Noras mokytis ir mokyti kitus, šiandien leidžia mums švęsti 25-ajį jubiliejų... Tačiau, nuo ko viskas prasidėjo?

  1996
  Lap 1996
  MES PAGALIAU LEGALŪS!

  MES PAGALIAU LEGALŪS!

  Lapkričio 26d. oficialiai įkurta ir įregistruota įmonę UAB „IN RE“ (in re – (lot.) – iš tikrųjų, tikrovėje).
  Gru 1996

  MŪSŲ PIRMIEJI PARTNERIAI – „RESEARCH ENGINEERS”

  Pasirašyta pirmoji bendradarbiavimo sutartis su kompanijos „Research Engineers, Inc.” Europos filialu dėl programinių produktų STAAD III, AutoPipe ir kt. atstovavimo Baltijos šalyse, Rusijoje ir NVS. STAAD’as ilgam laikui tapo mūsų kelrodės žvaigžde.

  Gru 1996

  PIRMOSIOS UŽSIENIO KOMANDIRUOTĖS IR PARTNERIAI RUSIJOJE

  Pristatome kompanijos „Research Engineers” produktus ZAO „ASPO” seminare (Sankt Peterburge) ir „Design and Computer“ (Maskvoje) parodoje. Sėkmingai kuriame STAAD III atstovybių tinklą Rusijoje ir NVS šalyse, tarp jų „ASPO”, „NIP-Informatika”, „Russian Industrial Company“, „INFARS”, „Consistent Software” ir kt.

  1997
  Kov 1997

  OFISAS NR.1 – MES JAU DVIESE!

  Įsikuriame pirmame ofise, buvusiame miesto statybų projektavimo institute UAB „PASTATAS” patalpose, adresu – Goštauto g. 8-214 kab., Vilnius.

  Kov 1997
  KURIAME SAVO LOGOTIPĄ

  KURIAME SAVO LOGOTIPĄ

  Kaip vieni reikšmingiausių atstovų, naudojame partnerių, „Research Engineers”, logotipo dizainą, kurį papildome „IN RE“ pavadinimu (lot. reikšmę papildo kita – (In) „Research Engineers”).

  Kov 1997

  PIRMASIS STAAD III SEMINARAS VILNIUJE

  Pažengusių inžinierių būriui iš visos Lietuvos bei Latvijos pristatome STAAD III programą pirmajame seminare Vilniuje. STAAD III vartotojai, ar atpažįstate save?

  Kov 1997

  KURIAME STAAD TINKLĄ BALTIJOS ŠALYSE

  Kurdami STAAD III programinės įrangos pardavimų tinklą Baltijos šalyse, kartu su SIA „KOGRA” (CEO – Viktor Lokotko) organizuojame seminarą Rygoje, taip įtvirtindami savo atstovavimą Latvijoje. Vėliau, 1998 m., pasirašome sutartį su kompanija „EHITUSE JA TARKVARA INSENERIBÜROO OÜ” (CEO – Siim Idnurm) pravesdami pirmąjį seminarą Taline.

  Bal 1997

  DALYVAUJAME PIRMOJE PARODOJE – „COMTEK’97” MASKVOJE, RUSIJOJE

  Pristatome „Research Engineers” produktus didžiausioje programinės įrangos skirtos inžinerijai parodoje – „COMTEK’97”, Maskvoje. Jos metu užmezgame ryšius su naujais partneriais: „Bentley Finland OY”, „CAD House”, „SOFTEK”, „BiPitron” ir kt.

  Geg 1997
  ILGAMETĖS PARTNERYSTĖS PRADŽIA

  ILGAMETĖS PARTNERYSTĖS PRADŽIA

  Praėjus vos mėnesiui nuo susitikimo „COMTEK’97” parodoje jau spaudžiame ranką ir pasirašome sutartį su savo naujais ilgamečiais partneriais, kompanija – „Bentley Systems, Inc.”.

  Rgp 1997

  PIRMIEJI IT PROJEKTAI

  Kartu su kolegomis iš „Research Engineers (Europe)” pradedame naują ambicingą projektą – STAAD III lokalizaciją Rusijos ir NVS rinkai. Kuriame ir integruojame Rusijos projektavimo normas SNIP į STAAD III, verčiame programos interfeisą ir dokumentaciją iš anglų į rusų kalbą.

  Lap 1997
  KELIONĖS Į ATEITĮ PRADŽIA – COSMOS/M

  KELIONĖS Į ATEITĮ PRADŽIA – COSMOS/M

  Sutarties pasirašymu su kompanija „Structural Reseach and Analysis Corporation” („SRAC”) tapome COSMOS/M FEA programinio paketo atstovais. Tuo metu COSMOS/M buvo integruotas su daugeliu CAD modeliavimo sistemų, tarp jų: Bentley Modeler (COSMOS/M Designer II), Pro Engineer, SOLIDWORKS (COSMOS/Works) ir kt. 2002m „SOLIDWORKS Corporation” įsigijo „SRAC” ir COSMOS/Works tapo neatsiejama SOLIDWORKS dalimi – tai mums nurodė kelią į ateitį.

  1998
  Kov 1998
  PARTNERIŲ SKAIČIUS IR TOLIAU AUGA

  PARTNERIŲ SKAIČIUS IR TOLIAU AUGA

  Pasirašome sutartį su Suomijos kompanija, „Bentley Systems” MicroStation aplikatoriais, „TERRASOLID”. Pradedame atstovauti jų programinę įrangą skirtą infrastruktūros objektų projektavimui.

  Geg 1998

  PIRMĄ KARTĄ DALYVAUJAME „INFOBALT” PARODOJE

  Dalyvaujame „INFOBALT” organizuojamoje kasmetinėje parodoje su savo stendu. Pristatome atstovaujamų kompanijų „Bentley Systems”, „Research Engineers” ir „SRAC” programinę įrangą, skirtą inžineriniam projektavimui. „INFOBALT” parodose dalyvavome kasmet iki 2004m.

  Spa 1998

  PARTNERYSTĖ IŠAUGUSI Į DRAUGYSTĘ – „SCAD GROUP”

  Pasirašome bendradarbiavimo sutartį su Ukrainos kompanija „SCAD Group” (vėliau „SCAD Soft”) programinės įrangos SCAD Office kūrėjais. Kartu sukūrėme daug gražių darbų ir projektų, tad neilgai trukus šis bendradarbiavimas peraugo į ilgametę draugystę, kuri tęsiasi ligi šios dienos.

  1999
  Geg 1999

  OFISAS NR.2 – METAS PLĖSTIS

  Toli keliauti neteko. Liekame tame pačiame pastate, netgi tame pačiame aukšte, tik įsikuriame kituose, daug didesniuose kabinetuose. Adresas: Goštauto g. 8-216, 217, Vilnius.

  Lie 1999

  PIRMOJI PAŽINTIS SU KOMPANIJA „NEMETSCHEK”

  Kompanijos kvietimu atvykstame į „Nemetschek GmbH” būstinę, Miunchene, susipažinti su Nemetschek ALLPLAN programa. Vizito metu bendraujame su kompanijos įkūrėju prof. Georg Nemetschek. Pasirašome bendradarbiavimo sutartį ir tampame oficialiais jų atstovais Lietuvoje (pirmoji partnerystė trunka du metus).

  Rgp 1999
  ADAMS PROGRAMINIO PAKETO ATSTOVAVIMAS

  ADAMS PROGRAMINIO PAKETO ATSTOVAVIMAS

  Pasirašome sutartį su kompanija „Mechanical Dynamics” dėl ADAMS programinio paketo, skirto inžinerinių sistemų kinematinei analizei atlikti. Vėliau ADAMS funkcionalas (Motion Kinematic Analysis) buvo panaudotas kuriant SOLIDWORKS Simulation programą.

  Gru 1999

  MŪSŲ PRIGIMTIS IR PIRMIEJI INŽINERINIAI PROJEKTAI

  Niekada nepamirštame savo prigimties, juk esame inžinieriai-tyrinėtojai! Laikotarpyje nuo 1999-2000m. kartu su UAB „PASTATAS” konstruktoriumi Aleksandru Kirijanovu atlikome visą eilę projektinių darbų, tarp kurių: Prancūzijos kultūros centro stogo konstrukcijų skaičiavimai (1999), „Terbatas centris“ ir „Lačplėša“ komerciniai pastatai Rygoje (1999-2000), LNK studijos pastato išorinio kevalo konstrukcijos (2000) ir kt.

