Su Collaborative Business Innovator dirbsite kaip tikra komanda

Daugelyje bendrovių yra įsigalėjęs nereguliarus ir nenuoseklus bendravimas, ir tai priimama kaip normalus dalykas. Tapo visiškai priimtina, kad kiekvienas skyrius reikalus aptaria tik tarpusavyje. Netgi viename skyriuje, pavyzdžiui, inžinerijos, dalijimasis informacija, atsiliepimų gavimas ir visų narių informavimas apie pasikeitimus gali būti skausmingas ir iššaukia nesusipratimų. Tačiau visa tai galima pakeisti.

3DEXPERIENCE® platforma stipriai palengvina darbą su žmonėmis tiek jūsų įmonėje, tiek ir už jos ribų, įskaitant partnerius, tiekėjus ir gamintojus.

Platformoje esanti Collaborative Business Innovator funkcija turi įvairių aplikacijų, kurių jums reikia, kad visos komandos bendravimas būtų lengvas (o gal net įdomus). Nereikia jokios programinės įrangos, kurią reikėtų įsidiegti ar atsisiųsti. Nereikia nei CAD programinės įrangos, nei CAD žinių, kad dalyvautum komandos nariams keičiantis informacija.

Visi susiję kaip tikra komanda

3DSwym aplikacija yra bendradarbiavimo pagrindas ir Collaborative Business Innovator šerdis, kur visi kaip komanda gali susiburti į vieną bendrą platformą ir keistis informacija realiuoju laiku.
Kaip ir socialiniuose tinkluose, galite skelbti pranešimus, aptarti projektus, skirti užduotis, užduoti klausimus ar apklausos formatu nagrinėti produkto idėjas. Individualūs nustatymai suteikia galimybę rodyti tik tą informaciją, kurios reikia darbui atlikti.

Saugus dalijimasis informacija debesijoje

Peržiūrėkite, saugokite ir sinchronizuokite savo verslo informaciją su 3DDrive aplikacija, kuri leidžia debesijoje failus laikyti vienoje vietoje. Galite saugiai pasiekti failus ir jais lengvai pasidalinti. Vienu 3DDrive paspaudimu platformoje galite 3D modelį bendrinti su kitais savo įmonės atstovais. Net žmonės, kurie nėra jūsų platformos nariai, gali saugiai iškart atidaryti modelį ir jį apžiūrėti.

Labai paprasti modelio atnaujinimai

3DPlay aplikacija įgalina projekto peržiūrą panaudojant erdvinės vizualizacijos ir animacijos duomenis, saugomus 3DEXPERIENCE platformoje. Kadangi programa naudoja WebGL technologiją, galite peržiūrėti įvairius 3D ir 2D CAD formatus. Todėl norint peržiūrėti 3D ir 2D modelius, nereikia įdiegti jokių papildinių.
Tada galite visaip tyrinėti modelį – padidinti mastelį, pasukti, atlikti matavimus – ir jį komentuoti. Nepaisant to, ar savo įrenginyje turite prieigą prie kokių nors CAD įrankių, jūsų siūlomą modelio variantą galite tiesiogiai per 3DPlay paskelbti savo bendruomenei, kad gautumėte atsiliepimų.

Naudodami Collaborative Business Innovator galite supaprastinti savo komunikacijos procesą ir pagerinti produktyvumą. Visi dirba bendroje platformoje. Prisijungę iškart galite peržiūrėti ir komentuoti 3D modelius. Greitai sutvarkote nustatymus, kad būtų rodoma tik jums reikalinga informacija savo darbui atlikti, ir šiame savo socialiniame tinkle galite pradėti diskusijas apie produkto  savybes.