loader

Open Access

Bentley SELECT Open Access

3800_SelectOpenAccess_SILVER_400x400_1013Bentley SELECT Open Access yra pirmoji pasaulyje tarp CAD programinės įrangos gamintojų tokio pobūdžio paslauga, suteikianti teisę naudotis bene plačiausiu inžinerinio projektavimo sprendimų portfeliu, mokant kas ketvirtį realiai panaudotų produktų 14% nuolatinės licencijos kainos dydžio nuomos mokestį.

Open Access iš esmės yra ketvirtinė Bentley Systems programinės įrangos licencijų nuoma. Vartotojas gali pasirinkti tą programinę įrangą iš Bentley sprendimų portfelio, kuri yra jam labiausiai reikalinga ir naudoti tiek darbo vietų, kiek tuo metu reikia. Mokestis mokamas ne iš anksto, o po realaus programinės įrangos panaudojimo ketvirčio pabaigoje (kas 3 mėn.).

Trusted LicensingTai yra – pasirašius Bentley SELECT Open Access sutartį įmonė gali pradėti naudoti pasirinktą Bentley programinę įrangą bet kuriuo metu po sutarties pasirašymo ir įsigaliojimo, kada tik to prireikia įmonės veikloje, nesumokėjus nei cento, o už realiai panaudotą programinę įrangą ir realiai panaudotus jos kiekius (darbo vietų skaičių) sumokėti pagal kiekvieno kalendorinio ketvirčio pabaigoje iš programinės įrangos gamintojo tiesiogiai gaunamas sąskaitas.

Pilnas pagal Open Access paslaugą suteikiamos programinės įrangos sąrašas skelbiamas šiuo adresu: SELECT_Licensing_Programs.pdf – dokumente žr. paskutinį stulpelį (SELECT Open Access): jei nurodyta YES – produktą galima naudoti pagal Open Access.