DraftSight per 1 minutę

Kuri DraftSight konfigūracija yra tinkamiausia Jums?

DraftSight Standard

99,00€/metai
 
  • Visos 2D CAD braižymo funkcijos, AutoCAD vartotojams lengvai atpažįstamoje aplinkoje. Idealus sprendimas projektuotojams, studentams, dėstytojams ir startuoliams. Puiki AutoCAD, ZWCAD ir jų analogų alternatyva.

DraftSight Professional

199,00€/metai
POPULIARIAUSIAS
  • 2D CAD programa pažengusiems braižytojams, galinti paspartinti ir automatizuoti darbą. NC-Code generavimas, ToolBox, DGN importas, API programavimas ir kiti, našumą didinantys įrankiai. Idealus sprendimas nedidelėms kompanijoms, individualia veikla besiverčiantiems specialistams. Puiki AutoCAD, ZWCAD ir jų analogų alternatyva.

DraftSight Premium (2D / 3D)

499,00€/metai
 
  • Pilnas 2D braižymo ir 3D modeliavimo CAD paketas. Leidžia parametrizuoti 2D brėžinius. Galėsite modeliuoti 3D DWG modelius. Tinkama modeliavimui, prototipų kūrimui ir jų gamybai, 3D spausdai, pjovimui lazeriu. Puiki AutoCAD, ZWCAD ir jų analogų alternatyva.

DraftSight Enterprise ir Enterprise Plus

Susisiekite
 
  • Išsamios 2D braižymo ir 3D modeliavimo galimybės patenkins visų poreikius. Perkantys šią versiją taip pat gaus techninę pagalbą, bei galės pasirinkti tinklinį licencijavimo modelį, kuris leis optimizuoti licencijų skaičių. Tai idealus sprendimas didelėms organizacijoms su didesniu licencijų skaičiumi. Nuolatinės licencijos ir nuomos galimybė. Puiki AutoCAD, ZWCAD ir jų analogų alternatyva.