loader

Automobilių pramonė

Kurkite surenkamus agregatus ir galutinio vartojimo detales

Ofiso sąlygomis pasigaminę patvarius koncepcinius modelius, prototipus, įrangą ar nedidelį skaičių galutinio vartojimo detalių, automobilių inžinieriai ir konstruktoriai gali po keletą sykių realiai patikrinti savo sprendimus, atidžiau daryti bandymus ir su pasitikėjimu pradėti detalių gamybą.

Konstruktoriai naudoja Stratasys patentuotą Lydžiosios masės formavimo (Fused Deposition Modeling, FDM) technologiją, kad sukurtų patikimus automobilių prototipus ir detales, pagamintus iš didelio atsparumo inžinerinių termoplastikų.

3D Spausdinimo pritaikymas Automobilių pramonėje

Rekomentuojame šiai sričiai

Kodėl šie spausdintuvai vertingi Automobilių pramonei 

rigid-opaque

Keiskite brangius CNC gaminius

Pakeitę brangius ir daug laiko reikalaujančias kritines CNC frezuotas detales į namų sąlygomis gaminamas plastmasines detales, jūs dramatiškai sumažinsite gamybos išlaidas. Spausdintas plastikines detales taip pat bus patogiau techniškai eksploatuoti, jos mažiau svers ir jas bus lengviau pritaikyti sudėtingų komponentų gamyboje, kuri, taikant įprastinius metalo pjovimo procesus, yra labai sudėtinga ir brangi.

 abs-m30

Kurkite tobulesnę montavimo įrangą

Montavimo linijoje naudojamiems įrankiams inžinieriai gali pasitelkti 3D spausdintuvus, kad pagamintų ergonomiškai suprojektuotas montavimo priemones, kurios bus tobulesnės už tradiciniu būdu pagamintus įrankius.

 absi

Atlikę bandymus ir nustatykite projektavimo klaidas

Kai kuriais atvejais, tik naudojant CAD modelius, tai nėra veiksmingas būdas nustatyti projektavimo trūkumus 3D spausdintoje fizinėje detalėje – bet jums nesunkiai pavyks išspręsti su komponentu susijusį klausimą, kuris buvo neįvertintas pradiniame projektavimo etape.