DraftSight: DWG failų kūrimo ir redagavimo kursai

Nors mūsų kompanija aktyviai propaguoja projektavimą trimatėje aplinkoje, lygiagrečiai mechanikai, architektai, inžinieriai, dizaineriai naudoja dvimačio braižymo įrankius DWG brėžinių kūrimui, apipavidalinimui, peržiūrai, spausdinimui. 

Dėl šių priežasčių, parengėme naują mokymų kurso programą naujiems ar jau dirbantiems su 2D projektavimo programų (AutoCAD, ZwCAD, BrigsCAD) vartotojams – „DraftSight: DWG failų kūrimo ir redagavimo kursai”. 

Šie kursai, orientuoti į 2D projektavimą, leis artimiau susipažinti su DraftSight programos pagrindais, tačiau puikiai tiks ir AutoCAD vartotojams arba kitos DWG failų programinės įrangos naudotojams. Kursų metu, padėdami mūsų sertifikuotų lektorių, detaliai išsinagrinėsite svarbiausias programinės įrangos komandas ir parametrus. O jau pažinus DraftSight įrankius ir funkcijas, ateityje galėsite greičiau optimizuoti savąjį darbą su DWG brėžiniais, taip padidinant ne tik produktyvumą, bet ir darbo kokybę, kadangi išvengsite taisymo ir klaidų. 

Darbas su brėžiniais DWG formatu neturėtų būti sudėtingas, net ir pakeitus programinę įrangą, tad kursų programa bus naudinga tiek būsimiems DraftSight vartotojams, tiek AutoCAD naudotojams. Baigus šį kursą vartotojas galės sėkmingai dirbti tiek su DraftSight, tiek su AutoCAD. 

Detalią kursų programą rasite čia

Daugiau apie DraftSight rasite čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *