loader

Medicina

Spausdinkite medicininius gaminius ir vykdykite bandymus prieš realias procedūras.

Stratasys siūlo pasaulyje pažangiausius 3D spausdinimo sprendimus, leidžiančius medicininės įrangos gamintojams, gydytojams ir tyrėjams kurti pacientų priežiūrai ir pažangiausiam eksperimentiniam darbui skirtas detales.

Stratasys FDM ir PolyJet įrenginiai siūlo biologiškai suderinamas medžiagas, skirtas greitai medicinos ir stomatologijos gaminių prototipų kūrimui, tarp jų stomatologijos protezavimo įtaisus, chirurginės ortopedijos įtaisus ir klausos priemones. Medicininės medžiagos pasižymi puikiomis vizualiomis savybėmis ir dideliu erdviniu stabilumu.

3D Spausdinimo pritaikymas Medicinoje

Rekomentuojame šiai sričiai

Kodėl šie spausdintuvai vertingi Medicinoje

abs-m30i

Sutrumpinkite klinikinių bandomųjų įrenginių kūrimo laiką

Praeityje prototipai medicininio projektavimo darbe buvo naudojami saikingai dėl kainos ir laiko sąnaudų, tačiau galimybė pasitelkti 3D gaminius siūlo greitesnę, racionalesnę sistemą, kuri leidžia medicininės įrangos gamintojams tobulinti namų sąlygomis pagamintus klinikinius bandymus praėjusius gaminius ir patikrinti visą procesą nuo formos, sujungimo ir funkcijos bandymų iki įdiegimo gamyboje.

 hearing-aid

Kurkite galutinio naudojimo medicininius prietaisus

Medicininius prietaisus taip pat gali būti sudėtinga gaminti dėl mažų gabaritų ir detalių sudėtingumo. Kai kurios medicininės detalės labai mažos, bet svarbios, o jų storis vos siekia 0,020 colio. 3D spausdintuvas suteikia gamintojams galimybę kurti tokias sudėtingas dalis iš 3D CAD modelių.

 design-series-example74

Planuokite medicinines procedūras pagal tikslius anatomijos modelius

Tais atvejais, kai reikia taikyti sudėtingas, įvairiapuses chirurgines procedūras, galimybės pasirinkti geriausią sprendimą tampa lemiama. Anatominis modeliavimas – tapęs įmanomu, naudojant Stratasys 3D spausdinimo sistemas – suteikia galimybę chirurgų komandoms nagrinėti keletą skirtingų gydymo scenarijų, prieš priimant sprendimą dėl plano, kuris užtikrintų veiksmų sėkmę.