  2000
  Vas 2000

  SECTION WIZARD MODULIS STAAD.PRO PROGRAMAI

  Bendradarbiaudami su partneriais iš Kijevo „SCAD Group” pradedame kurti STAAD III programinį įskiepį – Section Wizard. Kiek vėliau, 2002m., kartu su „SCAD Group” įgyvendiname dar vieną bendrą projektą – „ADVANCED MESHER for STAAD.Pro.”.

  Rgs 2000

  „ADAMS” SEMINARAS PRAHOJE

  Pirmą kartą iškeliaujame į užsienį – „ADAMS” („Mechanical Dynamics”) seminarą Prahoje. Po Europą keliaujame trise, savo pirmuoju įmonės automobiliu – Peugeot 307.

  Gru 2000

  MOBILIOJO RYŠIO SKAIČIAVIMO STIEBŲ EPOPĖJA

  Ir toliau teikiame inžinerinės analizės paslaugas… Dėl mobiliojo ryšio operatorių pakilimo pasaulyje, mūsų specifine sritimi tapo mobilaus ryšio bokštų ir stiebų skaičiavimas bei projektavimas. Ištraukos iš 1997 – 2003 m. projektų.

  2001
  Kov 2001

  INŽINIERIAI INŽINIERIAMS – REAL STEEL PROJEKTO PRADŽIA

  Sukaupę žinias ir profesinius įgūdžius nutariame kurti savo programinį produktą – AutoCAD plieno konstrukcijų parametrinio modeliavimo priedą, projektavimo ir analizės sistemą – Real STEEL, integruota su STAAD.Pro. Idėja itin patiko mūsų partneriams „Research Engineers (Europe)”, tad pasirašome sutartį dėl produkto kūrimo.

  Bir 2001

  PARTNERYSTĖS PRADŽIA SU „SOLIDWORKS RUSSIA”

  Pasirašome pirmąją sutartį su „SOLIDWORKS Russia” dėl SOLIDWORKS programinės įrangos atstovavimo Lietuvoje. Tai buvo vieno iš sėkmingiausių mūsų istorijoje projektų pradžia.

  Rgp 2001

  DALYVAUJAME „BENTLEY” PARTNERIŲ SUSITIKIME

  Lankomės Helsinkyje, kompanijos „Bentley Systems” atstovybėje „Bentley Finland OY”. Pirmą kartą susitikame ir asmeniškai susipažįstame su visais „Bentley” partneriais Baltijos šalyse: „MikroKods” iš Latvijos ir „CAD-Süsteemide OÜ” iš Estijos. Nuo šio momento skaičiuojame draugystės ir bendradarbiavimo metus.

  Lap 2001

  „IN RE” JAU PENKERI!

  Švenčiame pirmąjį mūsų istorijoje jubiliejų – „IN RE” sukako penkeri! Į šventę susirinko darbuotojai, jų šeimos bei mūsų partneriai ir draugai…

  Gru 2001

  AKTYVIAI PROJEKTUOJAME LATVIJOJE

  Projektavome ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje. Sėkmingi STAAD III pardavimai Latvijoje leido užmegzti kūrybinio bendradarbiavimo ryšius su vienu iš pirmųjų STAAD vartotojų – kompanija SIA „BKB”. Neilgai trukus, STAAD mokymai peraugo į bendradarbiavimo projektus: CITADEL-7 skaičiuojamoji schema (2001-2002) , Saulės akmens (2002-2003) ir Arena Riga (2004, kartu su Vaidu Guogiu).

  2002
  Sau 2002

  OFISAS NR.3 – MUMS REIKIA DAUGIAU ERDVĖS!

  Naujos veiklos ir augantis kolektyvas kužda, kad mums reikia daugiau erdvės! Toli nenuklystame ir pakylame vienu aukštu aukščiau, į daug naujesnes ir didesnes patalpas, kuriose turime net tris kabinetus. Viename jų apgyvendiname Real STEEL programuotojų komandą. Ofiso adresas: A. Goštauto gatvėje 8-314, Vilnius.

  Sau 2002

  BIM TECHNOLOGIJOS JAU LIETUVOJE

  Kartu su kompanija „Skanska Lietuva” projektuojame logistikos įmonės UAB „Baltijos Group” naują biuro pastatą Klaipėdoje. Šiame projekte pirmą kartą Lietuvoje buvo pritaikytos BIM projektavimo technologijos. Visa projekto dokumentacija buvo sukurta taikant objektinį BIM modelį (MicroStation Triforma) bei integruotas analizės sistemas (STAAD.Pro, CosmosWorks).

  Rgp 2002

  OFISAS NR.4 – MEILĖ IŠ PIRMO ŽVILGSNIO

  Iš „COWI BALTIC” gavome pasiūlymą persikraustyti į ką tik moderniai įrengtas patalpas, antstate virš UAB „JAD” pastato, adresu: Lukiškių g. 3, 6 aukštas, Vilnius. Tokio pasiūlymo tikrai negalėjome atsisakyti ir vos atsikrausčius į naują ofisą – įsimylėjome! Žinojome, jog jei kada ir teks išsikelti iš šio ofiso, į jį dar tikrai sugrįšime…

  Spa 2002

  NAUJOJO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS PASTATO PROJEKTAS

  Įkuriame pilnavertį projektavimo skyrių ir kartu su UAB „Skanska statyba”, naudodami BIM technologijas, pradedame vieną įsimintiniausių savo projektų – naujojo Vilniaus miesto savivaldybės pastato Konstitucijos prospekte konstrukcijų dalį (2002-2004).

  Lap 2002

  MASTERCAM PROGRAMINĖ ĮRANGA JAU LIETUVOJE

  Sukaupėme sistemas skirtas modeliavimui (CAD) ir analizei (CAE), tačiau bendram ir pilnavertiškam vaizdui sukurti mums trūko vieno elemento – kompiuterizuotos gamybos paruošimo sistemos (CAM). Siekdami užpildyti šią nišą pasirašome sutartį su kompanija „COLLA” dėl MasterCam programinės įrangos atstovavimo Lietuvoje.

   

  Gru 2002

  BENDRADARBIAVIMAS SU „MSC.SOFTWARE”

  Patekome į “tikro milžino” glėbį, kuomet kartu su ADAMS prisijungiame prie „MSC.Software” (2002m. kovo mėnesį nupirko ADAMS – tai buvo antrasis mūsų reikšmingų partnerių kompanijų susijungimas istorijoje). Ši programinė įranga (MSC.Nastran, MSC.Mark, MSC.Patran, MSC.Forge ir kt.) garsėjo itin pajėgiais sprendimais inžinerinės analizės srityje.

  2003
  Kov 2003

  SUSIPAŽINKITE SU REAL STEEL V.1.0

  2003m. pradžioje užbaigėme pirmąją Real STEEL programos versiją. Keliaujame į Bristolį pristatyti programą kompanijos užsakovams – „Research Engineers (Europe)” vadovybei.

  Kov 2003

  TILTŲ PROJEKTAVIMO SISTEMŲ LINK

  Integruotos projektavimo sistemos buvo mūsų aistra ir svajonė, tad vieną dieną telefono gale išgirdus senai pažįstamą balsą (Dr. Teodor Balan), net nesudvejojome. Mūsų pažintis išsivystė į ilgametę ir abipusiai naudingą partnerystę su „MIDAS Soft, Inc.” (Pietų Korėja). Jų kūrinys MIDAS Civil, skirtas tiltų projektavimui, tapo vienu sėkmingiausių mūsų projektų.

  Geg 2003

  STAAD.PRO SERTIFIKAVIMAS

  Gautas pirmas atitikties sertifikatas integruotoms į STAAD III/STAAD.Pro Rusijos ir NVS statybinių konstrukcijų projektavimo normoms. Tai buvo ilgamečio SNIP projekto pradžia – projektavimo normų kodo atnaujinimo ir išplėtimo programinėje įrangoje STAAD.Pro. Projektą pradėjome su kompanija „Research Engineers” ir tęsiame iki šiol kartu su „Bentley Systems”.

