loader

Geležinkeliai

Iniciatyvaus 3D geležinkelio projektavimo ir techninės priežiūros sprendimai

railwaysIššūkis: Didėjant grūstims keliuose ir stiprėjant dėmesiui aplinkosaugai, geležinkelis palaipsniui tampa svarbiausiu elementu, ieškant mobilumo sprendimo pasaulyje.

Sprendimas: Bentley 3D geležinkelio ir tranzito programinės įrangos sprendimai yra skirti pilnam geležinkelio gyvavimo ciklui: nuo duomenų rinkimo iki eksploatacijos ir techninės priežiūros, projekto kapitalinių investicijų planavimo bei inžinerinės informacijos valdymo. Bentley – tai žinomas ir patikimas tiekėjas pasaulio geležinkelių bendruomenėje. Mūsų programinė įranga ir paslaugos mažina kaštus ir stiprina bendrąsias paslaugas, saugą ir patikimumą.

 

Tarp Bentley geležinkelių ir tranzito užsakovų sutiksite privačius ir nacionalinio savininko operatorius, lengvųjų geležinkelių bei metro valdžios institucijas, o taip pat inžinerijos konsultantus iš viso pasaulio.

Geležinkelių projektavimas ir tiesimas

Bentley siūlo integruotą geležinkelių projektavimo programinę įrangą, skirtą įvairioms geležinkelių infrastruktūros planavimo, projektavimo ir tiesimo sritims. Tarp jų priemones bėgių kelio projektavimui ir depo išplanavimui, signalinei įrangai ir kontaktinio tinklo bei traukos energijos linijoms.

Bėgių kelio techninė priežiūra

Bėgių kelio techninės priežiūros vadybai skirta Bentley Optram padidina techninės priežiūros ir atnaujinimo išlaidų panaudojimo efektyvumą, naudojant šiuolaikiškas analitines ir prognozavimo priemones.

rail_and_transit

Plačiau apie geležinkelių infrastruktūrai skirtus Bentley produktus:

Naudojami produktai