„Infobalt“ ikonografika atskleidžia „IN RE“ gamybos skaitmeninimo pajėgumus

„Infobalt“ asociacijos surinkti duomenys parodė, kad asociacijos narės bendrovės „IN RE“ sprendimai turi dideli didelį svorį „Infobalt“ narių siūlomų paslaugų ir produktų  krepšelyje Pramonės 4.0 lygio siekiančioms gamybos ir inžinerinėms įmonėms.

 „Infobalt“ susistemino ir paskelbė (https://infobalt.lt/2019/01/10/industry-4-0-grupe/) informaciją apie jos narių pajėgumus skaitmeninti visus gamybos procesus. Informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmonių asociacija “Infobalt” dabar turi 162 narius.  

Paskelbti duomenys rodo, kad „IN RE“ teikia programinius sprendimus mechanikos, gamybos, elektros, elektronikos, statybos, procesų pramonės, infrastruktūros, miestų inžinerijai. Šie programiniai sprendimai apima kuo įvairiausias funkcijas visuose produkto sukūrimo etapuose, pradedant koncepciniu modeliavimu (CAD), simuliacijoms (CAE), gamybos paruošimu (CAM), produkto/projekto duomenų valdymu (PDM/CDE) ir baigiant produkto gyvavimo ciklo valdymu (PLM/BIM).

„IN RE“ atstovauja globaliai veikiančioms tarptautinėms korporacijoms „Dassault Systèmes SOLIDWORKS Corp.” ir “Bentley Systems” ir platina jų programinę įrangą bei teikia visas su jos diegimu, adaptavimu, apmokymu ir techniniu palaikymu susijusias paslaugas gamybos bei perdirbimo procesų pramonėje ir statyboje.

„IN RE”  padeda įmonėms, veikiančioms Pramonės 4.0 ir Statybos 4.0 srityse, įsisavinti ir efektyviai naudoti pasaulyje pirmaujančias inovacines skaitmenines platformas, skirtas projektavimui, gamybai ir produkto gyvavimo ciklo palaikymui.