  Bir 2003

  PO PASAULĮ SU REAL STEEL

  Organizuojame pirmąjį Real STEEL seminarą Vilniuje, kurio metu pristatome produktą ir jo kūrėjų komandą. Vėliau, su seminarais keliaujame į: Rygą, Taliną, Maskvą, Sankt Peterburgą, Stambulą, Bristolį, Baku, Kijevą, Paryžių… Iš viso per 2003-2006m. laikotarpį pravedėme 15+ seminarų.

  Rgs 2003
  KURIAME NAUJĄ STILIŲ

  KURIAME NAUJĄ STILIŲ

  Jau sukūrėme pirmuosius savo projektus ir produktus, tad pasijuntame savarankiškais! Pakeičiame ne tik logotipą, bet ir kuriame savo asmeninį prekės ženklą ir stilių.

  Rgs 2003

  „ASPO” TARPTAUTINIS SEMINARAS JK

  Vedami glaudaus bendradarbiavimo su kompanija „ASPO” organizuojame ir pravedame tarptautinį seminarą Jungtinėje Karalystėje. Jo metu aplankome programinės įrangos bei inžinerinių kompanijų ofisus: „Research Engineers” (Bristolis), „Bentley Systems” (Redingas) ir „Foster and Willer” (Londonas), skaitome pranešimus apie Real STEEL-STAAD.Pro (Batas).

  2004
  Kov 2004

  SUSITIKIMAS SU „INTERGRAPH INCORPORATED”

  Atsižvelgiant į savo kliento AB „Mažeikių nafta” (dabar AB „Orlean”) ir kt. poreikius energetikos sektoriuje, pradedame bendradarbiauti su kompanija „INTERGRAPH, Inc.” ir jų ofisu Lenkijoje. Tampame jų programinių produktų oficialiais atstovais Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

  Geg 2004

  TAMPAME TIKRAISIAIS „SOLIDWORKS” ATSTOVAIS

  Pasirašome sutartį su „SOLIDWORKS Corporation” ir tampame tiesioginiais SOLIDWORKS atstovais Lietuvoje, įgauname „SOLIDWORKS Authorized Partner” statusą. Iki šios dienos džiaugiamės viena sėkmingiausių mūsų partnerysčių ir užsimezgusių draugysčių.

  Rgp 2004

  INŽINERINIŲ PROJEKTŲ GAUSA LIETUVOJE

  Galutinai sukomplektavus savo projektavimo skyrių, neriame į svarbių ir visuomenei matomų projektų gausą. Visuose jų buvome atsakingi už konstrukcinės dalies projektavimą: Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO paviljonas nr.4 (2004-2006) (PDV Vaidas Guogis), daugiabučių gyvenamųjų namų kompleksas Viršuliškių skersgatvyje (2004-2005) bei Vilniaus oro uosto terminalas (2004-2007).

  Spa 2004

  PIRMOJI „SOLIDWORKS LT” KONFERENCIJA LIETUVOJE

  Bendradarbiaudami su „KTU” pradedame tradiciją rengti „SOLIDWORKS LT” konferencijas Kaune. Pirmojoje jų lankosi kolegos iš kompanijos „SOLIDWORKS”, Švedijos ofiso. Pristatome SOLIDWORKS programinę įranga ir paraleliai vykstančioje aukštųjų mokyklų rektorių konferencijoje, kurioje sulaukiame vienbalsio rektorių pritarimo, kad SOLIDWORKS taptų inžinerinių studijų programų dalimi Lietuvos universitetuose.

  Lap 2004

  8 METŲ ŠVENTĖ

  Prie mūsų kolektyvo prisijungus Evelinai Šiaulienei įmonės gimtadienius ėmėme švęsti daug dažniau – mums jau aštuoneri!

  2005
  Sau 2005

  „SOLIDWORKS WORLD 2005“ ORLANDE, JAV – PIRMAS KARTAS

  Pirmą kartą dalyvaujame kompanijos „SOLIDWORKS” organizuojamoje pasaulinėje konferencijoje ir parodoje, kuri vyksta Orlando Disneilende, Floridoje. Pirmu vizitu grįžtame ir su pirmaisiais įvertinimais – „IN RE” CTO – Andrej Jarmolajev, tampa „SolidWorks Top 10 Sales Managers Club in Nordic Region” nariu. Tai buvo be galo įkvepiantis ir motyvuojantis renginys į kurį vykstame kiekvienais metais iki šios dienos.

  Kov 2005

  LIKIMO SUVESTI SUSIPAŽĮSTAME SU „LOGOPRESS”

  Vienoje pirmųjų „SOLIDWORKS WORLD” konferencijų susipažįstame su labai draugiška kompanijos „Logopress” komanda bei jų produktu, kuris skirtas lakštinio plieno šaltajam štampavimui. Gerai apgalvoję produkto unikalumo naudą Lietuvos metalo gamybos įmonėms, jau spaudžiame ranką ir džiaugiamės nauju pasirašytu kontraktu bei draugyste iki šios dienos.

  Kov 2005

  REAL STEEL ŽENGIA Į TARPTAUTINĘ RINKĄ

  Pasirašome sutartį su kompanija „BENKO, Ltd.” (Turkija). Stambule, skaitome seminarų seriją akademinei ir inžinerinei bendruomenei apie Real STEEL ir STAAD programinę įrangą.

  Bal 2005

  PIRMOJI BIM KONFERENCIJA LIETUVOJE

  Kartu su partneriais „Bentley Systems”, UAB „Constructus” ir UAB „Statybų ekonominiai skaičiavimai” surengėme pirmąją BIM konferenciją Lietuvoje. Konferencijos metu buvo pristatyti „Bentley Systems” sprendimai architektūrai ir statybų inžinerijai.

  Bal 2005

  „BALTTECHNIKA” PARODŲ PRADŽIA

  „INFOBALT” erai einant į pabaigą, pradedame aktyviai dalyvauti naujose ir specializuotose parodose, viena jų – „BALTTECHNIKA”. Tarptautinė specializuotos gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda suteikė galimybę dalintis savo pasiekimais, atskleisti potencialą bei užmegzti naujus ryšius.

  Rgs 2005

  SAS – NAUJAS IT PROJEKTAS

  Kartu su UAB „Statybų ekonominiai skaičiavimai” ir UAB „Constructus” sukūrėme programinį kompleksą – sąmatų automatizuotam skaičiavimui (SAS) iš 3D BIM modelio (MicroStation TriForma). Šis projektas buvo įvertintas „INFOBALT parodoje, kaip – „Geriausias lietuviškas ITTE produktas ir 2005 m. perspektyva“. 

  Rgs 2005

  NAUJA CAM SISTEMA MŪSŲ SPRENDIMŲ PORTFELYJE

  Po kelių metų bendradarbiavimo su MasterCAM, nusprendžiame pakoreguoti kursą ir pradedame atstovauti kitą žinomą kompaniją bei jos kuriamą CAM sistemą – EdgeCAM (Pathtrace A/S).

  Spa 2005

  TĘSIAME „SOLIDWORKS LT” KONFERENCIJAS LIETUVOJE

  Tęsiame tampančias tradicinėmis „SOLIDWORKS LT” konferencijų serijas „KTU” mechanikos fakultete. Šiais metais sulaukėme itin gausios ir prestižinės „SOLIDWORKS” palaikymo komandos iš Švedijos ofiso. „SOLIDWORKS LT” konferencijas organizavome iki 2008m.

  2006
  Sau 2006

  OFISAS NR.5 – GYVENAME PER TRIS AUKŠTUS

  Spaudžiami aplinkybių įsikeliame į mums pritaikytą ir naujai rekonstruotą biurą, UAB „Elgama-Elektronika” buvusį viešbutį, kuriame išsidėstome per tris aukštus. Dabar, kiekvienas skyrius: komercijos, projektavimo ir programavimo, turi po savo aukštą. Vos spėję įsikelti žiemą, vasarą jau šventėme įkurtuves. Ofiso adresas: Visorių g. 2, Vilnius.

