loader

Mokymai

Mokymai dirbti su Bentley Systems programine įranga

Mokymai vedami patyrusių aukštos kvalifikacijos instruktorių, kurie yra sertifikuotų profesionaliam kompanijos pristatomų programinių produktų techniniam palaikymui (techninei paramai, techninei pagalbai) ir apmokymui. UAB “IN RE” mokymo instruktorių žinios yra nuolatos atnaujinamos siekiant suteikti besimokantiems pačius naujausius praktinius įgūdžius.

Nuolat organizuojame šiuos kursus, paruoštus pagal Bentley Institute programą:

  • MicroStation Essentials – 40 akad. val. apimties kursai suteikiantys esmines bazines žinias apie pagrindinę Bentley Systems CAD platformą MicroStation.
  • STAAD.Pro, ProStructures ir kt. statybinių konstrukcijų projektavimo, analizės ir detalizavimo programinės įrangos specializuoti kursai.
  • AutoPIPE, AutoPLANT 3D, OpenPlant PowerPID ir kt. pramoninių vamzdynų projektavimo, analizės ir projektinės dokumentacijos programinės įrangos specializuoti kursai.
  • AECOsim Building Designer statinio architektūrinės, konstrukcinės dalies bei vidaus inžinerinių tinklų projektavimo programinės įrangos specializuoti kursai.
  • PowerCivil bei PowerSurvey geodezinių matavimų apdorojimo ir aplinkos inžinerijos uždavinių sprendimo programinės įrangos specializuoti kursai.
  • promis-e elektros kontrolinių schemų automatizuoto sudarymo programinės įrangos specializuoti kursai.
  • kiti baziniai ar specializuoti Bentley Systems programinės įrangos naudojimo kursai.

Mokymų klasė

UAB IN RE mokymų auditorija

Mokymų vieta

Norint pasiekti geriausių mokymosi rezultatų klausytojai turėtų mokytis ne savo biuruose, o tam skirtoje aplinkoje. Mokymai vyksta UAB „IN RE“ specialiai įrengtoje kompiuterių klasėje arba kliento darbo vietoje.

Visa mūsų mokymo įranga pritaikyta sukurti tinkamą mokymosi aplinką. Techniškai gerai aprūpintos ir patogios darbo vietos ir maloni aplinka užtikrins studentų dėmesio sutelktumą į naujos programos įsisavinimą. Specialių pageidavimų mes galime surengti mokymus išvykoje arba klientų darbo vietoje. Taip pat organizuojame nuotolinius mokymo kursus naudojant Interneto technologijas.

 

Bentley programinės įrangos kursų tvarkaraštis

Apie artimiausius kursus informacija bus pateikta vėliau