Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/inre/domains/inre.lt/public_html/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php on line 152

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/inre/domains/inre.lt/public_html/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php on line 152
Fiziniai modelių bandymai - Spausdinu3D
loader

Fiziniai modelių bandymai

design-series-example61

Prieš pradedant gamybą, patikrinkite gaminio atsparumą

Sparčiau pateksite į rinką, greitai ofise atspausdinę fizinius prototipus. Jūs greitai aptiksite gaminio silpnąsias vietas ir nesunkiai atliksite pakeitimus projektavimo procese tuo metu, kai tai kainuoja mažiausiai.

Funkcionalių prototipų gamyba paprastai trunka nuo keleto valandų ir poros savaičių. Tai leis pastebėti trūkumus, dar prieš jiems tampant brangiomis inžinerinėmis modifikacijomis. Ši technologija padeda sutrumpinti gaminio patekimo į rinką laiką ir pailgina jo eksploatacijos trukmę.

 Galimybės

Tipinis naudojimas

  • Dydžio, formos ir funkcionalumo testavimas
  • Lankstymo tvarumo bandymai
  • Perprofiliavimo bandymai
  • Lytėjimo bandymai
  • Šoko, vibracijų testai
  • Testavimas vėjo tunelyje
  • Medicininių procedūrų testavimas

3D Spausdinimo nauda

  • Testavimas naudojant atspausdintus gaminius atskleidžia stipriąsias ir silpnąsias projektuojamo daikto savybes dar prieš jam patenkant į gamybą ir rinką.
  • Naudojant didelį spektrą medžiagų galima sukurti labai artimą galutiniam produktui atspausdintą muliažą, kuris turės labai artimas arba tokias pačias savybes kaip ir ateityje gaminamas produktas.

Atvejo studija

Anglų kalba:

PC

design-series-example30

Veikiančios dalys

Atsako į projektavimo metu kylančius detalių funkcionalumo klausimus, juk visada galima atspausdinti mazgą ir jį patikrinti realybėje. 

design-series-example31

Įlaminuojančios dalys ir Dvigubos injekcijos procesas

Pašalina projektavimo suvaržymus ir palengvina detalių kūrimą jas vizualiai įvertinant ir paliečiant, įsitikinant funkcionalumu.

design-series-example32

Ženklinimas, Tekstūros ir Įspaudai

Suteikia unikalius vizualius elementus ir permatomumą reikiamoms detalių vietoms, vizualinį išskirtinumą be jokio papildomo apdirbimo

design-series-example33

Kištukai ir sandarikliai

Galima sukurti vandeniui nelaidžius barjerus, ar slėgį laikančius indus, tam nereikia jokių papildomų detalių apdirbimo

design-series-example34

Lankstymo taškus turinčios dalys, Tarpinės ir Žarnelės

Dalys gali būti atsparios pastoviam pakartotiniam lankstymui, turi puikias elastingumo savybes, gali būti atsparios trinčiai.

design-series-example35

Vibracijų amortizacija ir Atsparumas smūgiui

Detalės apsaugančios nuo vibracijos, smūgių ar paviršių subraižymo dėl dėvėjimosi.

design-series-example36

Įlaminavimas (kompozitai)

Yra galimybė naudoti visiškai skirtingas fizines savybes turinčias medžiagas, taip gali būti sukurtas itin artimas realiam objektui atspausdintas modelis.

design-series-example37

Biomedicina ir Gydymas

Derinant bespalves ir paprastas medžiagas galima sukurti medicininius modelius kurie yra labai funkcionalūs prieš atliekant medicinines operacijas.