   

  Sau 2006

  „SOLIDWORKS WORLD 2006“ LAS VEGASE, JAV – UŽUOMINOS APIE REAL STEEL FOR SOLIDWORKS

  Pasaulinėje kompanijos „SOLIDWORKS Corporation” konferencijoje pradedame drąsiai kalbėti ir pristatinėti idėją integruoti Real STEEL (plieno konstrukcijų modeliavimo ir analizės programą) į SOLIDWORKS aplinką. Mūsų CTO – Andrej Jarmolajev, kaip ir praeitais metais, pripažintas „SolidWorks Top 10 Sales Managers Club in Nordic Region” nariu.

  Kov 2006

  PROGRAMUOTOJŲ MOKYMAI „SOLIDWORKS” OFISE, KEMBRIDŽE

  Mūsų idėja integruoti Real STEEL į SOLIDWORKS aplinką buvo išgirsta. „SolidWorks R&D LTd.” ir vadovo Gordon Norrie kvietimu mūsų programuotojai vyksta į Kembridžą, kur įgyja SOLIDWORKS API programavimo kalbos žinių.

  Kov 2006

  „AMŽIAUS” PROJEKTAS

  Vienas unikaliausių ir sudėtingiausių darbų prie kurio teko prisidėti „IN RE” komandai buvo karbamido gamybos agregato perkėlimas iš Manfredonijos (Italija) į Jonavos „Achema“ (Lietuva) projektas. Per 2 mėn. kartu su UAB „LSPI” specialistais sukūrėme visų technologinių vamzdynų ir įrangos 3D modelį, kurio pagalba buvo atliktas gamyklos išardymo ir perkėlimo projektas.

  Rgp 2006

  STAAD.PRO MOKYMAI AZERBAIDŽANE, BAKU

  NIPI „GIPROMORNEFTEGAZ“ kvietimu vykstame į Baku, STAAD.Pro mokymų kursams pravesti. Nuo šios kelionės skaičiuojame pažinties metus su įmonės IT centro viršininku Mechdi Huseinovu, pradedame galvoti apie „IN RE” filialo atidarymą Azerbaidžane, kurį ir įsteigėme 2008m.

  Spa 2006

  DALYVAUJAME BENTLEY „YEAR IN INFRASTRUCTURE” KONFERENCIJOJE

  2005m. „Bentley Systems” įsigyjant „Research Engineers” mūsų du pirmieji partneriai tapo viena kompanija. Ta proga vykstame į jų organizuojamą konferenciją Prahoje ir susitinkame su senu bičiuliu Steve Owen – dabar tapusiu „Bentley Systems” darbuotoju. Mūsų partnerių UAB „Constructus” projektai, parengti naudojant Bentley programinę įrangą, tampa konferencijos konkurso laureatais: „MG Valda Victoria” ofisų pastatas ir Vilniaus miesto savivaldybės pastatų kompleksas.

  Lap 2006

  MUMS JAU 10 METŲ!

  Švenčiame dešimtąjį įmonės jubiliejų Vilniaus mažajame teatre. Per šį laikotarpį: užmezgėme begalę naudingų pažinčių, aplankėme daugybę partnerių ir sukūrėme tvirtą, vieningą kolektyvą. Mes toli gražu nebesame “nulis”…

  Gru 2006

  SPORTO KOMPLEKSŲ GAUSA

  Šie metai pasižymėjo daugybę pasirašytų sutarčių dėl sporto ir kitų viešosios paskirties daugiafunkcinių kompleksų projektavimo Lietuvoje. Kartu su UAB „Viltekta” paruošėme: Šakių jaunimo kūrybos ir sporto salės (2006-2007), Varėnos (2007-2011) ir Utenos daugiafunkcinius sporto centro (2006-2008) bei Druskininkų sportininkų rengimo centro projektus (2008).

  2007
  Vas 2007

  „SOLIDWORKS WORLD 2007“ NEW ORLEANE, JAV – BUILTWORKS PROTOTIPAS

  „SOLIDWORKS” norėdami palaikyti nukentėjusį miestą po Katrinos uragano Orleane surengė jame konferenciją. Jos metu susipažįstame su „SOLIDWORKS” programuotojų komandos lyderiu Boris Shoov, kuriam pristatome būsimą BuiltWorks prototipą. Jis mums rekomenduoja suvienyti jėgas su žinomais „SOLIDWORKS” programuotojais iš „AMC Bridge” komandos.

  Bal 2007

  MŪSŲ INDELIS Į LIETUVOS TŪKSTANTMEČIO NACIONALINĮ STADIONĄ

  Mūsų sporto objektų projektavimo epopėja kartu su UAB „Viltekta” vainikavosi, kuomet prisidėjome prie Lietuvos tūkstantmečio nacionalinio stadiono su sporto kompleksu rengimo. Buvome atsakingi už konstrukcinės dalies projektavimą (architektai – A.Nasvytis, R.Stasėnas, R.Krištopavičius, J.Liekys). Tai iki šiol yra vienas didžiausių ir ambicingiausių mūsų projektų istorijoje.

  Geg 2007

  MIDAS IT OFISUOSE PEKINE IR ŠANCHAJUJE

  2003m. Prasidėjęs bendradarbiavimas su „MIDAS Civil”, su metais tapo vis sėkmingesniu projektu. Nuo 2007m. programa tampa bestseleriu, ne tik Baltijos šalyse, bet ir Rusijoje bei NVS. Kartu su „ASPO” vykstame į Kiniją, lankomės „MIDAS IT” ofise Pekine bei pas jų vartotojus Šanchajuje. Honkonge, aplankome rekordinio ilgio tilto – Stonecutters bridge statybas. Tilto projektavimui buvo naudojama MIDAS Civil programinė įranga, kartu su kita garsia programa – RM Bridge.

  Geg 2007

  METAS IR TOLIAU DALINTIS SAVO ŽINIOMIS

  „IN RE” dirbantys specialistai reguliariai tobulina žinias bei laiko kvalifikacinius egzaminus pagal SOLIDWORKS sertifikavimo programą. 2007m. „IN RE” pripažintas „SOLIDWORKS Authorized Training, Testing& Support Center” ženklu, kas mums suteikia galimybę patiems rengti ir oficialiai apmokyti kitus kaip naudotis SOLIDWORKS programine įranga. Nuo šiol, esame ne tik „SOLIDWORKS” atstovai, bet ir mokytojai, kurie gali suteikti sertifikatus, pasirašytus pačio „SOLIDWORKS” vadovo.

  Rgs 2007

  3D SPAUDOS TECHNOLOGIJA ATEINA Į LIETUVĄ

  Mes kaip ir daugelis „SOLIDWORKS” partnerių, pradedame domėtis 3D spaudos technologija. Pasirašome sutartį su viena didžiausių 3D printerių gamintojų kompanija „Stratasys” ir įsigyjame vieną pirmųjų demonstracinių printerių Lietuvoje – Dimension Elite 3D. Pradedame teikti 3D prototipavimo paslaugas.

  2008
  Sau 2008

  „SOLIDWORKS WORLD 2008“ SAN DIEGE, JAV

  Kartu į konferenciją vyksta ir mūsų geri bičiuliai, „KTU” dėstytojai – Valdas Eidukynas ir Vytautas Grygas, kurie skaito pranešimą vienoje iš SOLIDWORKS techninių sesijų. Pirmą kartą susitinkame ir susipažįstame su „AMC Bridge” komandos lyderiu – Igor Cinman, o Andrej Jarmolajev pripažintas „Elite SolidWorks Applications Engineer” titulu. Būdami palankioje vietoje nusprendžiame po konferencijos aplankyti savo partnerių ofisus „COSMOSWorks” Santa Monikoje ir „Bentley Systems” (buv. „Research Engineers”) Yorba Lindoje.

  Vas 2008
  MES PLEČIAMĖS

  MES PLEČIAMĖS

  Didėjant SOLIDWORKS pardavimų apimtims, lygiagrečiai privalėjo augti ir produktų diegimo bei techninio palaikymo komanda. Įkuriame „IN RE” padalinį Kaune.

  Lap 2008

  BUILT WORKS PROJEKTO PRADŽIA

  Pradedame įgyvendinti savo svajonę – plieno konstrukcijų modeliavimo ir integruotos analizės sistemą diegti „SOLIDWORKS” aplinkoje. Suvieniję jėgas su žinoma SOLIDWORKS programuotojų komanda „AMC Bridge LLC” kuriame dedikuotą įmonę „SolidACE”, sugalvojome produkto pavadinimą – BuiltWorks.

