loader

Komerciniai produktai

Išnaudok daugiau galimybių pasitelkus 3D spausdintuvą

Dabartinis įvairių produktų korpusų ar detalių gaminimas yra labai ilgas ir sudėtingai koordinuojamas procesas. Komercinių gaminių gamintojams reikia daugiau lankstumo, kad jie galėtų gaminti gaminius nedideliais, vidutinės apimties ar dideliais kiekiais. Skaitmeninės gamybos sprendimai yra išeitis siekiant užtikrinti rentabilų tiekimą ir nedideles siauros produktų nišos reikmes.

Projektuotojai ir inžinieriai pasitelkia Stratasys 3D spausdinimo įrangą, kad išvengtų brangių ir laiko daug sąnaudų reikalaujančių staklėmis reikalingų ruošinių gamybos, įgytų pranašumą bet kuriuo metu atlikti sprendinių pakeitimus.

3D Spausdinimo pritaikymas Komerciniuose produktuose

Rekomentuojame šiai sričiai

Kodėl šie spausdintuvai vertingi gaminant Komercinius produktus

idea-series-example6

Kompensuojama brangi CNC produkcija

Mažais kiekiais gaminamiems įrankiams ir galutinio vartojimo detalėms Stratasys Lydžiosios masės formavimo technologija (Fused Deposition Modeling, FDM) naudojama pramoninės klasės medžiagoms, tarp jų didelio atsparumo tokiems termoplastikams kaip PC ir ULTEM 9085.

 design-series-example27

Mažinkite išlaidas – spausdinkite ofiso sąlygomis

Prototipų gamybos užsakymas pas kitus gamintojus (naudojančius CNC apdirbimą) gali būti atliekamas daugelį dienų ir kainuoti daug daugiau pinigų nei pasirinkus 3D spausdinimą. Su Stratasys 3D spausdintuvu jūs sukursite tokį pat prototipą per keletą valandų – ir mokėsite tik dalį kainos.

 industry-comm-prods-example2

Atlikite bandymus ir nustatykite projektavimo klaidas

Kai kuriais atvejais, tik naudojant CAD modelius, tai nėra veiksmingas būdas nustatyti projektavimo trūkumus 3D spausdintoje fizinėje detalėje – bet jums nesunkiai pavyks išspręsti su komponentu susijusį klausimą, kuris buvo neįvertintas pradiniame projektavimo etape.