loader

uPrint SE

 

Patikimas. Galingas. Profesionalus.

uPrint SE™ 3D Spausdintuvai naudoja Stratasys patentuotą FDM® (Fused Deposition Modeling™) technologiją. Tai 3D spausdintuvas kuriuo tukstančiai inžinierių ir dizainerių visame pasaulyje patikrina savo idėjų eskizus.

uPrint SE yra prieinamas, lengvai valdomas 3D psuasdintuvas, juo galima gaminti dar didesnius modelius, be to jis gali veikti kaip tinklo spausdintuvas. Tai puikus sprendimas nedidelėms komandoms kurios žino, kad greitas prototipavimas tai puikus efektyvumo padidinimo ir sklandžios komunikacijos būdas. 

3D Spausdintuvo charakteristikos

uPrint SE pagrindinės savybės

uPrint SE medžiagos

uPrint SE specifikacija

Kompaktiškas, ant stalo telpantis įrenginys

uPrint SE lengvai telpa ant jūsų stalo, jo dydis tik 63.5 x 66 x 78.7 cm.

Profesionalios spausdinimo medžiagos

3D detalės yra spausdinamos iš ABS plus medžiagos. Iš šios medžiagos pagamintos detalės yra tvirtos ir laikui einant nedegraduoja. Jos turi lygų ir tvirtą paviršių.

Greitas ir Tikslus spausdinimas

uPrint yra labai tikslus, jo spausdinamo sluoksnio storis yra 0.254 mm, o viso vienalytės detalės dydis yra 203 x 152 x 152 mm.

idea-series-example9ABSplus™ Termoplastiko medžiaga

uPrint SE spausdina tikslius, stabilius 3D modelius iš ABS plus termoplastiko. Jie yra idealūs nustatant gaminio formos ypatumus, funkcionalumą ar pritaikomumą, viskas nuo ergonomikos iki gamybos proceso palengvinimo. Tuo pačiu modeliai nėra trapūs, jie tinkami ir fizikinėms prototipų savybėms tirti. ABS plus termoplastikas yra stipresnis nei analogiškų 3D spausdinimo sprendimų dažniausiai naudojamos medžiagos.

Stratasys ABS plus medžiaga yra apie 40 procentų stipresnė nei standartinė Stratasys ABS medžiaga. Ji puikiai tinkama koncepciniam modeliavimui, funkciniui prototipavimui, gaminant surinkimo įrangą ir net galutinio naudojimo produktus.

Savybė
Specifikacija
Tinkamos medžiagos
P430 ABSplus
Spalvos
dramblio kaulo
Palaikančiosios medžiagos
SR-30 tirpstanti
Maksimalus detalės dydis
203 x 152 x 152 mm
Sluoksnio storis
0.254 mm
Spausdintuvo dydis
uPrint viena medžiagos talpykla: 63.5 x 66 x 78.5 cm / uPrint dvi medžiagos talpyklos: 63.5 x 66 x 94 cm
Spausdintuvo svoris
76 / 94 kg
Suderinamumas
Windows XP/Windows 7
Sertifikatai
CE/TUV/KCC/RoHS/WEEE
Galios reikalavimai
100-127 VAC, minimum 15A, 60 Hz ar 220-240 VAC, minimum 7A, 50 Hz
Reikalavimai darbo patalpoms
Jokių

Medžiagos spalvos

P430 ABS Plus Dramblio kaulo spalvos

Spausdinimo failų rūšys

Tinkama 3D CAD programinį įranga galinti sukurti STL formato failus.

Darbas tinkle

Lengvai integruojasi į lokalų kompiuterių tinklą (LAN).


Kaip tai veikia

3D spausdinimas yra labai paprastas su uPrint SE Spausdintuvu.

1 Sukurk Idėją

Sugalvok įdėją. Sumodeliuok prototipą su 3D CAD programa ir tiesiog spustelk „print“. Spausdinimo programa pati apdoros tavo CAD programos sugeneruotą STL failą, pati orientuos spausdinimui objektą, pavaizduos spausdinimo procesą ir pavyzdinius galutinio prototipo vaizdus.

2 Spausdink savo 3D modelį

Mojo spausdinimo galvutė spausdinimo kameroje juda labai tyliai ir vikriai. Naujodama FDM technologija sluoksnis po sluoksnio užaugina norimą 3D modelį, tam papildomai naudojamos palaikančiosios medžiagos. Mojo valdymo skydelis rodo spausdinamo darbo būklę ir laiką, kurį dar truks spausdintuvas pabaigti darbą.

3 Pašalinti palaikančiąsias medžiagas

Kuomet modelis yra atspausdintas, jis yra padedamas ant Ecoworks Tablet padėklo ir patalpinamas į kompaktišką WaveWash 55 palaikančiųjų medžiagų plovimo sistemą. Ši sistema vandens pagalba tyliai ir greitai ištirpina palaikančiąsias medžiagas, atspausdintas modelis jau po kelių akimirkų įgauna savo galutinę išvaizdą.

Kodėl šis spausdintuvas

idea-series-example7

Bendradarbiaukite su kolegomis

Kas padaro didesnį įspūdį: virtualiai rodomas 3D modelis ar fizinė detalė, kurią galima paimti į rankas? Kiekvienas projektavimo bandymas, naudojant uPrint SE, paverčia jūsų idėją tvirtu, funkciniu modeliu, tinkamu tiesioginiam naudojimui ir bandymams. uPrint SE 3D spausdintuvai sukurs tikslias, tvirtas 3D detales iš ABS plus plastiko. Jie idealiai tinka perteikti ir patikrinti formą, pritaikymą ir funkciją nuo ergonomikos iki gamybos procesų.


idea-series-example8

Gaminio funkcinis bandymas

Kai ateina laikas išbandyti jūsų koncepcijas, ABSplus termoplastiko modeliai idealiai tinka atlikti funkcinius bandymus. Jūs gausite daugiau informacijos apie kokybę ir sukursite geresnį gaminį. Ant stalo telpančiu uPrint SE 3D Spausdintuvu greitai galima sukurti nebrangius modelius, kuriais efektyviai galėsite patikrinti įvairias koncepcijas tiesiog ant savo darbo vietoje.


idea-series-example10

Gaminiai namų sąlygomis mažina išlaidas

Tik uPrint SE paverčia 3D spausdinimą nebrangiu ir nekeliančiu rūpesčių. Prototipų gamyba tradiciniu būdu gali trukti dienų dienas ir kainuos didelius pinigus. uPrint SE 3D spausdintuvas sukurs tokį pat prototipą per keletą valandų – ir tik už nedidelę dalį pramoninio gaminio kainos.

Tinkamos medžiagos