DIRBANČIŲJŲ DARBUOTOJŲ KVALIFIKACIJOS KĖLIMAS FINANSUOJANT UŽIMTUMO TARNYBAI

Džiaugiamės galėdami informuoti SOLIDWORKS vartotojus, kad nuo šiol galimybę kelti darbuotojų kvalifikaciją, darbo su programine įranga SOLIDWORKS, suteikia užimtumo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Nuo šiol užimtumo tarnybos puslapyje galite rasti UAB IN RE, neformaliojo švietimo mokymų programas mokykline ir pameistrystės forma, ne tik bedarbiams, bet ir užimtiems, t.y. dirbantiems darbuotojams. 

IN RE, jau nuo 2017 metų siūlo neformaliojo švietimo mokymus (trukmė 40 val.) užimtumo tarnyboje registruotiems bedarbiams. Mokymo programa vykdoma pameistrystės forma turi būti skirta konkrečiam darbdaviui reikalingų kompetencijų įgijimui. Todėl programos aprašyme mokymų teikėjas, UAB IN RE, turi nurodyti konkretų darbdavį, kurio darbuotojui/darbuotojams bus skirti mokymai. Darbdavys, norėdamas apmokyti būsimą darbuotoją, prieš mokymus turėtu sudaryti trišalę sutartį ir po mokymų įdarbinti asmenį pagal pameistrystės darbo sutartį bei, kartu su mokymų Teikėju, vykdytų mokymą pameistrystės forma: 

  • Mokymai bedarbiams pameistrystės forma.  

Mokymų programos pavadinimas — Trimačio parametrinio projektavimo pagrindai  

Mokymų programos numeris — 223001580 

Mokymų trukmė – 1 sav. / 5 d. / 40 val. 

Mokymai vyksta: mokymų klasėse Vilniuje ir Kaune, arba nuotoliniu būdu. 

Tai yra bazinis SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas pradedančiajam vartotojui. Kursų metu dalyvis išmoksta dirbti su automatizuoto trimačio projektavimo sistema SOLIDWORKS. Mokymų metu mokoma: kurti parametrinius detalių modelius ir surinkimus, naudotis įrankiais, pagreitinančiais projektavimo procesą, generuoti detalių brėžinius. Mokymų planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Essentials mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. Dalyviams suteikiama mokomoji literatūra/vadovėlis SOLIDWORKS Essentials.  

Baigęs šią neformaliojo švietimo mokymų programą, dalyvis bus įgijęs SOLIDWORKS sistemos naudojimo ir taikymo praktikoje žinių. Mokymų metu įgytos žinios įgalins kurti detales, mazgus ir jų brėžinius, o darbą automatizuojančių įrankių (pav. konfigūracijų, kintamųjų) naudojimo įgūdžiai leis išvengti klaidų ir projektavimo darbus atlikti greičiau. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse. 

UAB IN RE 2022 metais praplėtė siūlomų neformaliojo švietimo mokymų sąrašą ir nuo šiol teikia mokymus dar ir mokykline forma tiek bedarbiams, tiek ir užimtiems/dirbantiems, jau su išplėstine mokymų programa, kuri sudaro 125 val. Mokykline forma gali būti vykdomos mokymų programos suteikiančios aukštą pridėtinę vertę kuriančias kompetenciją: 

  • Mokymai bedarbiams ir užimtiems/dirbantiems mokykline forma.  

Mokymų programos pavadinimas — Trimatis parametrinis projektavimas 

Mokymų programos numeris — 221000808 

Mokymų trukmė – 3,20 sav. / 16 d. / 125 val. 

Mokymai vyksta: Mokymų klasėse Vilniuje ir Kaune, arba nuotoliniu būdu. 

Mokymų programa – unikali. Į programą įeina ne tik bazinės žinios, bet ir išplėstiniai specializuoti mokymai darbo su programa SOLIDWORKS. Mokymų programą sudaro: detalės, surinkimai, brėžiniai kursas; rėminių konstrukcijų projektavimo kursas;  lakštinių metalo gaminių projektavimo kursas; sudėtingų trimačių (3D) paviršių modeliavimas, kuriant sudėtingus gaminius kursas; sudėtingų gaminių/surinkimų projektavimas ir sudėtingų detalių projektavimo kursas. Mokymams dalyviai gauna 6 vadovėlius — SOLIDWORKS Essentials, SOLIDWORKS Weldment, SOLIDWORKS Sheet Metal, SOLIDWORKS Advanced Part Modeling, SOLIDWORKS Surface Modeling, SOLIDWORKS Assembly Modeling. 

Dalyvis pabaigęs mokymus gebės dirbti įvairiose inžinerijos srityse kaip projektuotojas, konstruktorius, braižytojas, ar CAD administratorius. Galės modeliuoti įvairaus sudėtingumo detales, mazgus ir jų brėžinius, išmanydamas pagrindinių pramonės sričių bei gamybos technologijų specifiką, atlikti išsamią ir nuodugnią modelių bei jų geometrijos analizę, automatizuoti įvairius projektavimo procesus, padėti teisingai struktūruoti įmonių CAD intelektinę nuosavybę bei kelti kolegų profesinę kompetenciją konsultuodamas juos aukščiausiame lygmenyje. 

Į šią paramą užimtumo tarnyboje gali pretenduoti: 

  1. Darbdavys, su kuriuo darbuotoją sieja darbo teisiai santykiai. Darbdavys, kuris planuotų darbuotoją po profesinio mokymo perkelti į aukštesnes pareigas, kuriose jo darbo sutartyje nustatytas darbo užmokestis būtų ne mažiau, kaip 20% didesnis lyginant su darbo sutartyje nustatytu darbo užmokesčiu iki profesinio mokymo;    
  2.  Asmenys jei planuoja įsidarbinti ne pas tą patį darbdavį su kuriuo jį sieja darbo teisiniai santykiai, arba asmuo planuoja pradėti vykdyti savarankišką veiklą;Darbdavys, su kuriuo darbuotoją sieja darbo teisiai santykiai. Darbdavys, kuris planuotų darbuotoją po profesinio mokymo perkelti į aukštesnes pareigas, kuriose jo darbo sutartyje nustatytas darbo užmokestis būtų ne mažiau, kaip 20% didesnis lyginant su darbo sutartyje nustatytu darbo užmokesčiu iki profesinio mokymo;    
  3.  Asmuo nori įgyti nepaklausią darbo rinkoje kvalifikaciją, bet ją įgijęs numato dirbti savarankiškai, tokiu atveju pabaigus numatytus mokymus asmuo turi per 15 d.d. pradėti dirbti savarankiškai; 
  4. Asmuo yra įspėtas apie atleidimą, kai jo atliekama darbo funkcija darbdaviui tampa perteklinė dėl LR paskelbtos ekstremalios situacijos ir karantino.  

Kontaktai pasiteiravimui 

UAB IN RE, SOLIDWORKS mokymo centras 

El.paštas: mokymai@inre.lt; +37061678350 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *