loader

PolyJet Fotopolimeras

Priedus naudojanti gamybos technologija ir didelis medžiagų pasirinkimas leis kurti tikslius prototipus.

objet_technologyKeletą medžiagų naudojanti technologija

Stratasys PolyJet Technologija siūlo novatorišką ir unikalią galimybę kurti modelius ir prototipus iš kelėtos daugialypių medžiagų viename junginyje

  • Spausdinkite detales ir komponentus, pagamintus iš daugialypių medžiagų, pasižyminčių įvairiomis mechaninėmis savybėmis: visos viename junginyje.
  • Kurkite neįtikėtino smulkumo, tikslumo, greičio ir lengvai panaudojamas bet kokio sudėtingumo 3D formas iš kelėtos medžiagų.
  • 16 ar 30 mikronų ypač ploni, nepaprastai smulkiai suskaidyti sluoksniai leidžia sukurti glotnų paviršių ir smulkiausias detales.

Be to, daugelis Stratasys spausdintuvų pasižymi gebėjimu derinti medžiagas, būtinas keletos komponentų dalims, ir kurti naujas kompozicines medžiagas, vadinamąsias Digital Materials™, užtikrinančias naujus tempimo stiprumo, lenkimo stiprumo ir Shore A parametrus.

objet_modelLyg natūralios medžiagos detalėms

Esant didesniam nei 120 skirtingų spausdinimo medžiagų tipų pasirinkimui, Stratasys Object 3D spausdinimo sprendimai suteikia labai tikrovišką vaizdą ir funkcinį panašumą greitai kuriant prototipus.

  • Panašumą kuriančios medžiagos nuo įvairių gumos rūšių iki visiškai skaidraus stiklo ir inžinierinės plastmasės.
  • Visiškai apdoroti modeliai, kuriuos galima naudoti iš karto išėmus iš spausdintuvo, be ilgai trunkančios apdorojimo gamybos proceso pabaigoje.
  • Kurkite atspalvius ir šablonus – spausdinkite įvairius standžių matinių medžiagų atspalvius bei maišykite skaidrias ir kietas matines medžiagas, jei norite sukurti margą, juostuotą ar kitokį šabloną.

Su Stratasys Objet medžiagomis dizaineriai, gamintojai ir inžinieriai gali sukurti labai tikslius, smulkius modelius bei detales, patenkinančias greitai kuriamų prototipų virtualias reikmes ir pramonės reikalavimus.

objet_printer_refillYpatingo tikslumo, aukščiausios kokybės PolyJet technologijos įrenginiai

Stratasys Objet 3D spausdintuvų diapazonas nuo rentabilios išvaizdos stalinių 3D spausdintuvų, idealių jauniems profesionalams, iki pramoninių, kelias medžiagas naudojančių įrenginių aukščiausios klasės dizaineriams ir pirmaujantiems gamintojams.

  • Didelės skiriamosios gebos 3D spausdintuvai sukuria glotnius paviršius ir smulkiausias detales ir siūlo platų 3D spausdinimo sprendimų diapazoną: daugeriopas skirtingo greičio sistemas su įvairaus dydžio padėklais.
  • Daugeriopos paskirties: medžiagų universalumas, platus FullCure medžiagų spektras.
  • Tinka bet kokiai biuro aplinkai.

Stratasys Objet sistemos daugelio pramonės šakų pasauliniams lyderiams iš Šiaurės Amerikos, Europos, Azijos, Australijos ir Japonijos automobilių gamybos, elektronikos, žaislų, plataus vartojimo prekių, medikamentų ir avalynės gamybos srityse.

Šis 3D spausdinimo procesas sukuria neįtikėtinai realistiškus gaminių prototipus. Neskaitant didelio spausdinimo tikslumo, ši technologija leidžia vienu metu spausdinti keliomis medžiagomis ar net maišyti jas tarpusavyje, gaunant naujų savybių medžiagas. Su pilnai atkurtomis smulkiomis detalėmis, glotniais ar gumuotais paviršiais, standumu ar elastingumu, Jūsų gaminių modeliai yra paruošti naudojimui ir pristatymui klientams.

Medžiagos

Spausdintuvai naudojantys šią technologiją