3DEXPERIENCE Works EXCELLENCE CENTER – gamybos ateities perversmas

Atrodo, kad kaip tik vakar, balandžio 4-6 dienomis, šventėme Gamybos inovacijų slėnio – pirmosios Baltijos šalyse inovacijų erdvės gamybos įmonėms – atidarymą! Bendradarbiaudami su mūsų partneriais Dassault Systèmes SOLIDWORKS, mes prisijungė prie šios iniciatyvos įkurdama slėnyje Virtualiųjų dvynių laboratoriją – „3DEXPERIENCE Works EXCELLENCE CENTER. Tai revoliucinė koncepcija, leidžianti įmonėms išbandyti savo idėjas ir produktus prieš juos gaminant, taip smarkiai sumažinant išlaidas ir padidinant našumą.

Šis vaizdo įrašas iš Manuvalley atidarymo ceremonijos primins šio renginio akimirkas, išgirsite gamybos inžinerijos pramonės vizionierių – svečių ir dalyvių kalbas. Žiūrėkite vaizdo įrašą, kad iš naujo išgyventumėte svarbiausius šios svarbios progos įvykius ir pamatytumėte, kaip keičiame gamybos ateitį regione!

Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų pranešėjams:

John KitchingmanSuchit JainThomas Andersson (iš Dassault Systèmes), Gintaras VildaRolandas Lepardinas (UAB Pažangios inovacijos), Darius Lasionis (LINPRA), Mantas Štrimaitis (UAB BaltLED).

Ypatinga padėka mūsų jauniesiems novatoriams iš VILNIUS TECH Linkmenų fabriko ir Lietuva X robotikos komandos.