidengti nereikės papildomų pastangų.

Savybė
Specifikacija
Tinkamos medžiagos
P430 ABSplus
Spalvos
dramblio kaulo, baltos, mėlynos, fluorescencinės geltonos, juodos, raudonos, persiko, gelsvai žalios, pilkos
Palaikančiosios medžiagos
SR-30 tirpstanti
Maksimalus detalės dydis
254 x 254 x 305 mm
Sluoksnio storis
0.178 mm, 0.254 mm, 0.330 mm
Spausdintuvo dydis
83.5 x 73.5 x 114.5 cm
Spausdintuvo svoris
186 kg
Sertifikatai
CE/TUV/KCC/RoHS/WEEE
Reikalavimai darbo patalpoms
Jokių

Medžiagos spalvos

P430 ABS Plus Dramblio kaulo Baltos Mėlynos Fluorescentinės geltonos Juodos Raudonos Oranžinės Žalios Pilkos

Spausdinimo failų formatai

STL formatas, jį palaiko daugelis šiuolaikiškų 3D CAD sistemų

Sluoksnio storis

Trys galimi termoplastiko spausdinimo sluoksniai: 0.178 mm, 0.254 mm, 0.330 mm


Kaip tai veikia

3D spausdinimas yra labai paprastas su Fortus serijos 3D Spausdintuvais.

1 Failo išankstinis apdorojimas.

Apdorokite 3D dalį su Insight programine įranga ir siųskite projektą į gamybos sistemą. Insight programinė įranga veikia tinkle, todėl visą informaciją darbo režimus galėsite sekti nuotoliniu būdu, kai tik paleisite programą.

2 Detalės gamyba

Technologija leidžia spausdinti 3D dalį ir pagalbinę medžiagą – sluoksnis po sluoksnio – nuo apačios iki nuimamo modelio pagrindo.

3 Atramų pašalinimas

Išimkite atspausdintą detalę iš spausdintuvo liejimo kameros ir ranka pašalinkite atramas ar pasinaudokite laisvų rankų šalinimo sistema.

Kodėl šis spausdintuvas

design-series-example61

Bendradarbiaukite su kolegomis

Kas padaro didesnį įspūdį: virtualiai rodomas 3D modelis ar fizinė detalė, kurią galima paimti į rankas? Kiekvienas projektavimo bandymas, naudojant Fortus 250mc, paverčia jūsų idėją tvirtu, funkciniu modeliu, tinkamu tiesioginiam naudojimui ir bandymams. Fortus spausdintuvai sukurs tikslias, tvirtas 3D detales iš termoplastiko. Jie idealiai tinka perteikti ir patikrinti formą, pritaikymą ir funkciją nuo ergonomikos iki gamybos procesų.

Trailer hitch

Gaminio funkciniai bandymai

Kai ateina laikas išbandyti jūsų koncepcijas, ABS plus termoplastiko modeliai idealiai tinka atlikti funkcinius bandymus. Jūs gausite daugiau informacijos apie kokybę ir sukursite geresnį gaminį. Fortus Production System greitai padės sukurti nebrangius modelius, kurie leis efektyviai įvertinti įvairialypes koncepcijas tiesiog jūsų biure.

pc-abs

Kurkite tikras detales – o ne maketus!

Paverskite 3D CAD failus tikromis detalėmis. Tai liečia visus gaminius nuo funkcinių prototipų iki pramoninio lygio gamybos priemonių ir galutinio vartojimo produktų. Tai padarysite per keletą valandų. Naudodami pažangiausias pramoninio lygio medžiagas ištaikydami jūsų detalėms leistinas paklaidas, taip jūs greičiau pateiksite gaminius į rinką.

Tinkamos medžiagos