loader

Architektūra

Greičiau kursite mastelį atitinkančius modelius

Tikime tuo, ką galime paliesti. Stratasys 3D spaudiniai padeda architektūros kompanijoms pasinaudoti teikiamomis galimybėmis ir sukurti sudėtingus, patvarius, materialius modelius, dirbant ofise tiesiai su CAD duomenimis.

Stratasys 3D spausdinimo technologija leidžia sukurti pritrenkiančiai glotnius, smulkius architektūros modelius iš pasirinktų medžiagų, tarp jų tvirtų fotopolimerų, kuriuos galima dažyti ir kitaip padailinti.

3D Spausdinimo pritaikymas Architektūroje

Rekomentuojame šiai sričiai

Kodėl šie spausdintuvai vertingi Architektūroje

bridge

Padėkite užsakovams gėriau įsivaizduoti savo projektą

Spausdintų smulkesnių modelių pagalba jūs padėsite užsakovams geriau įsivaizduoti galutinius projektus, o tuo pačiu jūsų kompanijai laimėti daugiau užsakymų.

 production-series-example20

Sumažinsite valandų skaičių, kurias skiriate modelių kūrybai

Su Stratasys 3D spausdintuvu jūs žymiai sutrumpinsite laiką ir sumažinsite išlaidas, skiriamas modelių, labai dažnai reikalaujančių labai smulkių detalių, gamybai. 3D spausdinti modeliai taip pat bus tvirtesni už tradicinius modelius, laikui bėgant nesuirs ir nesubyrės.

 idea-series-example13

Sudarykite pakartotinai tinkamų naudoti projektų biblioteką

Pasitelkus 3D spausdinimo galimybes, tapsite novatoriškesnis, kuriant modelius. Pavyzdžiui, jei jums prireiks pasikartojančios detalės, ją galėsite atspausdinti kaip formą, ją išlieti ir po to panaudoti reikiamai kopijų gamybai.