loader

Bentley PowerProStructures

ProStructures - ConnectionCenter2PowerProstructures turintis savyje integruotą MicroStation platformą, leidžia projektuotojams ir inžinieriams lengvai ir greitai kurti 3D gelžbetonio ir metalo konstrukcijų modelius.

ProSteel IliustracijaProSteel įrankiais įgalinamas automatinis žiniaraščių ir brėžinių kūrimas padidina produktyvumą ir tuo pačiu pelningumą. Detalizavimas apima ir nestandartines plieno konstrukcijas, pavyzdžiui, laiptai, turėklai, kopėčios. Automatiškai iš 3D modelio generuoja 2D brėžinius, įskaitant medžiagų žiniaraščius (brėžinyje ar atskirai), NC duomenis ir PSS duomenis.

Išvystyta integracija ne tik su Bentley produktais, bet ir su trečiųjų šalių produktais. Ši galimybė leidžia išvengti modelių dubliavimosi ir padidina bendradarbiavimą su kitomis projektavimo grandinės grupėmis, įskaitant konstrukcijų analizę ir projektavimą (tokių kaip STAAD, Scia ir RAM).

ProConcrete iliustracijaProConcrete siūlo paprastus, lengvai naudojamus ir patogius įrankius gelžbetoninių konstrukcijų 3D modeliavimui, automatizuotam projekto ir detalizavimo brėžinių bei armatūros žiniaraščių gavimui. ProConcrete įrankiai leidžia inžinieriams sumažinti dokumentacijos paruošimo laiką ir padeda pašalinti klaidas ir projektavimo trūkumus.

Industrijos kuriose naudojama