loader

ContextCapture

ContextCapture: automatizuotos fotogrametrijos programinė įranga, sudaranti trimatį aktualų vietovės 3D modelį iš antžeminių bei oro nuotraukų.

ContextCapture leidžia tik iš fotonuotraukų (padarytų skaitmenine kamera iš orlaivio bei, kur tikslinga, nuo žemės) pilnai automatizuotu būdu sudaryti trimatį realybės paviršiaus modelį, sudarytą iš baigtinių elementų (trikampių) ir „aprengtą“ tų pačių fotonuotraukų, iš kurių modelis buvo sudarytas, vaizdais. Rezultatas – kompiuterinės grafikos 3D modelis, tinkamas tolimesniam apdorojimui CAD programose ar integracijai su kompiuteriniais architektūrinių-inžinerinių modelių duomenimis.

Virtualios realybės modelio sudarymas su ContextCapture yra spartus ir ekonomiškai efektyvus aktualaus šiandieninio supančio pasaulio skaitmenizavimo būdas. Darbui su šia programa nereikalingos specifinės inžinerinės žinios su minimaliomis operatoriaus pastangomis visą darbą atlieka programa ir kompiuteris.

3D tūrinių paviršių automatinis generavimas iš paprasčiausia kamera padarytų nuotraukų – užfiksuokite realią erdvę, kurioje talpinsite savo naujai projektuojamą statinį ir analizuokite jį iš visų pusių!

https://www.bentley.com/en/products/product-line/reality-modeling-software/contextcapture