loader

Objet24

Nepakartojamas asmeninis 3D spausdintuvas

Objet24 asmeninis 3D spausdintuvas – tai pirmoji biuro sistema, skirta spausdinti tikroviškus modelius iš tvirtos medžiagos, su smulkiomis judančiomis detalėmis, plonomis sienelėmis ir glotniais, dažymui tinkamais paviršiais.

Atspausdinsite tai, ką suprojektavote – tai idealiai tinka gaminių ir pramonės projektuotojams ir inžinieriams, siekiančių sukurti kaip vaizdines priemones labai tikslius modelius, surenkamus bandomuosius ir funkcinius gaminius.

3D Spausdintuvo charakteristikos

Objet24 pagrindinės savybės

Objet24 medžiagos

Objet24 specifikacija

Kompaktiškas ant stalo telpantis spausdintuvas

Objet24 yra tinkamas naudotis ofise, jo dydis  82.5 × 62 × 59 cm

Kieta fotopolimerinė spausdinimo medžiaga

Suteikia galios greitai pagaminti modelių prototipus, labai panašius į galutinį gaminį.

Ypatingai smulkūs spaudiniai

28μ sluoksnių derinys su labai tankiais medžiagos įpurškimo taškais, naudojant 600 x 600 dpi skiriamąją gebą, idealiai tiks spausdinti tekstą ir kitas aiškiai išsiskiriančias detales.

design-series-example4

Polyjet fotopolimerinė spausdinimo medžiaga

Objet24 naudoja kietą baltą matinę medžiagą (VeroWhitePlus), kuri puikiai tinka bendrosios paskirties 3D modeliams ir prototipams. Derinantis erdvinį stabilumą ir smulkių detalių vizualizaciją, šis fotopilomeras leidžia perteikti galutinį gaminio vaizdą. Jį galima dažyti, gręžti, apdoroti staklėmis ar naudoti formavimui vakuume.

Derinanti tūrinį stabilumą ir smulkių detalių vizualizaciją, PolyJet medžiaga yra skirta standartiniam plastmasės imitavimui ir modelių kūrimui, ji idealiai tinka:

  • plačiam montavimo ir formavimo bandymų spektrui
  • judančioms ir surenkamoms detalėms
  • modelių eksponavimui bei jų pardavimui bei pristatymui rinkoje
  • elektroninių komponentų surinkimui

Savybė
Specifikacija
Tinkamos medžiagos
VeroWhitePlus
Spalvos
Dramblio kaulo
Palaikančiosios medžiagos
FullCure®705 Support, Netoksiška gelio tipo, išplaunama vandeniu
Maksimalus detalės dydis
240 x 200 x 150 mm
Sluoksnio storis
28μ (mikronai) 0.028 mm
Spausdintuvo dydis
82.5 × 62 × 59 cm
Spausdintuvo svoris
93 kg
Sertifikatai
CE/TUV/KCC/RoHS/WEEE
Reikalavimai darbo patalpoms
Jokių

Medžiagos spalvos

VeroWhitePlus medžiaga dramblio kaulo spalvos

Spausdinimo failų formatai

STL formatas, jį palaiko daugelis šiuolaikiškų 3D CAD sistemų

Naugoja PolyJet technologiją

Nėra specialių reikalavimų spausdinimui, draugiškas aplinkai


Kaip tai veikia

3D spausdinimas yra labai paprastas su Objet24 Spausdintuvu.

1 Subrandinkite idėją.

Subrandinkite idėją. Perkelkite idėją į 3D CAD programinę įrangą ir tada spustelėkite „spausdinti“. Objet Studio™ Print Wizard programinė įranga apdoroja CAD programos STL failą, suderina 3D modelį su automatinio pakavimo, automatinio mastelio ir 3D spausdinimo nustatymais. Pateikia spausdinimo vizualizacijos animaciją realiu laiku. Paleidžia spausdinimo procesą 3D Spausdintuve.

2 Atspausdinkite 3D modelį.

Objet24 spausdinimo galvutė greitai ir tyliai juda virš liejimo kameros pagal PolyJet technologiją ir sluoksnis po sluoksnio išlieja 3D prototipą kartu su pagalbine medžiaga nuo apačios iki nuimamo modelio pagrindo.

3 Pašalinkite pagalbinę medžiagą.

Išėmus atspausdintą modelį iš spausdintuvo kameros išplaunama pagalbinė medžiaga tirpalu su vandeniu. Ir viskas – prieš save turite projekto prototipą.

Kodėl šis spausdintuvas

design-series-example8

Prototipai neišpūs biudžeto ir nereikės keisti terminų

3D spausdinimas – ypač ofiso sąlygomis – leidžia projektuotojų ir inžinierių grupėms greitai pagaminti aukštos kokybės, realistiškus prototipus su judančiomis dalimis už santykinai mažą kainą palyginti su kitais metodais, kaip gaminant staklėmis ar užsakant kitose įmonėse. Tai reiškia, kad grupės ar individualūs projektuotojai gali kurti prototipus projektuose, kurie buvo nuostolingas praeityje dėl laiko ar finansinių sąnaudų.


design-series-example7

Greitai sukuriami natūralaus dydžio gaminio maketai

Galimybė greitai pagaminti realius darbinius prototipus, kuriuos projektuotojai gali apžiūrėti ir pačiupinėti, leis panaikinti atotrūkį tarp virtualaus CAD projekto ir galutinio produkto. Projektavimo ir gamybos inžinieriai gali naudoti šiuos prototipus kaip priemonę geriau suprasti, kaip kuriamas gaminys atrodo, pritampa ir veikia. Tai puiki galimybė šiems prototipams integruotis į gamybą pradiniame gyvavimo ciklo projektavimo etape.

design-series-example6

Gaminio funkcinis bandymas

Suintensyvėjusi prototipų gamyba suteikia daugiau galimybių įvertinti, ar detalė funkcionuos kaip numatyta. Prototipai leidžia projektuotojams numatyti potencialius srautus, prieš patiriant išaugusias gamybos priemonių atnaujinimo ir pertvarkymo išlaidas, mažinant kai kurias su naujų gaminių įdiegimu susijusius rizikos veiksnius. Stratasys 3D Spausdinimo sistemos yra labai šiuolaikiškos ir universalios.

Tinkamos medžiagos