  2009
  Vas 2009

  „SOLIDWORKS WORLD 2009” ORLANDE, JAV – „SOLIDACE” STENDAS

  Kaip ir kasmet dalyvaujame „SOLIDWORKS World”, tačiau šį kartą ne tik kaip konferencijos, bet ir partnerių paviljono dalyviai. „SolidACE” stende pristatome naująjį savo produktą – BuiltWorks. Vasario mėnesį BuiltWorks gauna „SOLIDWORKS” partnerio produkto statusą.

  Vas 2009

  OFISAS NR. 6 – PAGALIAU NAMUOSE!

  Po ilgų klajonių, pagaliau, sugrįžome į savo mylimiausią ofisą, savo namus Lukiškių gatvėje… Šį kartą užėmėme ne vieną ir ne tris kabinetus, o visą aukštą! Ofiso adresas: Lukiškių g. 3, 6 aukštas, Vilnius.

  Rgs 2009

  MIDAS IT

  2009 metų rugsėjį darbo vizito į MIDAS IT strateginio planavimo sesijos metu buvo priimtas sprendimas pradeti MidasCivil plačią lokalizacija Rusijos ir NVS rinkai, kurios apimtyje buvo numatyta: Rusijos tiltų projektavimo normų modulio integravimas į Midas Civil skaičiuoklį, programos sąsajos ir dokumentacijos vertimas į rusų kalbą. Kartu su ASPO ir specialistų delegacija lankomės ofise Midas IT, Seule.

  Rgs 2009

  „KAS NAUJO SOLIDWORKS?“ KONFERENCIJŲ PRADŽIA

  Pabaigiame „SOLIDWORKS LT” konferencijų ciklą ir pradedame naująją – „KAS NAUJO SOLIDWORKS?“ seminarų tradiciją. Seminarų metu pristatome SOLIDWORKS įrangos naujoves bei jų pritaikymą praktikoje. Taip pat, gerokai išsiplėtė ir mūsų geografija, dabar, seminarai organizuojami: Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Panevėžyje kiekvieną rudenį, iki šios dienos.

  Spa 2009

  SUSITINKAME PO 10 METŲ PERTRAUKOS

  Ieškome naujų kompleksinių sprendimų paremtų BIM technologijų projektavimu. Po dešimties metų pertraukos pasirašome sutartis su „NEMETSCHEK Group” kompanijomis: „NEMETSCHEK Allplan” (2009), „NEMETSCHEK Scia” (2010), „NEMETSCHEK Frilo” (2010).

  2010
  Sau 2010

  TOLIAU PROJEKTUOJAME

  Praėjus pasaulinės krizės kirčiui pramonės ir statybos industrija ima atsigauti, Lietuvoje vystosi dideli pramoninai projektai. Kartu su UAB „Sweco Lietuva” prisidedame prie AB „Akmenės cementas“ (2010) ir „BOD Group” (2010-2013) gamyklos projekto Lietuvoje. Kaip visada esame atsakingi už konstrukcinės dalies projektavimą.

  Vas 2010

  „SOLIDWORKS WORLD 2010“ ANAHAIME, JAV

  Džiaugiamės ne tik naujuoju BuiltWorks stendu parodų paviljone, bet ir išaugusiu jo pardavėjų tinklu, turime atstovus: Europoje, JAV, Brazilijoje, Indijoje, Kinijoje, Japonijoje, Korėjoje, Australijoje, P. Afrikoje ir t.t. Mūsų stendą aplankė ir kompanijos „SOLIDWORKS” CEO – Jeff Ray bei COO – Bertand Sicot. Buvome pakviesti pristatyti BuiltWorks specialiose sesijose, skirtose vartotojams ir atstovams. Andrej Jarmolajev įvertintas „Elite SolidWorks Applications Engineer” titulu.

  Bal 2010

  „BENTLEY SYSTEMS” PRODUKTŲ SEMINARAS BAKU

  „IN RE” komanda bei „Bentley Systems” partneriai iš Jungtinės Karalystės ir Nyderlandų atvyksta į Baku, „IN RE” filialo Azerbaidžane organizuojamą seminarų seriją. Ji buvo tokia sėkminga, jog atrodė, kad pati gamta nenorėjo mūsų išleisti, išsiveržęs ugnikalnis Islandijoje apsunkino mūsų kelionę namo.

  Lap 2010

  3D MANIPULIATORIŲ EROS PRADŽIA

  3D turinio modeliavimo programinei įrangai sparčiai tobulėjant, tolygiai augo ir techninės inovacijos, palengvinančios procesus. Viena jų – 3D manipuliatoriai (kitaip tariant 3D pelės), leidžiančios efektyviai valdyti trimatį vaizdą ekrane projektuotojams.

  2011
  Kov 2011

  KELIAUJAME Į SEULĄ, „MIDAS IT” OFISĄ

  Kompanijos kvietimu važiuojame į naują „MIDAS IT” ofisą, Seule, kuriame mus pasitinka su plačiomis šypsenomis, fanfaromis ir vaišėmis. Pradedame kurti ambicingus verslo planus MIDAS Civil ir MIDAS Gen ateičiai…

  Geg 2011

  MIDAS CIVIL VERIFIKAVIMAS RAASN

  Prieš vykdant MIDAS lokalizavimo programą, vykstame į Rusijos architektūros ir statybos mokslo akademiją (RAASN), Maskvoje, kur MIDAS Civil gauna specialųjį sertifikatą. Tokiu būdu programa tampa pripažinta tarp aukščiausios klasės analizės sistemų, tokių kaip ANSYS ir ABACUS.

  Lie 2011

  APLANKOME SAVO PARTNERIUS – „DASSAULT SYSTEMES” PARYŽIUJE

  Buvome pakviesti sudalyvauti „3Dexperience Partner Forum“ konferencijoje kaip „SOLIDWORKS Development partner” bei BuiltWorks kūrėjai. Sesijų metu asmeniškai susipažįstame su „Dassault Systems” CTO – Dominique Florack bei būsimu „SOLIDWORKS” CEO – Gian Paulo Bassi.

  Lie 2011

  BENDRAUJAME SU „TNO DIANA BV”

  Programinis kompleksas DIANA – tai dar vienas deimantas mūsų sąraše iš atstovaujamų FEM analizėj skirtų programinių įrangos sistemų. Programa pradėjome domėtis dar net neturėdami oficialios įmonės – 1995m.! DIANA išskirtinė tuo, kad joje galima atlikti itin preciziškų 3D modelių konstrukcijų skaičiavimus tyrinėjant: betono sąveiką su armatūra, grunto specifinę elgseną, suirimo mechanika ar pan. Šios partnerystės buvo tikrai verta laukti 15 metų…

  Lap 2011

  ŠEŠTOJI MIDAS CIVIL TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA

  Vykstame į tarptautinę „MIDAS Civil” konferenciją Maskvoje, kurią organizavome ir pravedėme kartu su „ASPO” ir „MIDAS IT”. Konferencijos metu sužinome, jog kompanija priėmė sprendimą atidaryti savo atstovybę Rusijoje – OOO „MIDAS Soft”.

  Lap 2011

  ŠVENČIAME 15 METŲ JUBILIEJŲ

  Draugų ir kolegų rate, klausydamiesi Ievos Prudnikovaitės ir 4Tango koncerto, švenčiame penkiolikos metų jubiliejų Forum Palace. Jubiliejaus metu „IN RE” CEO – Vladimir Popov ir COO – Andrej Jarmolajev apdovanojami naujai įsteigtais, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos – „LINPRA” garbės ženklais.

  2012
  Vas 2012

  „SOLIDWORKS WORLD 2012“ SAN DIEGE, JAV – NUOLAT AUGAME

  Kaip ir kasmet su gausia komanda vykstame į pasaulinę „SOLIDWORKS” konferenciją. Ir nors paskutinį kartą paviljone pasirodome su „SolidACE” stendu bei BuiltWorks programos pristatymu, pirmą kartą esame pripažinti „SOLIDWORKS 100 % CLUB” titulu už plano įvykdymą, o mūsų COO – Andrej Jarmolajev – „SolidWorks Top 10 Sales Managers Club in Northern Europe” nariu.

