Darbas su SOLIDWORKS iš namų

Atsižvelgdamos į Lietuvoje paskelbtą karantiną, daugelis įmonių priima sprendimus organizuoti darbą nuotoliniu būdu. Dassault Systèmes SOLIDWORKS sprendimai leidžia tęsti programų naudojimą iš namų. Priklausomai nuo turimos licencijos tipo galite pasirinkti vieną iš būdų:

  1. Jei naudojama „Stand alone“ licencija, ją galima lengvai perkelti iš darbinio kompiuterio į namų ir atgal. Plačiau: Kaip perkelti SOLIDWORKS licenciją į kitą kompiuterį?
  2. Jei įmonėje naudojamos tinklinės licencijos ir licencijų serveris, galima laikinai licenciją iš jo pasiskolinti, arba naudoti VPN prieigą prie įmonės tinklo. Plačiau: Kaip pasiskolinti licenciją iš licencijų serverio?

Vartotojams, turintiems SOLIDWORKS su techninio palaikymo prenumerata, tačiau neturintiems galimybės nuvykti į darbovietę ir persikelti licenciją į namus, suteikiame galimybę gauti iki 30 dienų licenciją darbui namuose. Parašykite mums užklausą, ir būtinai nurodykite, jog kreipiatės dėl licencijos karantino metu (pvz. „SOLIDWORKS COVID-19“).