loader

Techninis palaikymas SELECT

Bentley SELECT

Kreipkitės į UAB “IN RE”:

Lukiškių g. 3, VI aukštas,
LT-01108 Vilnius
Tel.: (+370 5) 2 124 660
Faks.: (+370 5) 2 613 021
El. paštas: support@inre.lt

Arba užpildykite užklausos formą »

[contact-form-7 id=”1103″ title=”Kontaktų forma”]

 

Įvertinkite Bentley SELECT paslaugą

Bentley Systems techninio palaikymo paslauga SELECT yra ne vien tik pagalba ar naujumo garantija – tai yra platus įvairių paslaugų, užtikrinančių sklandų darbą ir gerinančių produktyvumą paslaugų spektras. Įvertinkite SELECT paslaugą!

Flexible LicensingLankstus licencijavimas

 • Tinklinės licencijos, kuriomis galima dalintis ne tik pagrindinės buveinės biure, bet ir su bet kuriuo įmonės biuru visoje šalyje (Country-Wide Licence Pooling).
 • Pasitikėjimo licencijos – „guminis“ licencijavimo variantas, kuomet programinė įranga nenustoja veikti, jei turima per mažai licencijų – perviršis yra fiksuojamas ir nuolatinio papildomų licencijų poreikio atveju siūloma įsigyti papildomą reikiamų licencijų kiekį (Trust Licencing).
 • Mobilios ir namų licencijos – kiekvieno produkto licenciją galima laikinai išimti (Check-Out) pvz. išsinešimui mobiliajame kompiuteryje ir naudoti neprisijungus prie įmonės tinkle ar interneto.
 • Namų licencijos – galimybė sugeneruoti „HOME use only“ raktą (ne komerciniams tikslams), skirtą namie, po darbo valandų išbandyti programas ir mokytis.
 • Testavimo licencijos – SELECT vartotojai prieina prie SELECTservices programinės įrangos atsisiuntimo resursų, iš kur galima atsisūsti bet kurį iš daugiau nei 200 Bentley Systems produktų įvairiausioms inžinerinio projektavimo sritims ir išbandyti produktus su laikina 30 dienų licencija (30-day Evaluation Licensing).
 • Portfelio balansavimas (Portfolio Balancing) – galimybė kartą metuose, SELECT paslaugos atnaujinimo momentu, iškeisti turimų produktų licencijas į praktiškai bet kurio kito Bentley Systems produkto licenciją (įmonės turimų produktų portfelio bendra vertė turi nepasikeisti atlikus mainus). Dėmesio – tokios portfelio balansavimo paslaugos neteikia nei vienas programinės įrangos gamintojas!

SELECT Open Access

 • Bentley SELECT Open Access yra pirmoji pasaulyje tarp CAD programinės įrangos gamintojų tokio pobūdžio paslauga, suteikianti teisę naudotis bene plačiausiu inžinerinio projektavimo sprendimų portfeliu, mokant kas ketvirtį realiai panaudotų produktų 14% nuolatinės licencijos kainos dydžio nuomos mokestį. Mokestis mokamas ne iš anksto, o po realaus programinės įrangos panaudojimo ketvirčio pabaigoje (kas 3 mėn.).
 • Ketvirtinė licencijų nuoma – esant reikalui (pikinis projekto momentas), kai tenka darbo įrankiais laikinai aprūpinti didesnį kiekį darbuotojų, galima naudoti Pasitikėjimo licencijas didesniam vartotojų kiekiui Open Access principu, kiekvieno kalendorinio ketvirčio pabaigoje apmokand 14% licencijos vertės nuomos kainą (Quarterly Term Licenses Invoicing).

Bentley software updatesNaujausios programinės įrangos versijos

 • Naujausios versijos – naujos produktų versijos yra pasiekiamos atsisiuntimui iš karto, kai tik jos išleidžiamos. Produktai atsisiunčiami prisijungus prie http://selectservices.bentley.com/.
 • SELECTSeries – specialios programinės įrangos patobulinimo versijos SELECT vartotojams su išplėstu produktyvumu.
 • Retrospekyvinės versijos – galimybė atsisiųsti ir naudoti ir bet kurią palaikomą senesnę produkto versiją, jei to reikia pvz. dėl šiai versijai suprogramuoto specialaus priedėlio, arba esant duomenų formatų versijų suderinamumo poreikiui keičiantis duomenimis su partneriais, užsakovais
 • MySELECT CD – galimybė nemokamai suformuoti ir užsisakyti bet kurio turimo produkto instaliacinius CD (visos programos yra pasiekiamos atsisiųsti internetu, tačiau atskirais atvejais vartotojui yra reikalingas CD distributyvas.
 • Beta testavimas – tik SELECT vartotojams suteikiama galimybė išbandyti Technology Preview laidos programinės įrangos versijas, kurios bus išleistos netolimoje ateityje, pateikti savo atsiliepimus, siūlymus patobulinimams.
 • iWare Apps – įvairios nemokamos produktyvumo, interoperabilumo ir peržiūros programos (šios programos yra pasiekiamos ne tik SELECT vartotojams per http://www.bentley.com/en-us/free+software).

Bentley Technical Support24/7/365 Techninė pagalba

 • Pagalbos prašymų valdymas (Service Ticket Manager) – Bentley technikės pagalbos sistemoje http://selectservices.bentley.com/ užfiksavus problemą jos sprendimo imasi nedelsiant po visą pasaulį paskirstyti techniniai specialistai, užtikrinant nepertraukiamą paslaugos teikimą. Sistemoje galima sekti problemos sprendimo eigą, papildyti informaciją apie problemą nusiunčiant failus ir pan.
 • Asistuojanti pagalba (Live Chat) – visi SELECT vartotojai gali kreiptis techninės pagalbos tiesiai į Bentley specialistus – susijungti su Bentley specialistais gyvai techninei sesijai (pagalbą galima gauti net ir rusų ar lietuvių kalba).
 • Žinių bazė (KnowledgeBase) – išsami patarimų ir įvairių problemų sprendimų bazė, kurioje atlikus paieška galima rasti sprendimą į daugybę tipinių klausimų.

ConfigureKiti SELECT privalumai

 • License Hosting: norint naudotis visomis licencijavimo savybėmis įmonėje nėra būtinybės įdiegti licencijavimo infrastruktūrą – paslaugą teikia Bentley.
 • Free OnDemand eLearning: SELECT vartotojams suteikiama prieiga prie kai kurių nemokamų distancinio mokymo kursų.
 • Bentley Developer Network Membership: galimybė gauti eilės Bentley produktų programavimo resursus (API) savarankiškam paprogramių kūrimui, tobulinimui.

SELECT BrochureSELECT paslaugos organizavimas

 • Paslauga SELECT turi būti užsakoma visiems įmonės turimiems Bentley Systems produktams (t.y. negali būti vienas produktas palaikomas, o kitas – ne).
 • SELECT paslaugos kaina pateikiama vieneriems metams. Toliau, SELECT techninio palaikymo prenumeratos kaina mokama kasmet pagal Bentley Systems atstovo pateikiamą sąskaitą.
 • SELECT paslaugos galima atsisakyti pranešus apie tai raštu Bentley Systems atstovui ne vėliau, kaip likus 30 dienų iki einamojo periodo pabaigos.
 • Norint pasinaudoti portfelio balansavimo (Portfolio Balancing) galimybe, apie šį pageidavimą reikia pranešti ne vėliau, kaip likus 30 dienų iki einamojo periodo pabaigos. Portfelio balansavimas galimas vieną kartą per metus.