Bazinis SOLIDWORKS CAM mokymo kursas – atsiliepimai

Atsiliepimai kalba patys už save! 

Jau minėjome Jums, kad siekiant pagerinti mūsų studentų žinių kokybę 2022 m. įkūrėme naują mokymų klasę – modernią virtualiųjų dvynių laboratoriją „3DEXPERIENCE Works EXCELLENCE CENTER“, Gamybos inovacijų slėnis / Manufacturing Innovation Valley.   

Apie ten vykstančius SOLIDWORKS mokymus galite sužinoti paskaitę mūsų mokymų dalyvių atsiliepimus:

Austrius Krasauskas: 

Mokymai aukštos kokybes lygio, viskas idealu, dėstytojas geresnis už gerą. Klasė, įranga labai, labai gera. Visas personalas, kurį sutikau mokymų metu itin paslaugus ir malonus. Net ir norėdamas negalėčiau sugalvoti kas buvo nors truputėlį blogai iš mokymu puses.  Jei reikėtu apibudinti mokymus dviem žodžiais, vienareikšmiškai būtų aukščiausias lygis.   

Robertas Pelikis: 

Kursų turinys atitiko visus aspektus, pateikiama medžiaga, išdėstymas labai aukšto lygio, techninės sąlygos, patalpos  labai geros, viskas super – 10 balų! 

Gediminas Damašius, Narbutas International, UAB: 

Viskas aišku, suprantama, mokymosi tempas intensyvus, bet pakankamai geras, greitai viskas įsisavina. Techninė įranga ir kompiuteriai aukšto lygio, puikiai viskas veikia. Techniniai žmones, kurie buvo mokymų metu, buvo labai paslaugus ir draugiški. Norėtųsi visgi, kad dėstytojas butų ne per zoom’ą, o gyvai. Informacija gera, įvertinimas 9/10.  


Jau dabar galite registruotis į sekančius SOLIDWORKS CAM Professional mokymus, kurie startuoja nuo kovo 6 d. 

Išplėstinis SOLIDWORKS CAM mokymo kursas: CNC 3 ašių ir 3+2 ašių frezavimo ir CNC tekinimo programų ruošimas (SOLIDWORKS CAM Professional). Mokymų programa.   

Specialus pasiūlymas:  

Norite apmokyti 3 ir daugiau darbuotojų, galite sutaupyti net 50% mokymų kainos! Susisiekite asmenine žinute kontaktais pateiktais pačioje straipsnio apačioje ir pabendrausime apie daugiau.  

Bendra registracija:

Kontaktai pasiteiravimui:

UAB IN RE, SOLIDWORKS mokymo centras  

El.paštas: mokymai@inre.lt; +37061678350