3DEXPERIENCE World 2024: Inovacijos ir bendradarbiavimas Dalase

2024 m. vasario 11-14 d. Dalasas, Teksaso valstija, taps inžinerijos ir gamybos inovacijų epicentru, nes Kay Bailey Hutchison konferencijų centre vyks 3DEXPERIENCE World 2024. 

Kodėl verta dalyvauti? 

Mokykitės ir tobulėkite: Įgykite naujų įgūdžių naudodamiesi SOLIDWORKS ir 3DEXPERIENCE Works portfeliu, apimančiu platų įrankių asortimentą, skirtą visiems gaminių projektavimo ir gamybos aspektams. 

Kurkite inovacijas: Pasisemkite įžvalgų iš pramonės lyderių ir novatoriškų mąstytojų. Susipažinkite su naujausiomis inovacijomis ir tendencijomis, kurios nulems ateitį. 

Bendradarbiaukite: Užmegzkite ryšius su kolegomis, technologijų partneriais ir ekspertais. Išplėskite savo tinklą ir atverkite duris naujoms galimybėms bei partnerystei. 

Švęskite: Patirkite bendruomenės aistrą ir energiją. Mėgaukitės nepamirštamomis akimirkomis, kurios iš naujo įžiebs jūsų meilę savo profesijai. 

„3DEXPERIENCE World 2024“ Dalase – tai vieta, kurioje turi apsilankyti visi, dirbantys inžinerijos ir gamybos sektoriuose. Tai daugiau nei tik konferencija – tai galimybė mokytis, diegti naujoves, bendradarbiauti ir švęsti. Nepraleiskite progos tapti bendruomenės, kuriančios ateitį, dalimi. Iki susitikimo Dalase!