3DEXPERIENCE WORLD 2022 ir IN RE laimėjimai

3DExperience world 2022 konferencijos pranešimas, kurio metu lietuvių įmonė IN RE UAB laimi vieną iš svarbiausių SOLIDWORKS100% CLUB 2021 apdovanojimų už sėkmingai plečiamą SOLIDWORKS vartotojų bendruomenę Lietuvoje.

Praūžė dar viena pasaulinė „3DEXPERIENCE WORLD 2022” konferencija, kurią SOLIDWORKS vartotojai galėjo stebėti iš visų tolimiausių kampelių. Organizatoriai suteikė galimybę virtualiai ir visiškai nemokamai stebėti bendrąsias ir technines sesijas, prisijungti prie 3DEXPERIENCE platformos, susitikti su vartotojais iš viso pasaulio, pamatyti rėmėjų stendus ir net sertifikuotis! 

Tačiau mes, kaip ilgamečiai SOLIDWORKS partneriai, kasmetinės konferencijos laukiame ir dėl ypatingų apdovanojimų. IN RE darbai, kaip ir kiekvienais metais neliko nepastebėti SOLIDWORKS bendruomenės. Virtualiai buvome apdovanoti dvejais, labai svarbiais titulais – „SOLIDWORKS EDU 100% CLUB 2021” už aktyvią veiklą švietimo srityje bei „SOLIDWORKS 100% CLUB 2021” už sėkmingai plečiamą SOLIDWORKS vartotojų bendruomenę Lietuvoje !