loader

WaterCAD

Vandens tiekimo tinklų projektavimas

WaterCADV8_icoWaterGEMS rinkinys yra lengvai įsisavinamas inžinerinis sprendimas, skirtas vandens tiekimo sistemų ir kanalizacijų analizei, projektavimui ir optimizavimui: pradedant gaisro gesinimo sistemų analize ir baigiant energijos suvartojimo ir pagrindinių išlaidų valdymo klausimais. WaterGEMS programos rinkinį sudaro specializuoti moduliai su optimizacijos algoritmais, skirtais automatiniam kalibravimui, projektavimui ir rekonstravimui. Išplėstinis nuotėkų kalibravimas sudaro palankias sąlygas vandens praleidimo lokalizavimui ir požeminio vandens praradimo nustatymui.

WaterCAD. „Supaprastinta“, nepriklausomai veikianti (Stand Alone – nereikalauja grafinės platformos) WaterGEMS rinkinio versija skirta tinklų projektavimui.

 

Analizės tikslams specializuoti moduliai prie WaterCAD įsigyjami atskirai (WaterGEMS versija šiuos modulius turi viduje):

  • Darwin Designer – automatiškai parenka projektavimo ir rekonstravimo strategiją, reikalaujančią mažiausiai sąnaudų ir atnešančią daugiausiai naudos.
  • Darwin Calibrator – leidžia greitai nustatyti kalibravimo duomenis, labiausiai atitinkančius išmatuotus srautus, slėgį ir elementų būseną.
  • WaterSAFE – vandens kokybės skaičiavimai ir vandens naudojimo saugumo sprendimai.
  • Skelebrator – automatiškai optimizuoja tinklą, palaikydamas hidraulinį ekvivalentiškumą, kas leidžia išplėsti modelių pritaikymo spektrą.

HAMMER. Pereinamųjų procesų analizės savybių metodas, hidraulinio smūgio stiprumo skaičiavimas, hidroturbinų modeliavimas (apkrovos priėmimas ir nuleidimas) ir t.t.

SCADAConnect. Matavimo duomenų perdavimas iš elektroninių matavimo prietaisų realiu laiku.

Kanalizacijos tinklų projektavimas

SewerGEMS. SewerGEMS programų rinkinys yra dinamiškas multiplatforminis sprendimas, skirtas miesto ir kombinuotų kanalizacijos sistemų modeliavimui. SewerGEMS suteikia inžinieriams galimybę analizuoti misto ir kombinuotas nuotėkių nukreipimo sistemas, naudojant į programą įtrauktus hidraulinės ir hidrologinės analizės instrumentus , taip pat naudojant skirtingus lietingo oro sąlygų kalibravimo metodus.

SewerCAD. „Supaprastinta“, nepriklausomai veikianti SewerGEMS versija. Nuo pagrindinės versijos skiriasi tik tuo, kad projektuoti galima tik vienalyčius nuotekų tinklus (t.y. negalimas kombinuotas spaudiminių ir laisvo tekėjimo tinklų projektavimas). Visos kitos SewerGEMS savybės veikia ir SewerCAD versijoje.

Lietaus kanalizacijos projektavimas

StormCAD. Bentley StormCAD programinė įranga, skirta lietaus kanalizacijos sistemų kompleksiniam eksploatavimui ir analizei.

PondPack. Vandens sulaikymo baseinų projektavimui ir analizei.

HEC-Pack. Potvynių modeliavimas ir planavimas.

CulvertMaster. Drenažinių vamzdžių ir statinių projektavimas bei analizė.

FlowMaster. Hidraulinių skaičiavimų „skaičiuoklė“.

 

Industrijos kuriose naudojama