Į ATEITIES KARJERĄ KARTU SU „BENTLEY SYSTEMS“

Infrastruktūros inžinerijos programinės įrangos kompanija „Bentley Systems“ įsipareigodama plėsti prieigą prie profesionalaus mokymo suteikia galimybę nemokamai ir lengvai prieinamai naudotis jų sukurta švietimo programa. Programa suteikia sklandžią prieigą prie daugiau nei 60 populiarių „Bentley“ programinės įrangos mokymosi licencijų, kurioms paraiškas gali teikti visus reikalavimus atitinkantys studentai bei pedagogai nuo vidurinių mokyklų iki aukštojo mokslo išsilavinimo turintys asmenys per „Bentley Education“ portalą. 

Įdomu tai, kad Lietuva jau 2021 m. gegužės 3 d. buvo viena iš 5 šalių (tarp Australijos, Jungtinės Karalystės, Singapūro ir Airijos), kurios išbandė ir suteikė nemokamą prieigą prie „Bentley Education“ programos. Idėja greitai susilaukė teigiamų atgarsių – skirtingose šalyse daugiau nei 500 000 studentų ir pedagogų apsilankė „Bentley Education“ portale. Tad šiuo metu programa plečiasi pasauliniu mastu ir yra prieinama visiems vidurinių klasių mokiniams bei aukštųjų mokyklų bendruomenės studentams ir pedagogams universitetuose, kolegijose ir profesiniuose institutuose. Dabar, naudoti Bentley programas savo klasėse, laboratorijose ar namuose paprasta kaip niekad! 

„Bentley Education“ viceprezidentas, Vinayak Trivedi, sako „Pasauliui sparčiai tobulėjant infrastruktūros srityje, reikia kuo greičiau ruošti jaunus ir talentingus asmenis, kurie jau netolimoje ateityje galėtų tapti neblogais specialistais, pritaikydami savo įgūdžius įgyvendindami dar didesnius projektus. Būtent dėl šios priežasties, kaip paskatinimą, nusprendėme teikti atitinkamą programinę įrangą studentams, jų pedagogams ir universitetams visame pasaulyje.”  

Vinayak Trivedi, sako „Pasauliui sparčiai tobulėjant infrastruktūros srityje, reikia kuo greičiau ruošti jaunus ir talentingus asmenis, kurie jau netolimoje ateityje galėtų tapti neblogais specialistais, pritaikydami savo įgūdžius įgyvendindami dar didesnius projektus. Būtent dėl šios priežasties, kaip paskatinimą, nusprendėme teikti atitinkamą programinę įrangą studentams, jų pedagogams ir universitetams visame pasaulyje.”  

Education.bentley.com portalu ir nemokamomis „Bentley“ programų licencijomis jau pasitiki ir sėkmingai naudojasi šios Lietuvos aukštosios mokyklos: Vilnius Tech universitetas, Kauno technologijos universitetas, Vilniaus universitetas, Klaipėdos valstybinė kolegija bei šiuo metu prisijunginėja Vytauto Didžiojo universitetas ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija.  

Užsiregistravus „Bentley Education“ portale randamas išsamus mokymosi derinys, kurio pagalba galima daug lengviau ir greičiau įsisavinti naujas žinias projektavimo tobulinimui. Taip pat, sistemoje galima rasti pramonės profesionalų įžvalgas apie dabartines ir ateities perspektyvas bei tendencijas kartu su Bentley.  

Užsiregistruokite jau dabar ir išbandykite patys! 

Nesate pedagogas ar studentas? Jokių problemų! Išbandykite „Bentley Systems“ „MicroStation“ programinę įrangą 14 dienų, visiškai nemokamai!