loader

Objet Eden260VS

Pamėginkite aukštos kokybės greitą prototipų gamybąnew_Objet_Eden260VS

Ekonomiška, smulkius prototipus greitai gaminanti Objet Eden260VS 3D spausdinimo sistema – tai idealus sprendimas sutrumpinti projektavimo – gamybos ciklą.

Paremtas Objet inovacine PolyJet™ technologija, Objet Eden260VS yra tobulas sprendimas tiksliam geometrijos atkūrimui – lengvai, greitai ir švariai. Eden260VS pagaminti modeliai yra glotnūs ir patvarūs, su smulkiausiomis detalėmis ir puikiu paviršiaus apdorojimu.

Stratasys Objet Eden260VS modelis naudoja vandenyje tirpstančią palaikančiąją medžiagą, tai išlaisvina neribotas galimybes spausdinti ypatingai sudėtingus ir smulkius elementus naudojant PolyJet™ technologiją.

3D Spausdintuvo charakteristikos

Objet Eden260VS pagrindinės savybės

Objet Eden260VS medžiagos

Objet Eden260VS specifikacija

Mažas pažangiausios technologijos įrenginys

Jame pažangiausios technologijos RP įrenginio tikslumas ir lankstumas dera su smulkiausiais liejiniais.

Kintami spausdinimo greičiai

Didelio greičio ir aukštos kokybės spausdinimo režimai bei 72 valandos kontrolės nereikalaujančio, nepertraukiamo spausdinimo

Ypač smulkių detalių spausdinimas

Leidžia gaminti ypatingai smulkias detales, kokias gali sukurti tik labai brangios sistemos. Pašalina laiptų efektą, būdingą sudėtingiems išlenktiems paviršiams, gaminant su mažesne skiriamąja geba

design-series-example24

Didelė medžiagų įvairovė

Paremtas PolyJet technologija, Objet Eden260VS siūlo didelę medžiagų įvairovę, tarp jų:

Skaidrią medžiagą (RGD720) standartiniam plastmasės imitavimui, kai būtinas erdvinis stabilumas ir glotnūs paviršiai
Skaidrią medžiagą (VeroClear) smulkių skaidrių detalių montavimo ir formų bandymams ir tokių termoplastikų kaip PMMA imitavimui
Tvirtų matinių medžiagų grupė (Vero family) su spalvų gausa, tarp jų balta, žydra ir juoda
Polipropileną primenanti medžiaga (DurusWhite) iš polipropileną primenančių medžiagų užspaudžiamiems laikikliams
Gumą primenančių medžiagų grupė (Tango family) skirta įvairios paskirtiems gaminiams su neslidžiais ar minkštais paviršiais
Aukštai temperatūrai atspari medžiaga skirta sudėtingiems funkciniams bandymams, atspari karšto oro ir vandens srovei, naudojama statinės paskirties gaminiuose ir parodų modeliuose

Savybė
Specifikacija
Tinkamos medžiagos
VeroClear Transparent VeroWhitePlus Opaque VeroBlue Opaque VeroBlack Opaque VeroGray Opaque DurusWhite Polypropylene-like
Spalvos
Balta, Permatoma, Mėlyna, Juoda, Pilka, Persiko
Palaikančiosios medžiagos
FullCure®705 Support, Netoksiška gelio tipo, išplaunama vandeniu
Maksimalus detalės dydis
250 x 250 x 200 mm
Sluoksnio storis
16μ (mikronai) 0.016 mm
Spausdintuvo dydis
87 × 73.5 × 120 cm
Spausdintuvo svoris
280 kg
Sertifikatai
CE/TUV/KCC/RoHS/WEEE
Reikalavimai darbo patalpoms
Jokių

Medžiagos spalvos

PolyJet medžiagos: Balta Permatoma Mėlyna Juoda Pilka ar Persiko spalvos

Spausdinimo failų formatai

STL formatas, jį palaiko daugelis šiuolaikiškų 3D CAD sistemų

Naugoja PolyJet technologiją

Nėra specialių reikalavimų spausdinimui, draugiškas aplinkai


Kaip tai veikia

3D spausdinimas yra labai paprastas su Objet Eden260VS Spausdintuvu.

1 Subrandinkite idėją.

Subrandinkite idėją. Perkelkite idėją į 3D CAD programinę įrangą ir tada spustelėkite „spausdinti“. Objet Studio™ Print Wizard programinė įranga apdoroja CAD programos STL failą, suderina 3D modelį su automatinio pakavimo, automatinio mastelio ir 3D spausdinimo nustatymais. Pateikia spausdinimo vizualizacijos animaciją realiu laiku. Paleidžia spausdinimo procesą 3D Spausdintuve.

2 Atspausdinkite 3D modelį.

Objet Eden260VS spausdinimo galvutė greitai ir tyliai juda virš liejimo kameros pagal PolyJet technologiją ir sluoksnis po sluoksnio išlieja 3D prototipą kartu su pagalbine medžiaga nuo apačios iki nuimamo modelio pagrindo.

3 Pašalinkite pagalbinę medžiagą.

Išėmus atspausdintą modelį iš spausdintuvo kameros išplaunama pagalbinė medžiaga tirpalu su vandeniu. Ir viskas – prieš save turite projekto prototipą.

Kodėl šis spausdintuvas

design-series-example10

Prototipai neišpūs biudžeto ir nereikės keisti terminų

3D spausdinimas – ypač ofiso sąlygomis – leidžia projektuotojų ir inžinierių grupėms greitai pagaminti aukštos kokybės, realistiškus prototipus su judančiomis dalimis už santykinai mažą kainą palyginti su kitais metodais, kaip gaminant staklėmis ar užsakant kitose įmonėse. Tai reiškia, kad grupės ar individualūs projektuotojai gali kurti prototipus projektuose, kurie buvo nuostolingas praeityje dėl laiko ar finansinių sąnaudų.

design-series-example22

Greitai sukuriami natūralaus dydžio gaminio maketai

Galimybė greitai pagaminti realius darbinius prototipus, kuriuos projektuotojai gali apžiūrėti ir pačiupinėti, leis panaikinti atotrūkį tarp virtualaus CAD projekto ir galutinio produkto. Projektavimo ir gamybos inžinieriai gali naudoti šiuos prototipus kaip priemonę geriau suprasti, kaip kuriamas gaminys atrodo, pritampa ir veikia. Tai puiki galimybė šiems prototipams integruotis į gamybą pradiniame gyvavimo ciklo projektavimo etape.

design-series-example12

Gaminio funkcinis bandymas

Suintensyvėjusi prototipų gamyba suteikia daugiau galimybių įvertinti, ar detalė funkcionuos kaip numatyta. Prototipai leidžia projektuotojams numatyti potencialius srautus, prieš patiriant išaugusias gamybos priemonių atnaujinimo ir pertvarkymo išlaidas, mažinant kai kurias su naujų gaminių įdiegimu susijusius rizikos veiksnius. Stratasys 3D Spausdinimo sistemos yra labai šiuolaikiškos ir universalios.

Tinkamos medžiagos