loader

Mojo

Suteikite savo didelei idėjai nedidelį Mojo

Su Mojo 3D spausdintuvu gali sukurti magiją tiesiai ant savo stalo. Tai prieinamas, greitas, ir kokybiškai spausdinantis įrenginys. Mojo yra kompaktiškiausias, lengvai naudojamas spausdintuvas turintis visas profesionalaus 3D spausdinimo charakteristikas. Jį lengva naudoti, jis telpa ant stalo ir suteikia visišką laisve kurybiškumui ir idėjoms.

3D Spausdintuvo charakteristikos

Mojo pagrindinės savybės

Mojo medžiagos

Mojo specifikacija

Kompaktiškas stalo 3D spausdintuvas

Mojo telpa tiesiog ant stalo, jo dydis: 63 x 45 x 53 cm.

Profesionalios spausdinimo medžiagos

3D Detalės yra spausdinamo iš ABS plus medžiagų, tai reiškia jos yra mechaniškai tvirtos ir laikui einant stabilios, turi lygius paviršius ir standumo pojūtį.

Greitas ir tikslus spausdinimas

Mojo turimas auto-kalibravimo rėžimas ir  0.178 mm sluoksnio raiška užtikrina spausdinamų detalių auštą tikslumą, bet tuo pačiu delatės yra spausdinamos greitai.

idea-series-example1

ABSplus™ Termoplastiko medžiaga

Stratasys ABS plus medžiaga yra galutinės produkcijos lygio termoplastikas, ji puikiai tinkama konceptualiam modeliavimui, funkciniam prototipavimui, įrankių gamybai ir net galutinio vartojimo gaminių gamybai. ABS plus medžiaga Mojo 3D spausdintuve gali lengvai realizuoti jūsų idėją, tam užtenka sukurti skaitmeninį objekto modelį 3D CAD programa. Atspausdintas prototipas bus tvirtas, turės lygų paviršių, galės būti įvairiaspalvis aiškiom ir ryškiom detalėmis. Pakeisti spausdinimo medžiagos talpyklą Mojo spausdintuve yra labai paprasta, tam naudojama unikali QuickPack™ Print Engine sistema. Spausdinimo medžiagos talpyklos keitimas Mojo spausdintuve tampa toks paprastas lyg rašalinio spausdintuvo kasetės keitimas.

Savybė
Specifikacija
Tinkamos medžiagos
P430 ABSplus
Spalvos
dramblio kaulo, balta, mėlyna, fluoroscentinė, juoda, raudona, oranžinė, žalia, pilka
Palaikančiosios medžiagos
SR-30 tirpstanti
Maksimalus detalės dydis
127 x 127 x 127 mm
Sluoksnio storis
0.178 mm
Spausdintuvo dydis
63 x 45 x 53 cm
Spausdintuvo svoris
27 kg
Suderinamumas
Windows XP/Windows 7
Sertifikatai
CE/TUV/KCC/RoHS/WEEE
Galios reikalavimai
100-127 VAC, 6A, 60 Hz ar 220-240 VAC, 2.5A, 50 Hz
Reikalavimai darbo patalpoms
Jokių

Medžiagos spalvos

P430 ABSplus gali būti Dramblio kaulo Mėlyna Fluorescentinė geltona Juoda Raudona Oranžinė Žalia Pilka

Spausdinimo failų tipai

Dirba su visa 3D CAD programine įranga kuri palaiko STL formatą

Naudoja FDM technologiją

Nėra jokių papildomų reikalavimų spausdinimui, spausdintuvas dirba tiesiog biure.


Kaip tai veikia

3D spausdinimas yra labai paprastas su Mojo 3D Spausdintuvu.

1 Sukurk Idėją

Sugalvok įdėją. Sumodeliuok prototipą su 3D CAD programa ir tiesiog spustelk „print“. Spausdinimo programa pati apdoros tavo CAD programos sugeneruotą STL failą, pati orientuos spausdinimui objektą, pavaizduos spausdinimo procesą ir pavyzdinius galutinio prototipo vaizdus.

2 Spausdink savo 3D modelį

Mojo spausdinimo galvutė spausdinimo kameroje juda labai tyliai ir vikriai. Naujodama FDM technologija sluoksnis po sluoksnio užaugina norimą 3D modelį, tam papildomai naudojamos palaikančiosios medžiagos. Mojo valdymo skydelis rodo spausdinamo darbo būklę ir laiką, kurį dar truks spausdintuvas pabaigti darbą.

3 Pašalinti palaikančiąsias medžiagas

Kuomet modelis yra atspausdintas, jis yra padedamas ant Ecoworks Tablet padėklo ir patalpinamas į kompaktišką WaveWash 55 palaikančiųjų medžiagų plovimo sistemą. Ši sistema vandens pagalba tyliai ir greitai ištirpina palaikančiąsias medžiagas, atspausdintas modelis jau po kelių akimirkų įgauna savo galutinę išvaizdą.

Kodėl šis spausdintuvas

idea-series-example4

Produkto koncepcijos įrodymas

Pagaminti modelį tradiciniu būdu gali užtrukti kelias savaites laiko, tuo pačiu gali kainuoti didelius pinigus, tuo tarpu naudojant 3D spausdinimo technologijas galima greitai, niekada nevėluojant prototipuoti norimus gaminius. Mojo yra labai funkcionalus 3D spausdintuvas, gali greitai ir nedidelėmis sąnaudomis pagaminti jums reikiamus modelius iš ABS plus plastiko. Tai puikus būdas patikrinti savo idėjas prieš paleidžiant jas į gamybą.

idea-series-example5

Produkto maketai

Atspausdinus modelį Mojo 3D spausdintuvu, galima pamatytį būsimo gaminio vaizdą dar prieš paleidžiant jį į gamybą. Funkcionalūs prototipai gali būti atspausdinti per kelias valandas, vėliau apdirbti šlifuojant, gręžiant, frezuojant ar klijuojant tam kad įgautų kuo artimesnę galutiniam produktui išvaizdą. Tokių prototipų gamyba tiesiog projektavimo biure leidžia išvengti daugybės klaidų, netikslumų, leidžia pastebėti dizaino trūkumus.

idea-series-example6

Produkto funkcionalumo testavimas

Lyginant Mojo atspausdintus gaminius ir profesionalesnės serijos 3D spausdintuvais atspausdintus gaminius, Mojo modeliai niekuo nenusileidžia savo tikslumu ir profesionalumu. Mojo spausdintuvui nėra problema atspausdinti ir didelius modelius, kadangi dalys pagamintos iš ABS plus termoplastiko gali būti apdirbamos, šlifuojamos, grežiamos ar klijuojamos ir tarnauja ilgus metus.

Tinkamos medžiagos