  Bal 2012

  „QUADRUM BUSINESS CITY” PROJEKTAS

  Kartu su partneriais UAB „AK” pradedame rengti administracinių pastatų komplekso statybinių konstrukcijų projektą – „Quadrum Business City“. Projektas pasižymėjo drąsiais, inovatyviais architektūriniais ir konstrukciniais sprendimais, kuriuos sėkmingai realizavome kartu su partneriais iš Danijos, Norvegijos ir Lietuvos.

  Lie 2012

  PLEČIASI „BENTLEY” PRODUKTŲ ŠEIMA

  Pradedame atstovauti naują produktą skirtą tiltų projektavimui, ką tik įsigytą „Bentley Systems” – RM Bridge. Norėdami susipažinti su programa ir jos kūrėjų grupe, vykstame į RM Bridge būstinę Grace (Austrija), kur išklausome specialius mokymų kursus.

  Rgs 2012

  TOLIAU PRISIDEDAME PRIE UNIKALIŲ PROJEKTŲ

  Toliau ne tik projektuojame, bet ir tyrinėjame… Pradėjome nuo tokių unikalių projektų, kaip: Birštono gydyklos kupolo įtempių ir deformacijų būvio analizė (1999), Ignalinos AE kieto kuro saugyklos seisminė analizė (2005), o 2011-2012m. kartu su „VGTU” specialistais atlikome Vilniaus televizijos bokšto elgsenos skaitmeninius tyrimus.

  2013
  Sau 2013

  „SOLIDWORKS WORLD 2013“ ORLANDE (FLORIDA), JAV – ATGAL Į PRAEITĮ

  Vykstame į Orlandą apimti nostalgijos jausmo – juk čia, 2005m., prasidėjo mūsų kasmetinės išvykos į „SOLIDWORKS WORLD” konferencijas. Džiaugiamės ir „IN RE” komandos įvertinimu už plano įvykdymą „SOLIDWORKS 100 % CLUB”.

  Geg 2013

  „COFES” KONFERENCIJA PETERGOFE, SANKT PETERBURGE

  Dalyvaujame pasauliniame inžinierių forume – „COFES Russia 2013”, kuriame susirenka daugybė inžinerijos programinės įrangos atstovų iš viso pasaulio. Forumo metu diskutuojame ir dalinamės įžvalgomis apie pasaulines tendencijas bei jų įtaką inžinerinės programinės įrangos vystymuisi.

  Bir 2013

  INFRASTRUKTŪROS PROJEKTAS

  UAB „FIMA” kvietimu dalyvaujame geležinkelio ruožo N.Vilnia – Kena elektrifikavimo projekto konkurse, kurį ir laimėjome (2013-2016). Šis infrastruktūros projektas buvo pirmasis geležinkelių elektrifikavimo projektas Lietuvos Nepriklausomybės laikotarpiu, kuriame buvome atsakingi už kontaktinio tinklo metalinių atramų projektavimą.

  Spa 2013

  „YEAR OF INFRASTRUCTURE” KONFERENCIJŲ TRADICIJA

  Nuo 2013m. iki 2018m. aktyviai dalyvaujame „Bentley Systems” organizuojamose konferencijose „YEAR OF INFRASTRUCTURE” Londone. Konferencijų metu kompanija „Bentley” dalinasi savo patirtimi ir naujomis idėjomis inžinerijos, architektūros ir statybos pramonei. Šios konferencijos metu vyksta geriausių „Bentley Systems” produktų konkursas.

  2014
  Sau 2014

  „SOLIDWORKS WORLD 2014“ SAN DIEGE, JAV

  Veržlus „IN RE” darbuotojų būrys vyksta į pasaulinę „SOLIDWORKS” konferenciją, kurios metu pirmą kartą susipažįsta su 3DEXPERIENCE platforma. Mūsų darbuotojas, Andrius Klevinskis, pripažintas „Elite SolidWorks Applications Engineer” titulu.

  Spa 2014
  DAR VIENAS SĖKMINGAS IT PROJEKTAS KARTU SU „BENTLEY SYSTEMS”

  DAR VIENAS SĖKMINGAS IT PROJEKTAS KARTU SU „BENTLEY SYSTEMS”

  Pasirašome sutartį su „Bentley Systems” ir atliekame užsakomąjį projektą – plieno platformų 3D generavimo įrankį (Platform tools), Bentley PowerProStructures programai (2014-2015).

  2015
  Vas 2015

  „SOLIDWORKS WORLD 2015“ FINIKSE, JAV – APDOVANOJIMŲ LIETUS

  Panašu, kad kelis kartus laimėjus jau neįmanoma sustoti! Tai iki šiol vieni vaisingiausių mūsų metų apdovanojimų prasme, jų parsivežėme net penkis. Įmonė pripažinta „SOLIDWORKS 100 % CLUB” titulu už plano įvykdymą, Justas Nekrašas gauna „Elite SolidWorks Applications Engineer” titulą, o Andrej Jarmolajev pripažintas „1st Educational Sales Representative EuroNorth” ir “3rt Overall Sales Representative EuroNorth” statusais bei priimtas į „SOLIDWORKS 500” klubą.

  Gru 2015

  VIENAS GRAŽIAUSIŲ APŽVALGOS BOKŠTŲ LIETUVOJE

  Parengėme unikalų Labanoro regioninio parko apžvalgos bokšto projektą naudodami SOLIDWORKS programinę įrangą (2015). Projektas pasižymi grakščia architektūrine forma ir unikaliais konstrukciniais sprendimais. 2016m. projektas buvo pristatytas VšĮ „Skaitmeninė statyba” organizuojamame BIM projektų konkurse.

  2016
  Sau 2016

  „SOLIDWORKS WORLD 2016“ DALASE, JAV – PRISTATOME TALENTINGUOSIUS VDA STUDENTUS

  Į pasaulinę konferenciją atvykstame kartu su talentingais Vilniaus dailės akademijos studentais – Rapolu Gražiu ir Ignu Survila, kurie parodų paviljone eksponuoja savo magistrantūros baigiamųjų darbų kūrinius: LavaDrops gitarą ir City Pigeon oranžinį paspirtuką. Konferencijos metu mūsų COO – Andrej Jarmolajev pripažintas „1st Overall Sales Representative Nordics” titulu ir pakviestas prisijungti prie „DASSAULT SYSTEMES” organizuojamo „DIAMOND CLUB” seminaro, kartu su kitais dvidešimt keturiais geriausiais pasaulio SOLIDWORKS pardavėjais.

  Vas 2016

  DAR DAUGIAU INŽINERINIŲ PROJEKTŲ

  Vystosi aktyvus bendradarbiavimas su kaimynais UAB „UNITECTUS”. Per 2015-2016m. Laikotarpį parengėme visą eilę gyvenamųjų-komercinių kompleksų projektų: Ninforina, Aguonų g. 10, Vilniuje (2015-2016) ir Technopolis, J.Balčikonio g. prie OZO parko (2015-2016), pradėjome didelį Rinktinės URBAN, Šnipiškėse (2016-2018) projektą.

  Bal 2016

  BIBLIOTEKOSE NE TIK KNYGOS

  Norėdami palaikyti ir toliau aktyviai skatinti, kuo daugiau žmonių susipažinti su inžinerijos sritimi, Lietuvos bibliotekoms dovanojame 200 SOLIDWORKS programinės įrangos licencijų. To pasakoje, bibliotekose įrengtos specialios techninės klasės, kuriose esančiuose kompiuteriuose buvo galima visiškai nemokamai išbandyti SOLIDWORKS programą.

  Bal 2016

  DALYVAUJAME TARPTAUTINĖJE STATYBŲ PARODOJE – „RESTA 2016”

  Pirmą kartą parodoje „RESTA” buvo surengtas skaitmeninės statybos (BIM) paviljonas, kuriame turėjome įspūdingai didelį stendą. Konferencijos metu skaitome pranešimus apie „Bentley Systems” ir „SOLIDWORKS” partnerių sprendimus, skirtus pastatų ir infrastruktūros projektavimui.

  Rgp 2016

  DRAUGYSTĖS IR BENDRADARBIAVIMO PRADŽIA SU „IT LOGIKA”

  2016m. rugpjūčio 18d. pradedame bendradarbiauti su „IT LOGIKA”, kitaip žinoma „DRONETEAM” vardu. Metams bėgant sukuriame vis daugiau ir daugiau skaitmeninių miestų, kurie išsiskiria savo unikalumu. Iki šios dienos, mūsų kuriami projektai skina daugybę apdovanojimų įvairiuose konkursuose.

