loader

3D Spausdinimo paslaugos

Paverskite idėjas realybe

Šiuo metu galime pasiūlyti 3D spausdinimo paslaugas profesionaliu Dimension Elite spausdintuvu, naudojančiu FDM spausdinimo technologiją. Norėdami gauti jums reikiamos detalės gamybos trukmę ir kainą bei ją atsispausdinti prašome užpildyti šalia esančią užklausą.

Stratasys Ltd. kompanijos 3D spausdintuvais galima sukurti tvirtus ir funkcionalius trimačius gaminių prototipų modelius su pilnu smulkių detalių atkūrimu. Sukurtais prototipais galima testuoti detalių pritaikomumą, funkcionalumą, o taip pat analizuoti dizaino ir formų patrauklumą. Po spausdinimo detales galima dažyti, poliruoti, šlifuoti, klijuoti ar kitaip apdirbti.

[easy_contact_forms fid=2]Neveikia forma? Susisiekime: office@inre.lt

Maksimalus vientisos spausdinamos detalės dydis 250 x 250 x 300 mm (ilgis x plotis x aukštis). Bet detales esant reikalui galima suklijuoti tarpusavyje.

3D Spausdinimo skirtumai

3D spaudinimo srityje egzistuoja du skirtingi 3D modelių spausdinimo lygmenys. Tai profesionalūs, aukščiausią kokybę užtikrinantys, sprendimai ir mėgėjiški, ne itin patikimi spausdintuvai. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad abiem 3D spausdintuvų tipais spausdinami 3D gaminiai yra panašūs, tačiau yra nemažai kokybinių skirtumų. Keletą kartų brangiau kainuojantys profesionalūs spausdintuvai užtikrina daug platesnes 3D spausdinimo galimybes, išlaiko gerokai didesnį kokybinį lygmenį.

Spausdinimas Low-end spausdintuvais

Sąlyginai nebrangus spausdinimas.

Žemos kokybės modeliai, dažnas brokas.

Siūlome susipažinti su spausdintuvų palyginimu (PDF)

original

 

Profesionalus 3D spausdinimas

Naudojamos sertifikuotos, autentiškos medžiagos.

Didelis tikslumas, paklaida nesiekia 0.05%.

Spausdinimo sluoksnio storiai tik 180 mikronų FDM ir 16 mikronų PolyJet technologijoms.

Kontroliuojama spausdinimo kameros temperatūra, padeda išvengti spausdinamų detalių deformacijų.

Vandenyje tirpstanti palaikančioji medžiaga, leidžia spausdinti bet kokios geometrijos gaminius (su mažomis skylutėm ar siaurais tarpeliais)

Gaminių galerija

3D spausdinimo procesas

1. Modeliavimas

2. Paruošimas spausdinimui

3. Spausdinimas

4. Paruošimas naudojimui

Specifika

3D modeliavimas

3D CAD projektavimui skirtos programinės įrangos dažniausiai SolidWorks ar AutoCAD pagalba yra modeliuojamas objektas. Nubraižomos visos jo detalės, tuo atveju jei modelis yra per didelis, kad būtų atspausdintas vientisas, numatomos jo sujungimo / suklijavimo vietos. Mūsų specialistai turintys didelę patirtį konstrukcijų projektavime visada įvertina gautus spausdinimui modelius, remokenduoja reikiamus pakeitimus, jeigu modelis turi konstrukcinių trūkumų.

Mes galime sumodeliuoti jūsų idėją už jus, bet šis etapas gali būti ir praleistas, jeigu jūs jau esate sumodeliavę objektą, kurį reikia atspausdinti.

STL failo paruošimas

Gautas failas yra specialia Stratasys spausdintuvų valdymui skirta programa Stratasys CatalystEX paruošiamas spausdinimui, programa apskaičiuoja reikiamus spausdinimo medžiagos kiekius, reikiamus palaikančiosios medžiagos kiekius, spausdinimo trukmę.

3D modelis paverčiamas STL formato failu, kuris yra tinkamas 3D spausdinimo užduočiai spausdintuvui paruošti.

3D spausdinimo procesas

Užduotis yra nusiunčiama spausdintuvui ir prasideda spausdinimo procesas. FDM technologijos principu yra auginamas plonas medžiagos sluoksnis. Sluoksnis po sluoksnio užauga visas modelis, tuo atveju, jeigu modelis yra kompleksiškas, detalės yra smulkios, papildomai spausdintuvas kuria elementus iš palaikančiosios medžiagos tuo tikslu, kad spausdinamas modelis neišsikraipytų. Termoplastiko sluoksniai tarpusavyje „sukepa“, taip gaunama vientisa medžiaga, atspausdintas modelis yra monolitas.

Spausdinimo procesas yra stebimas ir bet kuriuo metu gali būti laikinai sustabdytas.

Palaikančiosios medžiagos plovimas

Atspausdintas modelis dar nėra visiškai paruoštas. Jis yra talpinamas į specialų irenginį ir vandens srove plaunamas, šis procesas reikalingas tam, kad išplauti visas palaikančiąsias medžiagas. Po plovimo modelis įgauna galutinę išvaizdą.

Atspausdinti gaminiai gali būti apdirbti po spausdinimo: jie gali būti šlifuojami, grežiami, frezuojami, klijuojami, dažomi ir lakuojami. Taip jiems galima suteikti dar tikroviškesnę išvaizdą.

3D spausdinimo parinkčių paaiškinimai:

STL formato failas – 3D grafikos formatas, paprastai naudojamas 3D spausdinimo ir greitojo prototipavimo (rapid prototyping) reikmėms.

Sluoksnio storis – parenkamas sluoksnio iš ABS plastiko storis spausdinant detalę. Šiuo metu galima rinktis iš 0,254 ir 0,1778 mm.

Detalės užpildymas – parenkamas detalės vidaus užpildymo tipas:

Solid medžiagos užpildymas Solid – naudojamas, kai reikalinga tvirtesnė ir patvaresnė detalė, tačiau spausdinimo laikas ir medžiagų sunaudojimas bus didesnis.
Sparse medžiagos užpildymas Sparse – detalės vidus bus akytas, korėtas. Spausdinimo laikas ir medžiagų sunaudojimas bus mažesnis.

Gaminį palaikančiosios medžiagos (support) užpildymas – atraminė medžiaga yra naudojama pagrindinės detalės teisingam išstatymui bei sutvirtinimui spausdinimo metu. Ji yra pašalinama pabaigus darbą mechaniškai arba tirpinimo būdu, priklausomai nuo 3D spausdintuvo tipo. Suporto užpildymo parinktys įtakoja spausdinimo trukmę bei gaminio stiprumą:

Basic palaikančiosios medžiagos naudojimas Basic – medžiagų sunaudojimas didesnis nei Smart arba Sparse atveju.
Smart palaikančiosios medžiagos naudojimas Smart – dažniausiai naudojamas spausdinimo būdas su mažu suporto sunaudojimo kiekiu.
Sparse palaikančiosios medžiagos naudojimas Sparse – mažiausio medžiagų sunaudojimo tipas.
Surround palaikančiosios medžiagos naudojimas Surround – ištisa detalė yra padengiama atramine medžiaga. Paprastai naudojama aukštoms, plonasienėms detalėms. Medžiagų sunaudojimas didžiausias.

PASTABA: Maksimalus vienalytės spausdinamos detalės dydis 250 x 250 x 300 mm (ilgis x plotis x aukštis). Bet detales esant reikalui galima suklijuoti tarpusavyje.