loader

Pramonė

Projektavimui ir inžinerijai skirti visapusiški ir tarpusavyje sąveikaujantys gaminiai

factories

Iššūkis: Gamybos pramonės pergyvenamas procesas sustiprino reglamentuojančią tvarką, padidino žaliavų (tarp jų naftos) kainų šuolius, apsunkino projektų įgyvendinimą bei naujų aplinkosaugos technologijų diegimą. Siekdama neprarasti pagreičio, pramonė priversta kurti naują infrastruktūrą augančiose rinkose, perorganizuoti esamas įmones senosiose rinkose ir kuo greičiau paversti jas pelno siekiančiomis.

Sprendimas: Siekiant užtikrinti ISO 15926 duomenų formatą, skirtą duomenų mainams tarp senstelėjusių programinių įrangų ir duomenų ilgaamžiškumui, bei likdama ištikima pradiniam OpenPlant gaminių formatui, Bentley Process Manufacturing Solution siūlo patį plačiausią programinės įrangos gaminių rinkinį pramonėje.

Bentley sprendimas, skirtas proceso standartizavimui, siūlo visapusišką koncepcinio projektavimo, detalaus projektavimo, eksploatacijos ir techninės priežiūros sprendimą, panaudojant programines įrangas, kurios nuo pat pradžių pritaikytos ISO15926 duomenų modeliui ir duomenų jungtims iš esamų programinių įrangų, kurios palengvina tarpusavio sąveiką per visą įmonės gyvavimo ciklą.

plantoperations2

Esant dideliam inžinerijos resursų poreikiui ir sklaidai daugelyje darbo vietų, o projektų darbo grafikams išliekant įtemptiems, projektų grupėms reikia priemonių, užtikrinančių aukštą individualų produktyvumą ir vienijančių grupes kolektyviniam darbui nepriklausomai nuo jų naudojamų sistemų.

Bentley inžinerijos ir projektavimo priemonės yra naudojamos visame pasaulyje, rengiant projektus nuo pritaikytų smulkioms pertvarkytoms įmonėms iki skirtų stambioms aplinkai draugiškoms įmonėms sausumoje ar jūroje.

Bentley sukūrė patį pilniausią ir geriausiai tarpusavyje sąveikaujantį integruotos programinės įrangos komplektą, teikiantį moderniausias projektavimo ir inžinerijos priemones, veikiančias 2D funkcinių ir 3D fizinių režimų diapazone.

OpenPlant 2smOpenPlant
OpenPlant – tai pirmasis ir vienintelis įmonės projektavimo inžinerinis komplektas, sukurtas pagal ISO 15926 kaip esminę schemą, skirtą užtikrinti galingą tarpusavio sąveiką (ar jus pasirengęs ISO 15926?).

  • Užtikrina tarpusavio sąveiką globaliuose projektuose;
  • Patikima, dinamiška informacija;
  • Vertės išlaikymas visame gyvavimo cikle.

AutoPLANT
AutoPLANT ModelerAutoPLANT – tai pirmaujantis įmonės projektavimo inžinerinis komplektas, užtikrinantis intuityvias ir lengvai panaudojamas galimybes.

  • Plačiausiai naudojamas 3D vamzdynų projektavimo sprendimas AutoCAD platformai;
  • Įsitvirtinęs ir patikrintas šioje pramonės srityje;
  • Didelių galimybių, plečiamo mastelio projektavimo aplinka;
  • Integruota projekto aplinka.

Statyba
Su statyba susiję klausimai kyla nuo pat projekto pradžios, siekiant, kad visi projektavimo aspektai būtų perkelti į statinį. Kad vėliau nereiktų sukti galvos dėl statinio galimybių.

Eksploatacija ir techninė priežiūra
Ypatingas dėmesys skiriamas savininkų reikalavimams bei įmonėse vykdomai techninei priežiūrai. Bentley sukūrė jūsų reikmes tenkinančią programinę įrangą.

Naudojami produktai