loader

Odontologija

Skaitmeninė stomatologija tampa tikrove

Galimybė naudoti 3D spaudinius perkelia skaitmeninio projektavimo efektyvumą į gamybos pakopą. Derindamos burnos skenavimą, CAD / CAM projektavimą ir 3D spausdinimą, stomatologinės laboratorijos gali tiksliai ir greitai pagaminti karūnėlių, tiltų, akmenų modelius ir visą spektrą stomatologijos reikmenų.

Augant stomatologijos laboratorijų savininkui skaičiui, į rinką įžengia ir skaitmeninė stomatologija. Kai 3D spaudiniai tampa jų verslo strategija, stomatologinės laboratorijos gali paspartinti ir patobulinti protezų gamybą, gerinti kokybę bei tikslumą.

3D Spausdinimo pritaikymas Odontologijoje

Rekomentuojame šiai sričiai

Kodėl šie spausdintuvai vertingi Stomatologijoje

design-series-example15

Ortodontijos ateitis

Objet skaitmeninė stomatologija derina iš menu tampančia 3D spausdinimo technologiją ir smulkiausias detales. Ja nesudėtinga valdyti ir joje naudojamos specialios stomatologinės spausdinimo medžiagos, pateikiamos patogiose sandariose kasetėse. Dabar galėsite gaminti akmenų modelius, stomatologinius reikmenis, protezavimo ir padėties padėklus, breketus ir laikiklius tiesiog ant savo darbo stalo.

 design-series-example16

Darbo srautą perkelkite į skaitmeninį formatą

Su Objet 3D spausdintuvu, kuris leidžia automatizuoti darbą su modeliais, galėsite dramatiškai sutrumpinti gamybos laiką ir padidinti techniko darbo našumą. Perėję prie pilnai skaitmeninio proceso, pašalinsite diskomfortą ir nemalonią estetiką, susijusią su fiziniu pojūčiu, pajusite kliento augantį pasitenkinimą. Pilnai skaitmeninio proceso metu nebereikės saugoti stambių fizinių modelių. Visus atvejus galėsite saugoti skaitmeniniu formatu tiek laiko, kiek jums atrodys reikalinga.

 design-series-example14

Fast ROI bet kokio dydžio laboratorijoms ir klinikoms

Objet30 OrthoDesk yra specialiai sukurtas, kad patenkintų mažesnių laboratorijų ir klinikų reikmes. Jame dera greitis su tikslumu, lengvu naudojimu, kompaktiškumu ir specialiomis stomatologinėmis medžiagomis – visa tai už kainą, kuri užtikrina greitą investicijos atgavimą.