  Spa 2016

  ORGANIZUOJAME PIRMĄJĄ LIETUVOJE „BIM AND BEYOND” KONFERENCIJĄ

  Kartu su „Bentley” partneriais „MikroKods” (Latvija) ir „CAD-Süsteemide OÜ” (Estija) bei pačiais „Bentley Systems” organizuojame pirmąją tarptautinę „BIM AND BEYOND” konferenciją, kuri prasidėjo Vilniuje ir toliau keliavo į Rygą, Taliną. Tokią konferenciją dar kartą organizavome po dviejų metų (2018).

  Lap 2016

  MES JAU PILNAMEČIAI

  Švenčiame 20 metų jubiliejų „Pirklių klube” prie kurio rekonstrukcijos ir naujo pastato projekto prisidėjo mūsų kompanija. Šventėje lankosi darbuotojai, jų šeimos, mūsų partneriai ir draugai.

  2017
  Vas 2017

  „SOLIDWORKS WORLD 2017“ LOS ANDŽELE, JAV

  Vos atvykus pastebime, kad ir kur bepasuktume galvą, kiekviename konferencijos reklaminiame ekrane, galime išvysti „SOLIDWORKS” darbuotoją grojantį LavaDrops gitara (ją pristatėme prieš metus, Dalase). Iš kart supratome, kad tai buvo geras ženklas… Kodėl? Paaiškės vėliau! Taip pat, Andrej Jarmolajev pripažintas „1st Overall Sales Representative Nordics” titulu.

  Vas 2017

  J. BASANAVIČIAUS PAMINKLO KONKURSAS

  Vilniaus savivaldybės prašymu paruošėme realybės modelius J. Basanavičiaus paminklo projekto konkursui pravesti. Kompozicija buvo tokia: į Vilniaus senamiesčio realybės modelį buvo įkelti visų konkurso dalyvių paminklo projektai, kas padėjo komisijai ne tik peržvelgti modelius taip, tarytum paminklas jau būtų pastatytas, bet ir išsirinkti tinkamiausią variantą miesto puošmenai. Šis projektas buvo apdovanotas Vilniaus savivaldybės nominacija „Dovana Vilniui”.

  Bal 2017

  „RESTA 2017” PARODA IR SKAITMENINĖS STATYBOS KONFERENCIJA

  Dalyvaujame su savo stendu konferencijoje „RESTA 2017”, skaitmeninės statybos (BIM) paviljone. Kartu su partneriais „DRONETEAM” ir „Statybų ekonominiai skaičiavimai” pristatome „Bentley Systems” produktus. Kaip įprastai mus aplanko daugybė delegacijų ir parodos lankytojų. Konferencijos metu pristatėme du projektus – „Vilnius 3D+” ir paminklo J. Basanavičiui 3D realybės modelį, kuris buvo pripažintas pagrindiniu apdovanojimu.

  Spa 2017

  TAI, KO DAR NIEKAS NEMATĖ – SKAITMENINIS 3D PANEVĖŽIO MIESTAS

  Panevėžio savivaldybės užsakymu, kartu su partnere UAB „IT logika“ sukūrėme pirmąjį skaitmeninio miesto projektą Lietuvoje – Panevėžys 3D. Buvo padarytas miesto centro erdvės teritorijos modelis (plotas – 11 kv. km.) su visais toje teritorijoje vystomais projektais. 2018m. šiame miesto modelyje savivaldybė surengė ir Stasio Eidrigevičiaus menų centro (SEMC) pastato architektūrinį konkursą. Konkurse varžėsi 19 darbų, kurių modeliai buvo įkelti į 3D miesto kontekstą.

  2018
  Vas 2018

  „SOLIDWORKS WORLD 2018“ LOS ANDŽELE, JAV – AUKŠČIAUSI REZULTATAI

  SOLIDWORKS pardavimų rodikliai nuolat augo, o prie viso šio džiaugsmo prisidėjo dar ir pasiekti neįtikėtinai geri rezultatai. Buvome įvertinti „SOLIDWORKS 100 % CLUB ” titulu už plano įvykdymą, „IN RE” CEO – Vladimir Popov „President’s Club” ir COO – Andrej Jarmolajev „1st Overall Sales Representatives Nordics – East” ir „Diamond Club” aukščiausiais titulais.

  Bal 2018

  „RESTA 2018” PARODA IR SKAITMENINĖS STATYBOS KONFERENCIJA

  Su savo stendu dalyvaujame konferencijoje „RESTA 2018”, skaitmeninės statybos (BIM) paviljone. Mūsų centre – Skaitmeninis 3D Panevėžio miestas. Apie jį skaitome pranešimus, demonstruojame lietimuisi jautriame ekrane. Mūsų unikalus darbas įvertintas pirmosios vietos apdovanojimu skaitmeninės statybos BIM projektų konkurse.

  Geg 2018

  „MAKING INDUSTRY 4.0 REAL“ IR GIAN PAOLO BASSI

  Dalyvaujame asociacijų „INFOBALT”, „LINPRA”, „AHK – Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai” organizuojamoje konferencijoje apie ketvirtosios pramonės revoliucijos raidą. Kartu su mumis konferencijoje, „LINPRA” vadovybės kvietimu, lankosi ir pagrindinį konferencijos pranešimą skaito „SOLIDWORKS” CEO – Gian Paolo Bassi. Vizito metu apsilankome Vilniaus Gedimino technikos universiteto „LinkMenų fabrikas“ kūrybiškumo ir inovacijų centre, kuris mūsų svečiui palieka neišdildomą įspūdį.

  Geg 2018

  „SOLIDWORKS” DOVANA LIETUVOS MOKYKLOMS

  Gian Paolo Bassi vizito Vilniuje metu, Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijoje, “Dassault Systemes SOLIDWORKS Corporation“ vardu, kartu su UAB „IN RE“ ir „LINPRA” įteikė išskirtinę dovaną Lietuvos mokykloms – pusketvirto tūkstančio SOLIDWORKS EDU Campus programinės įrangos licencijų su neribota prieiga mokytojams ir mokiniams.

  Rgs 2018

  TREČIAS KARTAS NEMELUOJA

  Kelionė į kompiuterizuotos gamybos paruošimo sistemos (CAM) paieškas buvo ilga ir nuosekli, tačiau itin sėkminga. Galų gale, atėjo lemtinga diena, kuomet mūsų partneriai „SOLIDWORKS Corporation” pasirašė sutartį su „Geometric Americas” dėl jų produkto CAMWorks tiesioginio integravimo į SOLIDWORKS aplinką. Taip gimė naujas ir itin sėkmingas produktas – SOLIDWORKS CAM.

  Spa 2018

  „YEAR IN INFRASTRUCTURE 2018” KONFERENCIJA LONDONE

  Konferencijos metu „IN RE” ir partneriai „IT logika” buvo nominuoti „Bentley Systems” projektų konkurse, net trijose kategorijose: „Building and Campuses” su „LIVE SQUARE Building Block Visualization in VR”, „Digital Cities” su „3D Smart City for Panevežys City Municipality” ir „Reality Modeling” su „Gediminas Castle Archaelogical Site” projektais.

  Spa 2018

  DAR VIENAS IT PROJEKTAS SU „BENTLEY SYSTEMS”

  „IN RE” IT skyrius kartu su „SCAD Soft” specialistais prisidėjo prie „Bentley Systems” New WindLoad projekto – vėjų apkrovos generatoriaus su dinaminių apkrovų skaičiavimu STAAD.Pro aplinkai pagal Rusijos projektavimo normas kūrimo.

  2019
  Sau 2019

  MOKSLEIVIŲ TECHNOLOGINIO UGDYMO PROJEKTAS JAU DUODA VAISIŲ

  Atlikus parengiamuosius darbus, pradedame įgyvendinti projektą „SOLIDWORKS Lietuvos mokykloms”. Iš karto po naujųjų metų, STEAM renginio metu, pristatėme vienos dienos pažintinį SOLIDWORKS seminarą Vilniaus Gedimino technikos universitete. Seminare apsilankė mokytojai iš visų miestų ir miestelių. Renginio metu pristatėme dovanotąją SOLIDWORKS EDU programą bei papasakojome apie jos komplekso naudojimo galimybes studijų procese.

