SIMULIA akademinės licencijos ir ne tik jau čia!

Nesenai pasidalinome naujiena apie naujai paširašytą bendradarbiavimo sutartį su Dassault Systèmes, pagal kurią oficialiai pradedame atstovauti SIMULIA Legacy produktų šeimą:

  • Abaqus Unified FEA – kompleksinis sprendimas virtualiam modeliavimui;
  • CST Studio Suite – elektromagnetinio lauko modeliavimo sprendimai;
  • XFlow – didelio tikslumo skysčių ir srautų dinamikos uždavinių skaičiavimas pagrįstas Lattice-Boltzmann technologija.

Šiandien norime pranešti, kad Abaqus, CST Design Studio bei Antenna Magnus programinės įrangos licencijos yra prieinamos Lietuvos mokiniams, studentams, mokytojams ir dėstytojams.

SIMULIA produktai plačiai paplitę pasaulyje dėl savo aukštos kokybės ir yra pripažinti vieni geriausių pagalbininkų inžinerijos srityje. Mūsų naujai atstovaujama programinė įranga leis ne tik dar geriau įsigilinti į inžinerijos platybes, bet ir pritaikyti įgytas žinias tolimesnėje verslo praktikoje, pagerinant gaminių našumą ir/ar sumažinant fizinių prototipų skaičių.

IN RE jau ilgą laiką aktyviai prisideda prie Lietuvos specialistų rengimo gerinimo inžinerijos srityje organizuojant mokymus, dalyvaujant ir skaitant pranešimus įvairiausiuose seminaruose bei konsultuojant kilus bet kokiems klausimams. Toliau vystome savo bendradarbiavimą su Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija bei dauguma Lietuvos profesinio ir aukštojo mokslo mokymo įstaigų.