Greičiau ir kokybiškiau kartu su SOLIDWORKS CAMWorks – INwood istorija

Pasaulis nuolatos keičiasi, o kartu su juo esame priversti keistis ir mes. Įvairiausi pokyčiai ir jų dažnumas neaplenkia ir gamybinių įmonių, kurios arba gamina savo produktą arba daro subrangos paslaugą. Jos taip pat nuolatos ieško būdų ir priemonių kaip lanksčiau ir efektyviau prisitaikyti prie naujai iškylančių situacijų bei kartu su jomis atsirandančių iššūkių. 

Šiandien, dauguma gamybinių įmonių dairosi ir investuoja į integruotas CAD/CAM sistemas, kurios gali pagal vis naujai atsirandančius pokyčius gaminamose detalėse operatyviai peržiūrėti ir generuoti G – kodą (NC Kodą) CNC apdirbimo centram. 

CAD/CAM sistemos, kurios padeda automatizuoti detalių programavimo procesus CNC staklėms ir išsaugoti įmonėje naudojamas detalių apdirbimo technologijas bei praktikas, šiandien yra ypač aktualios.  

Sistemose naudojamas bendro modelio principas, leidžia įmonėms atlikti užduotis greičiau ir ankščiau pastebėti iškilusias klaidas, dėl kurių paprastai išbrangtų jų produktai. CAD/CAM sistemos užtikrina apdirbamų detalių kokybę bei spartina gamybinius procesus, o ir tolerancijomis paremtas apdirbimas leidžia rasti geriausią apdirbimo strategiją bei atlikti greitas korekcijas kintant projektams, medžiagoms ir paklaidoms. 

CAD/CAM galimybės suteikia įmonėms užtikrintumo kvalifikuotų darbuotojų trūkumo klausimuose. Taisyklių ir strategijų duomenų baze pagrįstas apdirbimas leidžia naujiems programuotojams lengvai prisitaikyti prie įmonės sukauptos apdirbimo patirties, nes visas intelektualus įmonės turtas ir patirtis, sukurta anksčiau, vis tiek lieka įmonėje, o neiškeliauja su kvalifikuotu darbuotoju. 

INwood ir SOLIDWORKS CAMWorks CAM sistemos 

Viena tokių įmonių, nuolatos ieškančių efektyvumą spartinančių ir kokybę gerinančių pokyčių savo gamybiniuose procesuose yra – „INwood“. Lentvaryje įsikūrusi kompanija kuria aukščiausios klasės medienos detales dizainerių baldams, kurie paprastai yra iš Skandinavijos, Vokietijos ir Lietuvos.  

Investavimas į penkių ašių stakles ir SOLIDWORKS CAMWorks CAM sistemą leido ne tik pagaminti sudėtingesnių formų komponentų gaminius, išvengiant rankų darbo, bet ir gaminti juos daug greičiau. SOLIDWORKS CAMWorks CAM sistemos pagalba „INwood“ maksimaliai išnaudoja savo naujųjų staklių našumą. Ir tai kas būdavo gaminama kelias savaites, dabar gali būti atlikta per kelias dienas ar net valandas, išvengiant beveik visų įmanomų netikslumų bei kitų klaidų. SOLIDWORKS CAMWorks CAM dėka įvairūs baldų porankiai ar kojos gimsta ir iškeliauja tolimesniam apdirbimui ar naudojimui daug greičiau.