Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/inre/domains/inre.lt/public_html/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php on line 152

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/inre/domains/inre.lt/public_html/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php on line 152
Galutinio vartojimo detalių gamyba - Spausdinu3D
loader

Galutinio vartojimo detalių gamyba

production-series-example31Skaitmeninė gamyba jau realybė

Tiesioginė skaitmeninė gamyba (TSG) (angl. Direct digital manufacturing (DDM)) – tai nauja, unikali alternatyva gaminti galutinio vartojimo produktus. Nedaug panašumo su tradiciniais gamybos metodais, TSG unikalumas keičia sprendimų priėmimo procesą, išstumia senus principus ir kuria naujus kriterijus ir galimybes.

Svarbiausias TSG pranašumas – tai, kad pašalina tokius tradicinių gamybos procesų suvaržymus, kaip medžiagų įpurškimas į liejinį ar liejimas slėgimu. TSG iš esmės keičia daugelį „faktų“ ir principų, kurie valdo tradicinės gamybos įmones.

Apie panaudojimą

Tipinis naudojimas

  • Pakeisti brangų presavimą presavimą ar liejimą
  • Aktualu kur reikalingi nedideli bet specifinių detalių tiražai
  • Kuomet dalys yra labai kompleksiškos ir turi sudėtingus smulkius komponentus
  • Gamybos platformų kūrimui

3D Spausdinimo nauda

  • Nedidelio tiražo gamyba reiškia, kad gaminių prototipus ir modelius jūs galite kurti iš tos pačios medžiagos kaip ir bus gaminamas galutinis produktas.
  • Gaminiai gali būti sukurti tuoj pat tik juos suprojektavus, nereikia laukti kol bus paruoštos liejimo formos ar frezavimo programos. Spausdinimui naudojami termoplastikai turi visas reikiamas galutiniui gaminiui savybes.

Atvejo studija

Anglų kalba:

PC

production-series-example29

Sparti plėtra

Baigus komponento projektavimą CAD sistema, gamyba galima pradėti nedelsiant. Dabar gamybos laikas matuojamas minutėmis ir valandomis, o ne dienomis, savaitėmis ar mėnesiais.

production-series-example28

Mažos išlaidos

Tradiciniams gamybos metodams reikėjo instrumentų ir matricų, kurie buvo brangūs. TSG nereikia instrumentų. Todėl pradinės pinigų sąnaudos, būtinos pradėti gamybą, ryškiai sumažėja.

production-series-example30

Neribotos galimybės

Naudojant TSG, pagaminsite viską, ką sukuria konstruktoriaus fantazija. TSG nevaržo vaizduotės: ji skatina gaminio naujoviškumą ir užtikrina visišką projektavimo optimizavimą.