Patikslinimas dėl SOLIDWORKS mokymų Lietuvos mokyklų mokytojams vietos

Gerbiamieji Mokytojai,

Mes buvome maloniai nustebinti ir džiaugiamės, kiek yra susidomėjusių galimybe panaudoti SOLIDWORKS programas mokyklose. Į mokymus užsiregistravo jau virš 100 dalyvių, todėl VGTU Licėjus negalės organizuoti priėmimo, esant tokiam susidomėjusių dalyvių skaičiui. Mums, kaip organizatoriams, teko skubiai keisti renginio pravedimo vietą.

Renginys bus organizuojamas Vilniuje, VGTU, 1 auditoriniame korpuse (SRA-1), 03 auditorijoje. Šioje nuordoje rasite schemą, kuri padės Jums susiorientuoti ir rasti automobilio stovėjimo vietą aikštelėję, kur tikrai bus vietų: Informacija apie VGTŲ korpusų išdėstymą.

Mokymai įvyks nuotolinio ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ rėmuose: VGTU renginys mokykloms “Ateities inžinerijos dienos”.

Renginio laikas nesikeičia.

Kviečiame atsispausdinti bilietą, prisegtą prie šio elektroninio laiško. Biliete paskelbta renginio programa. Taip pat renginio programa paskelbta atnaujintame renginio registravimo puslapyje: https://solidworks-mokytojams.eventbrite.co.uk

Kas dar negavo SOLIDWORKS licencijų savo mokyklai ir mokiniams užpildykite formą. Susisieksime su Jumis, ir išsiųsime instrukciją.

Linkime Jums džiaugsmingų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų! Ir laukiame Jūsų 2019 m. sausio 4 d. mokymuose, kurie, tikiuosi, praeis šventiškoje nuotaikoje.