loader

DraftSight

Nuo šiol inžnieriai, mokslininkai, mokytojai, studentai, mokiniai gali kurti 2D brėžinius DWG formatu profesionalia, galingos komercinės kompanijos “Dassault Systemes” sukurta programine įranga “DraftSight” nemokėdami už licencijas nė cento! Tad kam investuoti į 2D?

400x267-Community

Susipažinkite

Prisijunkite prie interneto bendruomenės, kur CAD vartotojai gali bendrauti su kolegomis, pasimokyti iš jų, o taip pat – pateikti ir savo nuomonę apie specifinius klausimus, iššūkius ir visą kitą, kas susiję su CAD ir konkrečiai su “DraftSight” naudojimu

400x267_Product_Screen

Išmokite

Pradėkite dirbti lengvai ir greitai su profesionalaus lygio 2D CAD programine įranga “DraftSight”, sukurta vartotojams, kuriems reikia geresnio būdo kurti, redaguoti, peržiūrinėti DWG formato brėžinius.

400x267_Resources-mouse-green

Atraskite

Raskite atsakymus į jūsų klausimus su nemoka interneto bendruomenės pagalba, arba užsisakykite mokamą Premium lygio techninę pagalbą, teikiamą telefonu, el. paštu, bei įgalinančia naudoti tinklines “DraftSight” licencijas.

400x267_Support-keyboard-green

Pasinaudokite

Naudokitės galybe mokomosios video medžiagos pagalba susipažinti su DraftSight programine įranga, taip pat naudokitės lengvai suprantamomis intrukcijomis, mokymų medžiaga ir kitais resursais.