  Sau 2019

  VILNIAUS MIESTO HIDRAULINIS MODELIS

  Su partneriais UAB „Sweco Lietuva“ ir UAB „Vandensauga“ laimėję tarptautinį Vilniaus vandenų konkursą sukūrėme ir įdiegėme Vilniaus miesto vandentiekio tinklo hidraulinio modeliavimo informacinę sistemą (2019-2021).

  Vas 2019

  „SOLIDWORKS WORLD 2019“ DALASE, JAV – 10 MINUČIŲ ŠLOVĖS

  Apie savo 10 minučių šlovės ant pagrindinės forumo scenos per pagrindinę konferencijos sesiją turbūt net nedrįsome pasvajoti, tačiau tai įvyko! „IN RE” kartu su „LavaDrops” kūrėju – Rapolu Gražiu pristato Lava Drops X Design 3D EXPERIENCE Edition gitarą specialiai pagamintą „SOLIDWORKS WORLD 2019“ renginio proga Po trumpo pristatytmo, atlikėjas ir kompozitorius Robertas Semeniukas įrodo, jog instrumentas ne tik gražiai atrodo, bet ir puikiai skamba. Vėliau, kaip industrinio dizaino etalonas, gitaros vizualizacija atsiranda ir tampa kasdien matoma visame pasaulyje ant mokykloms ir studentams skirtos programinės įrangos paketo SOLIDWORKS® Education Edition 2019-2020 viršelio.

  Kov 2019

  METAS PAILSĖTI NUO PROJEKTAVIMO

  Kartu su UAB „SP architektų grupė“ parengiame konstrukcinės dalies techninį ir darbo projektą daugiabučių gyvenamiesiems namams, Siesikų g. 14, Vilnius (2017-2019). Tai buvo vienas iš paskutiniųjų mūsų didelių projektų.

  Rgs 2019
  DRAUGAUJAME SU „DRIVEWORKS”

  DRAUGAUJAME SU „DRIVEWORKS”

  „DriveWorks” kompanijos produktą pastebėjome jau nuo pirmosios „SOLIDWORKS“ konferencijos. Susipažinimas su komanda bei ryšių palaikymas, greitai peraugo į sėkmingą bendradarbiavimą. „DriveWorks“ priedas automatizuoja konkrečių užsakymų pardavimo dokumentų ir SOLIDWORKS gamybos duomenų kūrimą.

  Spa 2019

  „RAIL BALTICA”

  „IN RE” dviejų metų įdarbis rengiant dirvą šiam projektui pagaliau įgyvendintas. Mūsų partneriai „Bentley Systems“, teikiantys kompleksinius programinius sprendimus infrastruktūrai kurti ir aptarnauti, laimėjo „RB Rail AS“ skelbtą viešąjį pirkimą. „Rail Baltica“ geležinkelio tiesimo projekto bendrajai duomenų aplinkai pasirinkta ProjectWise programa.

  Spa 2019

  GARBĖS ŽENKLAS IR „YEAR IN INFRASTRUCTURE 2019” KONFERENCIJA

  Keliaujame į Singapūrą, kuriame vyksta kasmetinė partnerių, „Bentley Systems“, organizuojama konferencija „YEAR IN INFRASTRUCTURE”. Konferencijos metu susitinkame su gerais draugais, aptariame BIM ir Bentley perspektyvas bei už nuopelnus Bentley, esame apdovanojami jų garbės ženklu – „Partner Excellence Award”.

  Lap 2019

  KALBAME APIE SOLIDWORKS EDUKACINĘ PROGRAMĄ KONFERENCIJOJE „MOKYKLA“

  Didelį ir norų įsitraukimą į Lietuvos švietimo veiklą vainikuojame LITEXPO parodoje kalbėdami apie SOLIDWORKS edukacinę programą mokykloms, jos naudą bei duotus vaisius. Šios iniciatyvos dėka paskatinome STEAM dalykų ugdymą ir prisidėjome prie inovacijų kultūros plėtros Lietuvoje. „SOLIDWORKS EDU Campus“ gali pasinaudoti kiekviena, net pati mažiausia šalies mokykla.

  2020
  Vas 2020

  „3DEXPERIENCE WORLD 2020” KONFERENCIJA

  Prieš pasaulinę pandemiją dar spėjome aplankyti mylimus partnerius konferencijoje ir parodoje „3DEXPERIENCE WORLD” (buv. „SOLIDWORKS WORLD“) Nešvile, JAV. Spaudžiame rankas bei apsikabiname, net nesuvokdami, kad kuriam laikui teks išsiskirti… Su nekantrumu laukiame, kada vėl galėsime pasimatyti.

  Rgs 2020

  „MAKING INDUSTRY 4.0 REAL“ IR „LAVADROPS” SUGRĮŽIMAS

  Dalyvaujame „Making Industry 4.0 Real“ konferencijoje su pranešimais ir ypatingu stendu, kurio centre, skubiu paštu iš „Dassault Systemes” ofiso, Waltham, MA (Bostonas) atsiųsta – dizainerio R.Gražio „Lava Drops X Design 3D EXPERIENCE Edition” gitara. Konferencijos kulminacija tapo kompozitoriaus, atlikėjo R.Semeniuko simboliškas koncertas lankytojams, kurį galime priskirti ir savotiškam 3DExperience pristatymui Lietuvos vartotojams.

  Rgs 2020

  SOLIDWORKS MOKYMAI MOKYTOJAMS

  Prieš dvejus metus Lietuvos mokykloms padovanoję praktiškai neribotą prieigą prie SOLIDWORKS trimačio projektavimo, virtualios simuliacijos ir vizualizavimo programinės įrangos, „IN RE“ pradeda vykdyti SOLIDWORKS bazinių kursų programą. Programa oficialiai pripažinta ir patenka į LR Švietimo ir mokslo studijų registrą bei gauna neformalaus ugdymo švietimo įstaigos statusą.

  Gru 2020

  LAIMIME „3DXFACTOR” KONKURSĄ

  Kūrėjų grupė „IN RE rocks Lava Drops” – suvienijo R. Gražį, geriausius „IN RE“ 3D modeliavimo ir skaitmeninių procesų valdymo specialistus bei kompozitorių, atlikėją R.Semeniuką dalyvaujant kompanijos „Dassault Systèmes“ konkurse „3DXFACTOR”. Europos šiaurės regiono VAR konkurse originaliai pristatėme koncerno „Dassault Systemes“ plėtojamą inžineriniai pramonėj 3DEXPERIENCE platformą ir laimėjome.

  2021
  Geg 2021

  KLAIPĖDOS SKAITMENINIS MODELIS

  Kartu su partneriu „DRONETEAM.LT” ne tik sukūrėme neįtikėtiną skaitmeninės Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos 3D modelį, bet ir dar kartą laimėjome Lietuvos BIM projektų konkursą geriausio miesto modelio kategorijoje.

  Rgs 2021

  „MAKING INDUSTRY 4.0 REAL“ KONFERENCIJA

  Jau šeštąjį kartą dalyvaujame „INFOBALT”, „LINPRA”, „AHK – Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai” partnerių organizuojamoje konferencijoje apie ketvirtosios pramonės revoliucijos raidą. Konferencijoje, šalia „IN RE” stendo, dalinamės savo patirtimi ir praktiniais verslo patarimais žengiant transformacijos keliu, užmezgame naujas pažintis.

  Spa 2021

  „KAS NAUJO SOLIDWORKS 2022?“ KONFERENCIJA DIDŽIUOSIUOSE LIETUVOS MIESTUOSE

  Nepaisant po karantininio laikotarpio, kaip ir kasmet, tik dar saugiau, organizuojame ir vedame gausius rudeninius mokymus programinės įrangos SOLIDWORKS tema didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Pristatėme visas pagrindines SOLIDWORKS 2022 funkcijas ir patobulinimus: Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje

  Lap 2021

  MUMS JAU 25!

  Per 25 įmonės gyvavimo metus užmezgėme begalę naudingų pažinčių ir partnerysčių. Patyrėme dar daugiau neįtikėtinų ir dažnai juoką keliančių nuotykių bei žinomą suformavome tvirtą ir vieningą komandą!