Naujienos, straipsniai

Į ATEITIES KARJERĄ KARTU SU „BENTLEY SYSTEMS“

Infrastruktūros inžinerijos programinės įrangos kompanija „Bentley Systems“ įsipareigodama plėsti prieigą prie profesionalaus mokymo suteikia galimybę nemokamai ir lengvai prieinamai naudotis jų sukurta švietimo programa. Programa suteikia sklandžią prieigą prie daugiau nei 60 populiarių „Bentley“ programinės įrangos mokymosi licencijų, kurioms paraiškas gali teikti visus reikalavimus atitinkantys studentai bei pedagogai nuo vidurinių mokyklų iki aukštojo mokslo išsilavinimo turintys asmenys per „Bentley Education“ portalą.

Projekto vizualizavimas naudojant „MicroStation“

Internetas su audiovizualinėmis galimybėmis rodo mums kelią į virtualų pasaulį. Sprendimai nebepriimami remiantis vien skaičiais. Vietoj to, vizualinė patirtis šiandien yra labai svarbi, kad būtų galima patirti būsimų produktų dizainą dar prieš jų gamybą. Vos tik atsiradus „MicroStation 95“, profesionali vizualizacija ir animacija su „MicroStation“ yra viena iš ypatingųjų „MicroStation“ produkto savybių. Dabartinėje versijoje rezultatus galėsite generuoti dar greičiau ir realistiškiau. Dėl daugelio naujovių dirbti bus dar patogiau. Nauji atvaizdavimo rėžimai ir šviesos šaltiniai, taip pat patobulinta darbo eiga, suteikia galimybę vienu mygtuko spustelėjimu kurti fotorealistines vizualizacijas.

Renkama dalyvių grupė į specializuotus SOLIDWORKS Composer mokymus: gaminio techninio komunikavimo dokumentacijos kūrimas (Using SOLIDWORKS Composer)

Tai yra bazinis SOLIDWOKRS Composer sistemos kursas, kurio metu, dalyviai yra mokomi kurti modelio iliustracijas bei animacijas skirtas techninio komunikavimo dokumentacijai. Šis mokymų kursas yra rekomenduojamas visiems SOLIDWORKS sistemos vartotojams, kurie rengia įvairias modelių iliustracijas, rašo naudojimosi ar surinkimo instrukcijas, rengia techninę dokumentaciją. SOLIDWORKS Composer mokymų kursas yra suderinamas su 2018 m. SOLIDWORKS programinės įrangos versiją. Mokymai vyks nuotoliniu būdu lietuvių kalba. Mokomoji literatūra/vadovėlis SOLIDWORKS Composer anglų kalba.

„MicroStation“ palaikomi failų formatai

Pagrindinis „MicroStation“ failų formatas yra projektavimo failas (DGN), tačiau tai nėra vienintelis „MicroStation“ palaikomas failų formatas. Šiandien apžvelgsime visus skirtingus failų formatus, su kuriais galima dirbti naudojant „MicroStation“.