ONLINE bazinis programavimo mokymo kursas SOLIDWORKS API aplinkoje (SOLIDWORKS API Fundamentals)

IN RE Lukiškių g. 3, Vilnius

Šis mokymo kursas yra skirtas programuotojams, kurie yra atsakingi už SOLIDWORKS sistemos procesų automatizavimą ir SOLIDWORKS pritaikymą individualiems įmonės poreikiams, naudojant API (taikomųjų programų) sąsają. SOLIDWORKS API Fundamentals Course mokymų metu yra mokoma naudoti SOLIDWORKS taikomųjų programų sąsaja, automatizuojant ir konfigūruojant darbo procesus. Mokymai yra pažengusiems SOLIDWORKS vartotojams, todėl SOLIDWORKS Essentials, žinios yra būtinos. Mokymai vyks nuotoliniu būdu lietuvių kalba.

SOLIDWORKS SIMULATION INTERNETINIŲ SEMINARŲ SERIJA «Kas yra baigtiniu elementu tinklelis, ir kaip jį sugeneruoti 3D modeliui?»

IN RE Lukiškių g. 3, Vilnius

Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie modeliavimo privalumus SOLIDWORKS Simulation programoje? SOLIDWORKS Simulation naudojimas ne tik palengvina gaminių projektavimą, bet ir nereikalauja itin sudėtingų gebėjimų! Kviečiame susipažinti ir paspartinti savo asmeninį tobulėjimą 5 nemokamais internetiniais seminarais, skaitomais ilgametę SOLIDWORKS Simulation patirtį turinčio lektoriaus - Mattias Robertsson. Internetiniai seminarai vyks anglų kalba, prasidės sausio 20 d. ir bus rengiami kiekvieną kitą ketvirtadienį iki vasario 17 d.