loader

Apie Bentley Systems

Kompanija Bentley Systems, Inc. yra pirmaujanti pasaulyje kompanija, teikianti kompleksinius programinius sprendimus infrastruktūros palaikymui. Architektų, inžinierių, konstruktorių ir eksploatuojančių organizacijų dėka mūsų pasaulis gali būti tobulesnis, be to jie gali pagerinti mūsų gyvenimo kokybę, būtent dėl to kompanijos misija yra jos projektų ir pačių projektavimo, statybos ir eksploatavimo objektų našumo didinimas. Bentley palaiko įvairių krypčių specialistus, padeda kuo efektyviau naudoti informacines technologijas, apmokymus, patirtį ir pasaulinį be bendradarbiavimą – visa tai suteikia galimybę kilti karjeros laiptais tiems, kas paskyrė savo gyvenimą šiam nelengvam darbui.

Bentley Systems Lietuvoje

Lietuvoje kompaniją Bentley Systems nuo 1997 m. atstovauja UAB “IN RE”, turinti Bentley Gold Channel Partner ir Bentley Institute Product Training Partner statusą. UAB “IN RE”, veikianti nuo 1996 m.,  diegia ir vysto šiuolaikines informacines sistemas ir technologijas statybos inžinerijai, aplinkos inžinerijai, mechanikos inžinerijai ir pramonės inžinerijai infrastruktūros objektų, technologinių procesų, mechaninių sistemų projektavimui, statybai, gamybai ir eksploatacijai, teikia susijusias inžinerines konsultacijas bei paslaugas.

Skaityti plačiau >

UAB “IN RE” teikia vartotojams Lietuvoje mokymo kursus pagal Bentley Institute metodiką bei specializuotus Bentley Systems programinės įrangos mokymo kursus pagal individualiai su vartotojais suderintas programas. Baigusiems kursus pagal Bentley Institute metodiką yra suteikiami tarptautiniu mastu pripažįstami Bentley Institute sertifikatai.

Skaityti plačiau >