loader

Elektronika

Dar vieną didelį gaminį greičiau pasiūlysite rinkai.

Trigubi reikalavimai, susiję su patraukliu dizainu, mažos formos veiksniu ir dideliu gamybos efektyvumu, sėkmingo vartotojui skirto elektronikos gaminio projektavimą daro iššūkiu.

Stratasys PolyJet 3D spausdintuvai gamina modelius itin plonomis sienelėmis – 0,6mm ar net plonesnėmis – kurios idealiai tinka smulkiems daiktams spausdinti kurie dažnai turinti daug smulkių komponentų.

3D Spausdinimo pritaikymas Elektronikoje

Rekomentuojame šiai sričiai

Kodėl šie spausdintuvai vertingi Elektronikos gamyboje

design-series-example43

Įsitikinkite, ar detalės tinkamai jungiasi

Sujungimo, formos ir funkcijų bandymai yra itin svarbūs elektronikos prietaisų projektavimo procese, reikia, kad sistema veiktų labai tiksliai ir naudotų didelės skiriamosios gebos dalis.

 design-series-example61

Kurkite tikroviškai atrodančius prototipus

Iš pramoninės klasės termoplastikų gaminamiems prototipams Stratasys siūlo Lydžiosios masės formavimo technologiją (Fused Deposition Modeling, FDM). FDM 3D spausdintuvai naudoja ABS, PC ir kitus termoplastikus, taigi jūs galėsite spausdinti prototipus iš tos pačios medžiagos kaip ir galutinis produktas. Perkelkite savo koncepciją iš pradinio etapo į galutinį per rekordiškai trumpą laiką.

 design-series-example40

Eksperimentuokite su skirtingomis medžiagomis

Kad 3D spausdintam modeliui suteiktų pritrenkiančią realistišką išvaizdą, Stratasys PolyJet 3D spausdintuvai pritaikyti darbui su įspūdingu medžiagų rinkiniu, tarp jų skaidriomis, lanksčiomis ir kietomis medžiagomis. Projektavimo rezultatų peržiūros ir inžinierių grupės darbų aptarimai bus dar produktyvesni su tikroviškai atrodančiais prototipais.