„Bentley“ ragina Lietuvos studentus veržliai pradėti karjerą infrastruktūros srityje, varžytis su kolegomis visame pasaulyje

„Bentley Systems, Incorporated“, infrastruktūros inžinerijos programinės įrangos sprendimų įmonė, pristatė „Bentley Education“ programą, kuri skatina spartų būsimų infrastruktūros specialistų tobulėjimą inžinerijos, projektavimo ir architektūros srityse.

„Bentley Education“ programa iš pradžių bus prieinama Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Singapūre, Airijoje ir Lietuvoje, o iki vasaros vidurio ją planuojama išplėsti į JAV, Kanadą, Meksiką, Lotynų Ameriką ir Indiją.

Kartu „Bentley“ paskelbė „Future Infrastructure Star Challenge“ 2021 – 2021 m. ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkį. Varžytuvių laimėtojams garantuojamas pasaulinis žinomumas ir 10.000 JAV dolerių prizas.

Naujas portalas – visiškai naujos galimybės

„Bentley Education“ portalas – tai užsakomuoju principu veikiantis, paprastas ir įdomus mokymosi šaltinis, kuriame studentai gali formuoti ir tobulinti savo skaitmeninio projektavimo įgūdžius. Studentai ir dėstytojai gali naudotis įvairiais ištekliais: aukščiausios kvalifikacijos AEC specialistų įžvalgomis apie tai, ką pramonė gali pasiūlyti studentams ir kokie įgūdžiai yra paklausiausi; rinkos naujienomis ir naujausiomis architektūros, inžinerijos bei statybos tendencijomis; dabartinių inžinerijos studentų, mentorių ir infrastruktūros inžinerijos srityje dirbančių moterų asmeninėmis įžvalgomis.

Programa suteikia visišką prieigą prie daugiau nei 40 populiariausių „Bentley“ taikomųjų programų, naudojamų infrastruktūros profesionalų visame pasaulyje, įskaitant „ContextCapture“, „MicroStation“, „OpenRoads Designer“, „STAAD.Pro“ ir SYNCHRO.

Prie portalo galima prisijungti apsilankius https://education.bentley.com.

„Bentley Education“ programoje gali dalyvauti kolegijų, technikos institutų, politechnikos mokyklų, universitetų, vidurinių mokyklų mokiniai, studentai, mokytojai ir dėstytojai bei namuose besimokantys studentai.

Programa skirta rengti pasaulinio lygio specialistus, kurie galės prisiimti iššūkį gerinti gyvenimo kokybę ir teigiamai keisti pasaulį, pasinaudodami „Bentley“ infrastruktūros inžinerijos programine įranga, taikomosiomis programomis ir patvirtintais mokymosi moduliais.

„Bentley Education“ programa taip pat padės studentams tobulinti skaitmeninius įgūdžius, kurie yra itin svarbūs aukštos kvalifikacijos specialistams, siekiantiems užtikrinti infrastruktūros plėtrą ir ilgaamžiškumą visame pasaulyje.

„Bentley Education“ programoje naudojamas vaidmenimis pagrįstas mokymasis, leidžiantis būsimiems infrastruktūros specialistams sutelkti dėmesį į specifinius, konkrečioms profesijoms reikalingus gebėjimus. Studentai ne tik visapusiškai pažins produktą, bet ir išsiaiškins, kokių įgūdžių reikia norint tobulėti įvairiuose infrastruktūros inžinerijos srities vaidmenyse.

Galimybė ne tik mokytis, bet ir varžytis

„Bentley Education“ portalas taip pat yra vieta, kur pavieniai studentai ar dviejų asmenų komandos gali teikti savo novatoriškas idėjas „Bentley“ 2021 m. ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkiui.

Pasauliniame konkurse gali dalyvauti studentai iš kolegijų, politechnikos institutų ir universitetų. Į iššūkį priimti studentai, pasiremdami savo idėjomis, projektuodami, modeliuodami ir vizualizuodami sukurs dizaino modelį.

Ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkio nugalėtojas bus paskelbtas „Going Digital” apdovanojimų metu konferencijoje „Year in Infrastructure 2021“ šį spalį.

Įžanginę ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkio dalį sudaro 1 etapas (konceptualizavimas) ir 2 etapas (projektavimas ir vizualizavimas).

Pradinės idėjos gali būti pateiktos iki birželio 30 d.

Pirmame etape (konceptualizavimas) studentai kviečiami teikti savo idėjas dideliam infrastruktūros projektui bet kurioje iš šių kategorijų: keliai ir geležinkeliai, pastatai ir įrenginiai, vanduo ir nuotekos, miestai ir teritorijų planavimas bei elektros energijos gamyba.

Konceptualizuodami savo idėją, studentai turėtų sutelkti dėmesį į aplinkosaugos iššūkius, kurie daro įtaką infrastruktūros plėtrai, ir infrastruktūros plėtros daromą poveikį aplinkai, apsvarstyti daiktų interneto pritaikymo galimybę ir pabrėžti projekto indėlį į pasaulio sveikatos ir gerovės užtikrinimą.

Vertinimo komisijos atrinktų dvidešimt 1 etapo (konceptualizavimas) projektų laimės po 500 JAV dolerių, o 10 geriausių projektų pereis į 2 etapą (projektavimas ir vizualizavimas). Jame kiekvienas dalyvis galės pasinaudoti proga dirbti su infrastruktūros profesionalais ir (arba) dalyvauti meistriškumo kursuose su „Bentley“ ekspertais, kad įgyvendintų savo idėjas pasinaudodami „Bentley“ taikomosiomis programomis.

2021 m. ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkio nugalėtojas ne tik bus paskelbtas ir pristatytas konferencijoje „Year in Infrastructure 2021“, bet taip pat gaus 5000 JAV dolerių piniginį prizą ir bus įrašytas į „Bentley“ 2021 m. infrastruktūros metraštį.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Bentley Education“ programą, sužinoti, kaip užregistruoti studentus ir švietimo organizacijas, apsilankykite https://education.bentley.com.

Vilniuje veikianti inovacijų bendrovė „IN RE“ nuo 1997 metų yra oficiali „Bentley Systems” atstovė Baltijos šalyse, turinti „Bentley Gold Channel Partner“ ir autorizuoto mokymo centro „Bentley Institute“ Lietuvoje statusą. Globaliai veikianti amerikiečių bendrovė „Bentley Systems“ teikia kompleksinius programinius sprendimus infrastruktūrai kurti ir aptarnauti.