loader

LumenRT

LumenRT - VGTUBentley LumenRT yra fotorealistinio vizualizavimo realiu laiku programa, leidžianti praturtinti projektuojamą ar atkurtą virtualią erdvę realistiniais gyvais objektais ir itin lengvai paruošti vizualines projektų animacijas. Programa integruojasi į visas Bentley Systems grafinio inžinerinio projektavimo programas, įskaitant ir pagrindinę CAD platformą MicroStation. Taip pat LumenRT gali būti integruota ir su kitomis 3D modeliavimo programomis, pvz. SketchUp, ArchiCAD, Revit ir kt.

Iš šių inžinerinių programų eksportuota į LumenRT aplinką scena gali būti lengvai ir sparčiai praturtinta įvairiais objektais – augmenija, kurios išvaizda kinta reguliuojant programoje sezoną (pvz. žiemą medžiai be lapų, rudenį – pageltusiais lapais), judančiomis žmonių figūromis (stovintys ar sėdintys žmonės juda lyg bendraudami, vaikštantys žmonės turi savo judėjimo kelius, kuriuos galima keisti), įvairiomis transporto priemonėmis, kurių judėjimo kelius po modelį galima labai lengvai suprojektuoti, sudarant realistinė transporto judėjimo įspūdį. Bibliotekoje taip pat yra ir statinių objektų – interjero, aplinkos infrastruktūros modelių, be to, galima importuoti internete randamų 3D modelių.

LumenRT - plantSudarytą gyvą realybės sceną galima lengvai eksportuoti kaip video filmą arba išsaugoti LiveCube formatu, su galimybe neredaguojamą sceną perduoti kitiems asmenims gyvai peržiūrai.

Animacinis vizualizavimas realiame laike. Su šia sistema jūsų projekto pristatymui nereikės kurti filmo apskridimo principu – LumenRT animacinio vizualizavimo elementus (saulė bet kuriame paros režime, plaukiantys debesys, raibuliuojantis vanduo, šlamanti augmenija, judantys personažai, automobiliai) kuria realiame laike bejudant po modelį. Dinaminius vizualizacijos “kubus” galėsite pateikti savo užsakovams.

https://www.bentley.com/en/products/product-line/reality-modeling-software/lumenrt

Atsisiųskite LumenRT bandomąją versiją arba nusiųskite Bentley Systems savo modelį, kad jums sukurtų LumenRT vizualizacijos pavyzdį:

https://www.bentley.com/en/perspectives-and-viewpoints/topics/campaign/lumenrt