„3DEXPERIENCE World 2023“ konferencijos akimirkos

Praėjus savaitei ir susigulėjus visoms emocijoms, norime pasidalinti savo įspūdžiais iš 2023 m. vasario 12-15 d. Nešvilyje vykusios „3DEXPERIENCE World 2023“. Po dviejų metų pertraukos UAB IN RE penkių žmonių komanda išvyko atstovauti mūsų įmonę vienoje didžiausių pasaulyje CAD/CAM/CAE programinės įrangos gamintojo korporacijos Dassault Systèmes vartotojų bei partnerių konferencijoje ir parodoje. 

UAB IN RE komanda “3DEXPERIENCE World 2023“ konferencijoje

„3DEXPERIENCE World 2023“ buvo labai laukiamas renginys, nes pirmą kartą po ilgą laiką trukusių kelionių apribojimų kartu su kolegomis iš viso pasaulio galėjome fiziškai nuvykti ir asmeniškai sudalyvauti, pamatyti, išgirsti, patirti mūsų ilgamečių partnerių Dassault Systèmes SOLIDWORKS korporacijos pasiekimus, naujienas ir ateities vizijas 3D projektavimo, gamybos ir inžinerijos srityse.  

IN RE vadovas dr. Vladimiras Popovas sakė, “Kaip komanda džiaugėmės galėdami gyvai dalyvauti šioje aktyvioje ir dinamiškoje bendruomenėje, atkurti ryšius su senais draugais ir kolegomis, užmegzti naujus kontaktus ir kartu aptarti 3DEXPERIENCE programinės įrangos platformą, kuria remiamės siekdami skatinti inovacijas gamybos pramonėje, o taip pat ir mūsų organizacijos pasiekimus bei ateities planus”. 

Bendruomeniškumo ir bendro tikslo jausmas tiesiog persmelkė kiekvieną renginio įvykį. Nuo pranešimų generaliniuose sesijoje ir atskiruose teminiuose seminaruose iki diskusijų su partneriais parodų paviljone, suplanuotuose susitikimuose bei visose kitose renginio aikštelėse turėjome galimybę bendrauti su ekspertais ir nuomonių lyderiais iš viso pasaulio, kurių kiekvienas turėjo ką pasakyti – nuo gudrių bei vertingų techninių patarimų iki globalių vizijų ir veiklos perspektyvų. Patys dalyvavome gyvose diskusijose – kartais ekspromtu. Taip kolega Romualdas Grigelis buvo pakviestas į sceną CST seminare, kad pasidalintų įžvalgomis ir gerąja patirtimi, kaip parduoti klientui šį unikalų elektromagnetinės analizės srities produktą. 

Parodų paviljone turėjome galimybę susitikti su partneriais iš DriveWorks, SWOOD, CAMWorks ir SolidSteel. Laikas buvo išnaudotas išties produktyviai – buvo aptartas bendradarbiavimas, metų planai, o taip pat artimiausios veiklos – parodos ir seminarai mūsų klientams ir visiems besidomintiems pavasario /rudens sezone, apie kuriuos sužinosite jau netrukus. 

Kaip ir kitose konferencijose (ir tai jau tapo tradicija) buvome apdovanoti dviejose nominacijoje – 100% EDU akademinių licencijų pardavimai, kas, mūsų nuomone, atspindėjo SOLIDWORKS standartinių licencijų bei techninio palaikymo metinių pardavimų planų vykdymą, kurie šiais metais buvo viršyti net 7%, o mūsų pardavimų vadovas Romualdas Grigelis užėmė 4 vietą (iš 5 apdovanotų) “Overall Sales 3DEXPERIENCE Representative Nordics & Baltics“  kategorijoje už pardavimų planų vykdymą Šiaurės Europos regione.  

Grįždami į kasdienį darbą, su „3DEXPERIENCE World 2023“ konferencijoje įgytomis žiniomis, emocijomis, energija ir įkvėpimu bei dideliu noru, ruošiamės pritaikyti jas savo veikloje ir naujuose projektuose, įgalinant inovacijas Lietuvos gamybos ir inžinerijos pramonėje. 

Nekantriai laukiame kitos progos susitikti su kolegomis, bendrauti su mūsų bendruomene ir toliau tyrinėti 3D projektavimo ir inžinerijos ateitį. 

Kartu mes galime daugiau!